[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Mabos
Obserwator
x 183
x 123

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mabos »

@ditt
Przypadkowo użyłeś cudzysłów w swojej wypowiedzi 😉
bustram
Activist
x 84
x 1527

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Karol pisze: 11 kwie 2019, 20:01 Jednak będą akcje z Łukaszkiem w TVN7. Ciekawe w jakim świetle xd
A myślałeś, że nie będzie ? Przecież wiadomo, że skoro akcja wydarzyła się wczoraj to w TV ukaże się dopiero dzisiaj. Wiem, że niektórzy liczyli na wczorajszy "BB Nocą", ale pewnie scenariusz był już dawno ustalony i nie dało się wcisnąć tematu Łukasza.
tinsel
VIP Expert
x 617
x 1206

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 930
x 470

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 »

@tinsel
[ Spoiler ]
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2019, 21:24 przez Spiderman0409, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
x 99
x 211

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: śledź05 »

Ten początek afery z umawianiem się jest najsłabszy. Ale moim zdaniem dalsze wydarzenia w odcinku nieco to łagodzą.

Ja nie chcę być tak do końca źle zrozumiany. Nie rozgrzeszam tutaj Łukasza za jego zachowanie w ogólności. tylko komentuję formę, w jakiej to zostało przedstawione w odcinku w TV. Uważam, że czuwała nad nim ręka opaczności, bo mogli go naprawdę przedstawić w dużo bardziej niekorzystnym świetle.

Co do sprzątania raz na trzy dni. Dla mnie to brzmi jednak dość często. No i jednak chyba nie chodzi o spłukiwanie kibla, bo to jednak robią na bieżąco. Chyba nikt tam nie będzie czekał trzy dni ze spłukaniem wody w toalecie, czy wymyciem jej szczotką. Tylko każdy robi to po sobie sam. Natomiast faktycznie przy takiej liczbie osób sprzątanie raz na tydzień to by było za mało.

A tak na marginesie: Ale z tego Olka się nie da nic wycisnąć. Nawet jak już musi grać pierwsze skrzypce jako nauczycie, to jest przezroczysty jak szyba.

Za to z Magdy 2 wychodzi tak prosta laska, że można odnieść wrażenie, że Igor to przy niej król intelektu i dowcipu. Zresztą akurat inteligencji to Igorowi nie odmawiam.

Słabe też dla mnie było to gadanie o czekaniu na wiadomość o ciąży żony przez Bartka. Jeśli to nie była gra pod publiczkę to ja już nie wiem
nieistotne1
Obserwator
x 383
x 267

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: nieistotne1 »

Spiderman0409 pisze: 11 kwie 2019, 21:24 @tinsel
[ Spoiler ]
znowu mnie wyprzedziłeś w wypowiedzi :lol:
kamil2505
VIP Expert
x 14
x 353

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kamil2505 »

Może gdyby nie pokazali na początku jego rozmowy z Justyną i Kasią to może jeszcze bym uwierzył, że się zapomniał, coś w niego wstąpiło, a później, że świadomie zdecydował się na przeprosiny. Chociaż już na live samo wszczęcie wielkiej awantury o sprzątanie wydawało mi się delikatnie mówiąc dziwne.

Tak swoją drogą aż dziwię się, że on jest psychologiem. Zawsze wyobrażałem sobie zupełnie inaczej osobę zajmującą się taką profesją.
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 4M 30zł
Lolunio
Użytkownik
x 220
x 81

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Lolunio »

śledź05 pisze: 11 kwie 2019, 21:05
Natomiast jeśli chodzi o dramę Łukasz, to uważam, że produkcja się z nim w miarę łagodnie obeszła. Jak czytałem Wasze komentarze na forum, to wydawało mi się że go dzisiaj w programie dosłownie rozjadą. Tymczasem pokazano go bardziej jako nadwrażliwca, niż jakiegoś manipulatora.

Chyba nie sądzisz ,że TVN ODWAŻYŁBY się pokazać geja w złym świetle,to by było nie po drodze z ich linią programową i poprawnością polityczną,kreowaną od lat przez tę stację...
tinsel
VIP Expert
x 617
x 1206

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

Moim zdaniem pokazali aferę Łukasza dość obiektywnie, w sumie tylko część jego obrony przez Kaśkę pominęli.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 581
x 2876

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

@śledź05 naprawdę myślisz, że kibel brudzi się tylko wewnątrz muszli i że wystarczy bieżące sprzątanie? 😳 To ciekawe do czego służy domestos i inne detergenty. W 3-4 osobowym domu łazienkę (w moim przekonaniu) powinno sprzątać się co tydzień, co dopiero tam, gdzie mieszka ich dycha 🙂

@bustram mogli zrobić z siebie idiotów i sytuację przedstawić na opak, gdzie Łukasz zostałby zaatakowany przez współlokatorów. 😏

@Lolunio skończ dywagacje na temat linii programowej TVN.
Poczytajcie komentarze. W przypadku nominacji będzie znokautowany przez publikę.
bustram
Activist
x 84
x 1527

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Jak myślicie o co chodzi z prezentem dla Justyny ? Dlaczego po wyjściu z PZ była taka nieswoja i nie chciała powiedzieć co się stało ?
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 930
x 470

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 »

@bustram
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 581
x 2876

[TVN/TVN7] Big Brother

LIVE
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
x 99
x 211

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: śledź05 »

Karol pisze: 11 kwie 2019, 21:32 @śledź05 naprawdę myślisz, że kibel brudzi się tylko wewnątrz muszli i że wystarczy bieżące sprzątanie?
Wiesz no właściwie to tak uważam, że kibel brudzi się głównie od wewnątrz. Nie wiem, co oni by musieli tam wyprawiać, aby brudzić ten kibel od zewnątrz tak żeby to był aż taki problem... :evil: Ale właściwie to też nie chcę za bardzo dalej tej kwestii roztrząsać.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 581
x 2876

[TVN/TVN7] Big Brother

Wiesz. Facet gdy sika do muszli w jakiś sposób brudzi ją na zewnątrz, a wokół niej nawarstwia się osad. Uroki lania na stojąco 😉

Ale zaraz zaraz... Przecież Łukasza to nie dotyczy. 😳

Odczepcie się.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”