Eleven Sports 1 / 2 / 3 / 4

Pozostałe stacje nadawane przez Polsat i pod jego szyldem.
Damianou18
Activist
Posty: 4282
Rejestracja: 13 mar 2016, 17:18
Lokalizacja: Szczecin
x 1013
x 88

Eleven Sports 1 / 2 / 3 / 4 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damianou18 »

Pawel

Eleven Sports 1 / 2 / 3 / 4 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Dodatkowo FIA Formula 2, FIA Formula 3 Championship oraz Porsche Supercup Series w Polsacie Sport. A więc widać już pierwsze efekty współpracy. Oby ligi piłkarskie też już później przedłużali z Polsatem a nie C+.
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

Eleven Sports 1 / 2 / 3 / 4 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Jestem innego zdania. To jak Liga Mistrzów wygląda w Polsacie pokazuje, że lepiej jeżeli Polsat zajmie się koszykówką, siatkówką czy tenisem niż piłką nożną.
2008-2023
Pawel

Eleven Sports 1 / 2 / 3 / 4 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Ligi byłyby i tak w Eleven. Ale zamiast meczów w C+ byłyby np. dodatkowe mecze w Polsatach Sport. Liga krajowa nie potrzebuje takiej oprawy jak LM. A LM w Eleven też by wyglądała na pewno lepiej. Polsat przepłacił zrobił z tego specjalne kanały żeby sprzedać innym przez co nic oprócz LM i LE tam nie dają i wymyślają pierdoły jak już jest dzień meczowy typu np. kuchnia :lol: .
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

Eleven Sports 1 / 2 / 3 / 4 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Wiem, że do tego czasu jeszcze sporo, ale ciekawi mnie czy Polsat zdecyduje się na przedłużenie Ligi Mistrzów. Przetarg mniej więcej za rok. Mimo wszystko już samo pojawienie się tych kanałów w nc+ powoduje, że chyba nie tak to miało wyglądać.

W C+ obecnie jedynie czego mi brakuje to właśnie Ligi Mistrzów. To co mnie zaskoczyło to brak walki C+ o Puchar Włoch. Przy takiej liczbie Polaków w tej lidze byłaby to na pewno wartość dodana. Zyskał na tym TVP Sport. Liga włoska to kolejna po Formule 1 najbardziej wartościowa pozycja w ramówce Eleven.
2008-2023
Tradycjonalista

Eleven Sports 1 / 2 / 3 / 4 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Ja też wątpię czy Polsat powalczy o Piłkarska LM. Jak już to niech powalczy o odzyskanie siatkarskiej LM oraz sublicencję na Piłkarską LM dla kanału otwartego, czyli naziemnego Polsatu.
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

Eleven Sports 1 / 2 / 3 / 4 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Polsat już raz wracał z Ligą Mistrzów na otwartej antenie i był to tylko jeden sezon.
Liga Mistrzów ma duże wahania oglądalności. Są mecze bardzo dobrze oglądane, ale i słabo. Do tego dla kanału otwartego powoduje destabilizacje ramówki. Widz przyzwyczaja się, że co środę zobaczy "ATN". A przy Lidze Mistrzów wszystko byłoby "w kratkę". Stąd też wątpię, by Polsat na takie coś się zdecyduje ponownie kiedykolwiek.
2008-2023
Awatar użytkownika
SzymonNP
VIP Expert
Posty: 2686
Rejestracja: 27 sty 2010, 14:15
Lokalizacja: Poznań
x 611
x 130
Kontakt:

Eleven Sports 1 / 2 / 3 / 4 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SzymonNP »

Nie jeden, a 3 sezony. Polsat pokazywał LM na otwartej antenie przez cały ten czas, czyli w latach 2009-2012. Jedynie ówczesną Ligę Europejską pokazywał chyba przez jeden sezon, po czym LE trafiła do Czwórki.
Najnowszy wpis - wejdź
27/01/10-18/07/18 Szytr Wielki | Od 18/07/18 SzymonNP
Pozdrawiam, Szymon.
Pawel

Eleven Sports 1 / 2 / 3 / 4 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Myślę że Polsatu nie interesuje mecz w otwartej tv. W głównym Polsacie zaburzy im to ramówkę a mecze różne są i nie zawsze są gwarantem dużej oglądalności. A upychanie tego do Super Polsatu też chyba nie jest dobrym pomysłem dla nich.
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

Eleven Sports 1 / 2 / 3 / 4 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Fakt. Mój błąd. Byłem przekonany, że uzyskali od "n" sublicencje tylko na jeden sezon, ale wyniki oglądalności były słabe, że nie zdecydowali się na kontynuowanie.
W rzeczywistości wypełniono zobowiązanie umowne, ale wyniki oglądalności przez cale trzy lata były słabe. Wtedy zdecydowano się na Ekstraklasę w Polsacie Sport.
2008-2023
Tradycjonalista

Eleven Sports 1 / 2 / 3 / 4 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Kalendarz żużlowych transmisji na kanałach Eleven. Debiut Żużlowej PGE Ekstraligi: https://media2.pl/media/155929-Ekstrali ... zlowy.html
Tradycjonalista

Eleven Sports 1 / 2 / 3 / 4 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Ipla z kanałem Eleven Sports 4 w ofercie programowej. Czy teraz to tylko kwestia czasu gdy Eleven Sports 4 wejdzie do oferty Cyfrowego Polsatu? - https://satkurier.pl/news/179604/ipla-z ... ercie.html
Tradycjonalista

Eleven Sports 1 / 2 / 3 / 4 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Nowość: W Series w ofercie Eleven Sports: https://satkurier.pl/news/180118/w-seri ... ports.html
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Eleven Sports 1 / 2 / 3 / 4 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Andrzej Borowczyk będzie komentować wyścigi Formuły 1 w Eleven Sports - poinformował o tym na Twitterze Patryk Mirosławski.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Alek1224
Thinker
Posty: 5531
Rejestracja: 03 lut 2016, 11:01
x 82
x 518

Eleven Sports 1 / 2 / 3 / 4 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alek1224 »

I to razem z Mikołajem Sokołem.

To oznacza również że ze stacją żegna się Michał Gąsiorowski.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 11 gości