Filmy - wątek ogólny

Premiery kinowe i telewizyjne, nasze ulubione produkcje.
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

Premiery Kinowe!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

A tymczasem się dzieje! James Gunn przywrócony na stanowisko do trzeciej części Strażników.

https://www.google.com/amp/s/moviesroom ... yki-3/amp/

Chociaż cieszy mnie ta wiadomość to mocno wkurza, bo ewidętnie robią to, by zrobić na złość DC dla którego Gunn pracuje od pewnego czasu i żeby ratować swoje portfele. No ale widocznie tak musi być
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Premiery Kinowe!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

W czwartek byłem na premierze polskiego filmu przygodowego dla młodzieży "Władcy Przygód. Stąd do Oblivio" i powiem szczerze dawno takiego stworzonego z rozmachem polskiego filmu o tym gatunku nie widziałem: https://www.eska.pl/cinema/news/wladcy- ... -zCuu.html
Film w kinach jest od 21 marca choć z tego co widziałem po pierwszych zwiastunach pierwotnie miał tam być od 25 stycznia.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2249
x 2434

Premiery Kinowe!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Film "Avengers: koniec gry", który wychodzi do kin 25 kwietnia, potrwa 3 godziny i będzie najdłuższym filmem Marvela: https://[link zakazany]/m/artykul/f ... -3-godziny
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

Premiery Kinowe!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

Teaser Trailer Star Wars Episode IX The Rise of Skywalker
Jak dla mnie to średni start kampani ostatniej części trylogii. Bez emocji
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2249
x 2434

Premiery Kinowe!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

W niedzielę ruszają zdjęcia do 25. filmu o Bondzie. Premiera kinowa opóźniona - przesunięta na 3 kwietnia 2020 r. Zagra m.in.: laureat Oscara Rami Malek. Po raz piąty w roli tytułowej Daniel Craig.
https://[link zakazany]/m/artykul/d ... rami-malek

A "Avengers: Endgame" z bardzo dobrymi recenzjami na m.in.: RT i Metacritic - przekroczenie 2 miliardów dolarów to pewniak. A Disney kolejny rok z rzędu prowadzi w światowym box-office, na razie za sprawą "Kapitan Marvel". :)
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2249
x 2434

Premiery Kinowe!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

"Avengers: koniec gry" przekroczy 2 miliardy dolarów w światowym box-office już w drugim weekendzie. Najprawdopodobniej przeskoczy najlepiej zarabiającego w historii "Avatara" Camerona: https://www.nbcnews.com/pop-culture/pop ... d-n1002011

A niedługo przede mną seans Endgame nr 2 :D
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Giovanni
Obserwator
Posty: 632
Rejestracja: 11 wrz 2017, 19:25
x 69
x 53

Premiery Kinowe!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Giovanni »

A ja byłem dzisiaj w kinie na John Wick 3.
Napiszę tak świetna choreografia walk a scena bójki na motorach to majstersztyk.
Uwielbiam alternatywną historię ,jestem kibicem Legii i najchętniej cofnąłbym czas ;D
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8055
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

Premiery Kinowe!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Hej-hej-ho! zróbmy siódmy raz to samo... teaser Terminator: Dark Fate :rolleyes: Pan James Cameron spóźnił się z tym sequelem o około 15 lat (jest to tylko kontynuacja dwóch pierwszych filmów). Wygląda to teraz jak każdy typowy, dzisiejszy film SF akcji, a wątki, które twórcy "wyciągają" zostały już tyle razy przetrawione przez tą markę, że aż nie chce się iść na to po raz kolejny do kina. Nie wiem, jak reszta użytkowników tego forum, ale mnie krew zalewa słysząc o kolejnych dziecku, które trzeba chronić ze względu na losy świata. Przepraszam... jest pewna nowość. Poudawajmy, że Johna Connora nie było i wprowadźmy za nią dziewczynkę, aby zjednać sobie feministki :lol:.

Przynajmniej tak to wygląda po tym dość rozbudowanym teaserze, który chyba miał być w stylu nostalgicznego zwiastuna Przebudzenia Mocy, prezentującego widzom to za czym tęsknili (ten ze słowami: "Chewie we're home"). Problem w tym, że Terminator to nie jest marka, która było nieobecna przez te wszystkie lata jak Gwiezdne Wojny, tylko ciągle odgrzewany, przez co spalony kotlet :D.

Po latach myślę, że Terminator 3 nie był takim złym filmem. Miał kilka fajnych pomysłów. Do tego to jedyna produkcja, w której czułem jeszcze jako tako klimat jedynki i dwójki. Myślę, że niektórych ta część tak bardzo bolała, bo John Connor nie okazał się umięśnionym Arnim, tylko mazgajowatym nieudacznikiem życiowym, które trzeba wszędzie taszczyć - jak w sumie każdego zwykłego człowieka, który znalazł się w jego sytuacji. No to dostali... Salvation, który co prawda niby "naprawił" Janka ku uciesze dorosłych dzieciaczków, ale pod względem fabuły również był... taki sobie :P.

Najlepszy za to sequel, jaki przydarzył się pierwszym Terminatorom to jak dla mnie serial Kroniki Sary Connor. Zaczął się on bez polotu, a z czasem (2. sezon) rozwinął się do czegoś ciekawego, po czym został... anulowany :rolleyes:. Do czego zmierzam - myślę, że jak już chcą robić jakąś kontynuację Terminatora po zagładzie świata to powinni zrobić wysokobudżetowy serial TV w klimacie pierwszych, ciemnych scen z początku pierwszego filmu. Więcej czasu na przedstawianie nowego świata i bohaterów. Terminator to marka, która średnio pasuje do dzisiejszych blockbusterów z wybuchami, tylko do czegoś bardziej kameralnego... moim zdaniem cała akcja powinna dziać w kanałach :P.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Posty: 3745
Rejestracja: 06 maja 2007, 21:39
x 88
x 578

Premiery Kinowe!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

Genisys też był przyjemnym akcyjniakiem na miarę dzisiejszych czasów, ot w sam raz na wieczór z Polsatem :P I pieczołowite odtworzenie (w wersji PG-13) sceny przybycia T-800 z pierwszego filmu wyglądało naprawdę nieźle.

Ale fakt, wrażenia zbyt dużego to nie robi. Diego Luna też nie.
dość
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8055
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

Premiery Kinowe!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Wrócił z emerytury, aby stoczyć swoją ostatnią walkę na... a nie... to nie ten film ;).
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2249
x 2434

Premiery Kinowe!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Patryk Vega udostępnił fragment swojego najnowszego filmu pt. "Polityka". Premiera we wrześniu :)
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

Premiery Kinowe!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

Tymczasem warto zaznaczyć że została ustalona data premiery filmu o zmarłym tragicznie Raperze Tomaszu Chadzie. Pod tytułem Proceder

Premiera filmu 4.10.2019 roku między innymi pojawi się także Kali. Wystąpi w tym filmie też Małgorzata Kożuchowska a reżyserem jest Michał Węgrzyn

https://rapnews.pl/proceder-znamy-date- ... u-chadzie/
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6206
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 599

Premiery Kinowe!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Tygodnik Powszechny rozpoczął zbiórkę 85 tys. zł na film o ks. Adamie Bonieckim z okazji jego 85 urodzin. Reżyserką będzie Aleksandra Potoczek.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2249
x 2434

Premiery Kinowe!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Po 10 latach "Avatar" zdetronizowany. "Avengers: koniec gry" najlepiej zarabiającym filmem wszech czasów (2,789 mld dolarów).
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
vlv
Junior
Posty: 824
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 121
x 114

Premiery Kinowe!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Bo przeciagnęli emisję w kinach i dodali drugą wersję ze scenami po napisach, żeby ludzie poszli.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości