[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
nieistotne1
Obserwator
x 383
x 267

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: nieistotne1 »

LIVE
[ Spoiler ]
Załączniki
mm.jpg
MacWoj82
Użytkownik
x 2
x 109

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: MacWoj82 »

Czy ktoś z was ogląda Player na tv LG i też was ciągle wywala z transmisji? Masakra.
bustram
Activist
x 84
x 1536

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

LIVE
[ Spoiler ]
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2019, 21:40 przez Karol, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Dodałem BBCode LIVE
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
x 99
x 213

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: śledź05 »

Obejrzałem dzisiejszy odcinek w TV i muszę niestety napisać, że ta nowa Magda jest tam bezużyteczna. Chyba że jako widownia Igora. przez cały odcinek nie powiedziała absolutnie nic interesującego ani zabawnego.

Tymczasem Magda 1 co za rozdarcie! Ale nie mam pojęcia za co ona tak tego Igora szanuje. Ja się do niego już skutecznie zraziłem.
Wydaje mi się też, że Klaudia chyba dołącza do zakonu Juszes.
Radek ciągle jest robiony na czarny charakter i muszę przyznać, że wolę, aby to on odpadł. A Kasia jaka się zrobiło wojownicza.
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2019, 22:40 przez śledź05, łącznie zmieniany 1 raz.
terrytonio
Użytkownik
x 5
x 41

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: terrytonio »

To jest właśnie kłamliwa telewizja. Proponuje zobaczyć live. W TV faworyzowani są Łukasz, Kasia, Juszes. Od tego tygodnia na siłę pokazują Klaudie w dobrym świetle i Radka w złym. Chcą najwidoczniej zwiększyć szanse na pozostanie Klaudi która ogólnie jest strasznie nudna i dziecinna.

Nowa Magda mimo że wygląda jak wieśniaczka jest najlepszą z dziewczyn. (Normalna w swoich zachowaniach.)

Najgorsza jest Kaśka i Iza - jak ktoś ogląda Live przynajmniej godzinę dziennie to wie o czym piszę.

Potem Łukasz i Juszes - są aktywni ale nie mogę już ich słuchać.

Reszta jako tako może być. Dla mnie wciąż numer jeden to Igor mimo że mnie zawiódł przy ostatnich nominacjach. Jak gościu odpadnie to Ja przestaje oglądać Big brothera.

śledź05 pisze: 10 kwie 2019, 22:02 Obejrzałem dzisiejszy odcinek w TV i muszę niestety napisać, że ta nowa Magda jest tam bezużyteczna. Chyba że jako widownia Igora. przez cały odcinek nie powiedziała absolutnie nic interesującego ani zabawnego.

Tymczasem Magda 1 na kompletnym. Co za rozdarcie! Ale nie mam pojęcia za co ona tak tego Igora szanuje. Ja się do niego już skutecznie zraziłem.
Wydaje mi się też, że Klaudia chyba dołącza do zakonu Juszes.
Radek ciągle jest robiony na czarny charakter i muszę przyznać, że wolę, aby to on odpadł. A Kasia jaka się zrobiło wojownicza.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 605
x 3071

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

Odnoszę wrażenie, że niektórzy przeceniają moc treści prezentowanych w telewizji. O ile bałamucenie narodu sprawdza się w przekazach informacyjnych, gdzie potencjalnej ofierze ciężko jest doszukać się prawdy, kiedy nawet w sieci trafia na stronniczość, tak jeśli chodzi o "Big Brother" ogłupianie widzq mija się z celem. Świadomy widz, czyli widz zainteresowany tym co dzieje się w domu Wielkiego Brata dodatkowo szuka treści, informacji, potwierdzeń prawdy w sieci, by dokonać ostatecznego wyboru na kogo oddać swój głos - a w necie jest jej pełno. Wydaje mi się wręcz nierealne, aby nadawca w jakikolwiek sposób wpłynął na przebieg głosowania poprzez montaż wieczornych odcinków. Jedynie Chajzer może robić dobrą minę do wpadek, które zaliczają producenci, ale nie doszukiwałbym się w tym żadnej magii. To nie te czasy. Druga sprawa. Gdy 18 lat temu nie było streamu w sieci, to ciekawe jak bardzo TVN musiał manipulować widownią by do finału weszli Janusz, Manuela i Gosia 😏
kajtek900
Obserwator
x 68
x 41

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kajtek900 »

Kunzite pisze: 10 kwie 2019, 17:54 Mieszkańcy poznają imię jednego z Wielkich Braci :lol:
[ Spoiler ]
w telewizji ta scena była z Wielką siostrą :-\
bustram
Activist
x 84
x 1536

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Karol pisze: 10 kwie 2019, 22:52 Gdy 18 lat temu nie było streamu w sieci, to ciekawe jak bardzo TVN musiał manipulować widownią by do finału weszli Janusz, Manuela i Gosia 😏
Prawie wszyscy uczestnicy poprzednich edycji po wyjściu z programu i obejrzeniu odcinków ze swoim udziałem byli zbulwersowani wykreowaniem ich na osoby, którymi w swoim mniemaniu nie są. Dopiero wtedy zrozumieli, że ich telewizyjny obraz nie zależał od wszędobylskich, bezdusznych, ale obiektywnych kamer, lecz od sztabu ludzi, którzy dzień i noc, podnieceni górą zarabianych pieniędzy, analizowali każdą scenę. Tylko po to, by w przekazie dla wielomilionowej widowni ułożyć je w kolaż odpowiadający komercyjnym interesom producenta.
Piotr Gulczyński powiedział, że zrobiono z niego macho o szowinistycznych poglądach tylko dlatego, że reżyser postanowił stworzyć buntownika w skórzanej kurtce. – Pokazali mnie wyłącznie ze złej strony – powtarzał w wywiadach dla prasy.
Tego samego zdania był Grzegorz Mielec, którego przedstawiano jako nieustannie przytulającego się do Karoliny. Twierdził, że to ewidentna manipulacja. Rzekomy romans z Karoliną Pachniewicz stworzyli producenci. Jeżeli Grzegorz objął raz rano dziewczynę, w następnym odcinku pokazywano ich tylko w tej sytuacji, a pomijano wydarzenia z całego dnia. Widz miał wrażenie, że Grzegorz z Karoliną całymi dniami nie robią nic innego, tylko obściskują się na łóżku. W przekazie telewizyjnym celowo pominięto pewne zalety Mielca. Zwiedził pół świata i zna biegle sześć języków, w tym włoski. Podczas tygodnia włoskiego stacja ani razu nie pokazała Grzegorza mówiącego po włosku więcej niż dwa słowa.
Działo się to w czasie, gdy faworytką autorów programu była odmawiająca wieczorny paciorek Alicja i jej pozostawiony w Gdańsku narzeczony. Aby wyeksponować tę parę ludzi sukcesu, TVN zainscenizowała nad brzegiem Bałtyku romantyczną scenerię oczekiwania zakochanego biznesmena na nominowaną do wyjścia piękną dziewczynę. Było jak w scenie z filmów włoskich neorealistów.
Jednakże gdy kilka dni później wyszło na jaw, że biznesmen jest ścigany przez prokuratora, a narzeczona raczej nie spędzała we Włoszech czasu w kościołach, manipulatorzy z „BB” podczernili obraz Alicji. Teraz była pokazywana jako osoba konfliktowa, niedouczona i fałszywa.
Jawna manipulacja sięgała zenitu podczas niedzielnych „Ringów”, kiedy dom miał opuścić mieszkaniec wybrany przez telewidzów. Najwięcej telefonów i SMS-ów przychodziło podczas programu i w związku z tym TVN grał na niekorzyść mieszkańca, który – zdaniem producentów – powinien być wyeliminowany.
Odbywało się to w następujący sposób: podczas „Ringu” zawsze przypominano, co dana osoba robiła w ciągu tygodniu. Ta, której TVN chciał się pozbyć, była przedstawiona wybiórczo i wyjątkowo negatywnie.
Na początku II edycji TVN manipulował też głosami telewidzów w ten sposób, że przed podaniem numerów telefonów, na które trzeba było dzwonić lub wysyłać SMS-y, Martyna Wojciechowska czytała zdania ukierunkowujące telewidzów, np.: „Jeżeli denerwuje cię konfliktowość Wojtka Glanca i chcesz, by to właśnie on opuścił dom Wielkiego Brata, zadzwoń…”.
Wielokrotnie oszukiwano także widza, że ogląda dom „BB” na żywo (w prawym górnym rogu ekranu telewizora widniał stosowny napis). Kilka razy TVN miał z tego powodu wpadki: gdy podczas wieczornego programu kamera niechcący najechała na okno, za którym… świeciło słońce.

Cały artykuł: https://www.tygodnikprzeglad.pl/big-bro ... o-za-kase/
Awatar użytkownika
Final98
VIP Expert
x 124
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Final98 »

Miałem już nic tu nie pisać, ale pokusa jest zbyt silna i chyba jednak będę się znów tu udzielać. Tak, jestem gotowy na srogie baty, niestety swoje odpały też mam i ubolewam nad tym :/ A to dlatego, że muszę coś skomentować.

Pamiętacie moje pierwsze dni, kiedy to utożsamiałem się z Łukaszem? Po tym co zauważyłem ostatnio, a już zwłaszcza dzisiaj, muszę stwierdzić jedno. Że jeśli nadal bym się z nim utożsamiał to prawdopodobnie wasze mniemanie o mnie byłoby znacznie gorsze niż obecnie. Jako gej powiem to wprost - Łukasz jest wstydem, do którego społeczność LGBT nie powinna się przyznawać. Odkąd wywalili Maćka z programu stał się za pewny siebie i zaczął (za przeproszeniem) fochy odpi**dalać. Jak można odwalić taką dramę o grafik sprzątania kibla? "Popieram, ale niech inni za mnie sprzątają, ale żeby nie powiedzieć tego wprost, to powiem że mnie okłamano, przynajmniej wyjdę na ofiarę". To nie jest jego cytat, ale zdaje się mieć takie podejście. Mi to przypomina zachowanie stereotypowego geja z kabaretu, który robi dramy o byle co, robi z siebie ofiarę losu, by zaraz potem być złośliwym. Łukasz jest zwyczajnym niechlujem i dla mnie nic go już nie obroni przed tą łatką, słusznie przyklejoną zresztą. I powiem to wprost głośno - już dawno nie widziałem tak fałszywej osoby jak on, a ja dałem się wyrolować na początku. I tak jak nie głosuję SMS nigdy, tak jeśli zostanie nominowany to chętnie zagłosuję na niego, bo nie chcę, by on dłużej "reprezentował" LGBT. Teraz ta drama się rozdmucha po sieci i co mają sobie ludzie o nich pomyśleć, wiedząc że obecnie społeczność ta i tak musi mierzyć się z ich "demonizowaniem" ze strony obecnej władzy?

Jeśli tylko miałbym taką możliwość, to aż bym do niego napisał i powiedziałbym mu, do czego mogą doprowadzić jego akcje... Bo to co robi nie jest głupie. Jest SZKODLIWE SPOŁECZNIE, a to coś znacznie gorszego. Aż czekam co Piróg powie zaraz w BB Nocą, bo myślę, że z pewnością będzie chciał się do niego odnieść.

EDIT: Nie odniósł się, szkoda
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1208

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

LIVE
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 605
x 3071

[TVN/TVN7] Big Brother

@bustram Także sami widzicie jacy to "prawdziwi" ludzie byli w dawnych edycjach "Wielkiego Brata". Nie można się spinać przez 90 dni 🙂 Trzeba oglądać show.
Lolunio
Użytkownik
x 220
x 81

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Lolunio »

Zaczęła się jazda po HOMOFOBACH :redface:
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 605
x 3071

[TVN/TVN7] Big Brother

Swój post zacznę od czegoś miłego dla oka:
[ Spoiler ]
A skończę na tym:
[ Spoiler ]
Sorry, wyłączyłem, bo chyba nie w tą stronę co potrzeba pociągnęli temat. Piróg mówi o dupie, nie o programie. Widać, że go nie oglądał.
Awatar użytkownika
Final98
VIP Expert
x 124
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Final98 »

Gosia Ohme - zawsze i wszędzie, duże TAK tego programu, ale... no nie, zamiast jazdy na Łukasza na razie dostaję wykład o "maskach" + fragment jak Kasia krytykuje osoby krytykujące Łukasza...
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1208

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

Ja to nawet tego nie oglądam, szkoda mi czasu, wolę live w tym czasie, a nie jakieś bzdurne wywody. Poza tym sama mogę daną sytuację ocenić, nie potrzebuje by mi ją tłumaczyli "specjaliści" i nie mam tutaj na myśli Ohme.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”