[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
bustram
Activist
x 83
x 1522

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

@tinsel
Dzięki za wyjaśnienie. Jestem ciekaw czy Marlena ogląda losy mieszkańców na bieżąco. Marlena jeśli to czytasz to załóż tu konto, popiszemy sobie! ;)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 576
x 2816

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

Myślę, że nie jakaś umowa zabrania jej wchodzenia w interakcję z internautami/widzami i na wszystko musi mieć pozwolenie TVN. Dlatego Maciek milczy zamiast robić dym w brukowcach 😉
bustram
Activist
x 83
x 1522

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

A to co oni jakieś ściśle tajne tajemnice zatajają, czy my czegoś nie wiemy ? Ja bym się nie zgodził na udział w programie, o którym nie mógłbym popisać czy porozmawiać z ludźmi. Przecież po to się idzie do programu, aby potem dyskutować o swoich przeżyciach. Ale to TVN - ich filozofii nie zrozumiem nigdy...
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2019, 14:13 przez bustram, łącznie zmieniany 1 raz.
Mabos
Obserwator
x 183
x 123

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Mabos »

@tinsel
@bustram

Wczoraj Radek z Igorem przepychali toaletę na dole i coś z niej wyciągnęli. Tak jakby ta „kostka” wc wpadła do muszli? Więc to pewno było powodem niedrożności rur 😉
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 262
x 1194

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott »

damianus pisze: 02 kwie 2019, 13:55Można dodawać komentarze u obu, więc nie kłam.
Przejrzyj dokładnie wszystkie profile zamiast kogoś oskarżać.
Karol pisze: 02 kwie 2019, 14:08 Myślę, że nie jakaś umowa zabrania jej wchodzenia w interakcję z internautami/widzami i na wszystko musi mieć pozwolenie TVN. Dlatego Maciek milczy zamiast robić dym w brukowcach 😉
Czyli zawsze ta kara finansowa jest jakimś tym czerwonym światłem. ;D
#STOP BZDUROM
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2215

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Live:
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 576
x 2816

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

https://www.google.com/amp/s/kobieta.on ... /x128p.amp

Polecam wywiad z Małgorzatą Maier. Ogólnie jej nie lubię, jednak w rozmowie z Onetem sama przyznała, że miała pięcioletni zakaz opowiadania o kulisach BB 😀
annawoj1104
VIP Expert
x 222
x 770

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

A myślicie że dziś dadza kogoś nowego? A uczestnicy coś w ogóle rozmawiają na temat nowych osób? Coś sie domyślają?

I jak tam Maciejowa się dziś ma?
tinsel
Activist
x 616
x 1202

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

Karolina dzisiaj jakby mniej posępna, ale nadal jest po prostu nudną postacią. Wczoraj spodziewali się wejścia kogoś nowego.
MacWoj82
Użytkownik
x 2
x 109

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: MacWoj82 »

bustram pisze: 02 kwie 2019, 14:12 A to co oni jakieś ściśle tajne tajemnice zatajają, czy my czegoś nie wiemy ? Ja bym się nie zgodził na udział w programie, o którym nie mógłbym popisać czy porozmawiać z ludźmi. Przecież po to się idzie do programu, aby potem dyskutować o swoich przeżyciach. Ale to TVN - ich filozofii nie zrozumiem nigdy...
Oczywiście że mają umowę i żaden producent nie pozwoli na oczernianie swojego programu w trakcie jego trwania. A także pewnie długi czas po jego zakończeniu. Uczestnicy z tego co tu ktoś pisał otrzymują wynagrodzenie więc pewnie jedna z kar regulaminowych jest zwrot tego wynagrodzenia w przypadku złamania umowy w trakcie i po programie. Gdzieś kiedyś krazyl po internecie skan umowy /kontraktu z zagranicznej wersji programu. Było wiele w tej umowie o pojawianiu się w studio na finałach udzielaniu wywiadow o ogólnej promocji. Ale także o zachowaniu tajemnicy na temat realizacji programu, nie ujawniania rozmów z reżyserem itd itd
damianus
Użytkownik
x 10
x 67

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: damianus »

Abbott pisze: Przejrzyj dokładnie wszystkie profile zamiast kogoś oskarżać.
Przejrzałem i instagram i facebook i bez problemu mogę komentować. Jedynie u Maćka nie można komentować 4 pierwszych zdjęć, ale całą resztę można.
Mabos
Obserwator
x 183
x 123

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Mabos »

@damianus
@Abbott
Potwierdzam. U Maćka pierwsze 4 zablokowane komentarze a u Tomka bez problemu możesz komentować. Mowa o insta :)
Arturess
Użytkownik
x 20

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Arturess »

Byłem kiedyś na castingu do You can dance. Wygląda to pewnie tak samo w BB. Podpisujesz umowę, że godzisz się na rozpowszechnianie swojego wizerunku, ba, nawet na to że przedstawia Cię w tv inaczej niż było w rzeczywistości! Ja tego regulaminu nie podpisałem,bo gdybym przeszedł casting to mogliby mnie pokazać w programie w jaki tylko sposób chcą i musiałbym kłamać tak jak mi każą, milczeć i być na każde zawolanie, a tego nie chciałem robić. Trzeba mieć tu duże parcie na szkło a jednocześnie ryzykować. Tym bardziej jak jest to taki program jak BB. Do tego nie możesz mówić przez jakiś czas o kulisach programu, o tym jak przebiegają castingi. Do tego musisz w jakichś wywiadach ściemniać!! Trzeba
mówić to co Ci produkcja nakazuje, nic wiecej. Czyli często takie wywiady w DDTVN czy innych programach są ustawione, dokładnie wiesz co i kiedy masz powiedzieć. Taka umowa trwalaby przez 2 lata od czasu zakończenia emisji programu. Do tego musiałbym być obecny na każdym evencie,koncercie, wywiadzie,na który TVN by mnie zaprosił. Jeśli się nie zgodzę, powiem coś nie tak jak kazali, wtedy jest to kara finansowa nawet 100.000 zł! Także wcale się nie dziwię,że uczestnicy którzy odpadli milczą na ten temat.
Do tego te programy są wyreżyserowane w 90%. Nie wiem jak jest w BB (pewnie też), ale z góry często wiadome było kiedy kto odpadnie, jury na kartce miało napisane co konkretnie ma mówić,jak się zachowywać - płacz jurora też byl wymuszany. Podpisałeś regulamin - godzisz się na wszystko. Wiesz kiedy odpadniesz, a musisz udawać że nic nie wiesz. Za każdy odcinek było płacone, w zależności od tego jak produkcja Cię wycenia i jak długo chcą Cię trzymać. Do tego w trakcie mogło się to zmienić. Czyli dowiadujesz się na początku po podpisaniu regulaminu,że dojdziesz do finału. Nagle jednak gdy się okazuje,że się nie sprzedajesz,że nie do końca Twoja osoba przynosi korzyści, mogą Cie nagle wywalić,bo tak im się podoba. Także te smsy, głosowanie to jedna wielka ściema. Powtórzę,że nie wiem jak jest w BB, ale obstawiam że jest podobnie ;) być może oglądamy serial,a nie reality show, gdzie wszystko jest konkretnie zaplanowane, ewentualnie planowane na bieżąco. To samo zresztą powiedział Jakimowicz w wywiadzie.
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2019, 15:04 przez Arturess, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2215

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Chyba na ogrodzie produkcja ustawiła
[ Spoiler ]
tinsel
Activist