[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Wiolaass
Użytkownik
x 25
x 31

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wiolaass »

O matko i córko co za konspiracja 😂😂
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 930
x 470

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 »

goldenmen pisze: 12 kwie 2019, 17:14 @Karol chodziło mi o tym że nie kryją się z wizytami w sensie mało udolnie organizuja wizyty ze kazdy wie że wizyta rodziny i rzuca sie w oczy . kazdy wie ze lekarz i psycholog to wizyta rodziny. spotkania z ewentualnym psychologiem sa w PZ a do tego nie trwaja kilka godzin . Do tego jak już psycholog powinien być na miejscu a nie uczestnik jedzie do psychologa gdzies na miasto.
Po prostu była wpadka z ostatnia wizyta rodziny u Izy to teraz rodzina nie przyjezdza tylko uczestnicy jada do rodziny. wtedy nie bedzie wpadki dzwiękowca ale wtedy dlatego to trwa dłuzej. Oczywiście uczestnicy nie jada do swoich domów do rodziny tylko rodzina czeka w hotelu lub w siedzibie TVN i tam doworzą uczestników dlatego to trwa dłuzej bo wiecej roboty jest i konspiracji.
... a świstak siedzi i zawija w te sreberka.... :huh: :huh: :huh: :huh:
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 581
x 2876

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

@goldenmen wierzysz w to co sam piszesz?

Jak rozumiem, żeby nie było "wpadki", uczestnik wieziony jest poza dom Wielkiego Brata by spotkał się z rodziną. Dobrze kminię? Na drogę zapewne zdejmują mu mikroport, bo niepotrzebny ... Ok. Więc skoro go odpinają, to po co jechać gdzieś dalej, jeśli już nie ma szans na wpadkę realizacyjną, bo mieszkaniec jest offline? 😳 Po co ryzykować przypadkowe spotkanie z jakimś natrętnym widzem, który strzeli fotkę na dowód i wrzuci do sieci?
Mabos
Obserwator
x 183
x 123

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Mabos »

Karol pisze: 12 kwie 2019, 16:48 Przegapiłem to widocznie 😉 W tak obszernym wątku dużo rzeczy umyka 😀
Karolu musisz uważniej śledzić forum 😂 tutaj już kilkukrotnie pisaliśmy o epizodach naszych „aktorów” w różnych paradokumentach Polsatu czy TVN, jak i w serialu TVP 😊
LIVE
Dzisiejszy konkurs na najpiękniejszą fryzurę wygrywa:
[ Spoiler ]
Reakcja Madzi na moj dżołk 😂
[ Spoiler ]
tinsel
VIP Expert
x 617
x 1206

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

Pytanie czy to tak bardzo źle, że osoby z BB już wcześniej w czymś tam "grały". Ja sama znam 2 osoby, które grały paradokumentach, ale powszechnie znane to one nie są ;) Ewidentnie chcieli do programu osoby, które mają już jakieś obycie z kamerą i trochę parcia na szkło.
Awatar użytkownika
bee
Użytkownik
x 9
x 82

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bee »

Widzieliście salta Marchwi do wody? A dziś rano Marchwia przyklejona "Na łyżeczkę" po nocy do Łukasza, ręka trzymana jakby na "wacku" i wtulona w niego :D Potem weszła cała pod kołdrę i się dalej wtulała. Najlepsze jeszcze było dziś do południa gdy Madzia się maluje, a Igor wchodzi goły pod prysznic i mówi "ja se tylko jajka ogolę" i goląc słyszy jak Madzia mówi "my to już mamy takie zaufanie do siebie że się nie krępujemy" i dalej ciągnie, "nie wiem przy kim, ale ostatnio sobie przy kimś wkładałam tampon". Widać coraz większe rozluźnienie :D
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2019, 18:37 przez bee, łącznie zmieniany 1 raz.
tinsel
VIP Expert
x 617
x 1206

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

Po talk show
[ Spoiler ]
bustram
Activist
x 84
x 1527

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Igor da się lubić, ale odstrasza prostactwem. Brakuje mu ogłady i poczucia smaku, ale może nie to jest najważniejsze skoro tacy jak on zawsze spadają na 4 łapy. W BigBrotherze podporządkował sobie całą grupę i to on może stawiać warunki, może nawet być prostakiem ale nikt mu jawnie nie podskoczy, nawet nominować go jakoś szczególnie nie chcą. A zatem wiwat prostactwo ! :) Jego talk-show można w sumie streścić w trzech zdaniach: cały świat zjeździłem, dupy zaliczałem, hajs zarabiałem. No ale to bokser, jak żyję jeszcze nigdy nie widziałem sportowca tej dyscypliny grzeszącego ogładą ;)
Lolunio
Użytkownik
x 220
x 81

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Lolunio »

bustram pisze: 12 kwie 2019, 18:31 Igor da się lubić, ale odstrasza prostactwem. Brakuje mu ogłady i poczucia smaku, ale może nie to jest najważniejsze, skoro tacy jak on zawsze spadają na 4 łapy. W BigBrotherze podporządkował sobie całą grupę i to on może stawiać warunki, może nawet być prostakiem ale nikt mu jawnie nie podskoczy, nawet nominować go jakoś szczególnie nie chcą. A zatem wiwat prostactwo ! :)
Lepiej być bezpiecznym dla otoczenia prostakiem,który wg Ciebie-bo ja tego nie widzę- podporządkował(hahaha)sobie całą grupę,niż PROSTAKIEM wykształconym,zniewieściałym gamoniem PRÓBUJĄCYM swoim zachowaniem podporządkować sobie grupę-zresztą koalicja wegejska+pochłaniacz,już się podporząkowała i robi wszystko,zeby znów nie musiał wyładowywać napięcia pod kołdrą....a reszta dawno rozgryzła tego wykształonego prostaka..A zatem wiwat prostactwo lvl master...
bustram
Activist
x 84
x 1527

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

@Lolunio
Bezpieczny Igor wydał 50 tys. zł na zadośćuczynienia dla swoich "ofiar". Ile zadośćuczynień zapłacił Łukasz ? Oświeć mnie :rolleyes:
Lolunio
Użytkownik
x 220
x 81

[TVN/TVN7] Big Brother

bustram pisze: 12 kwie 2019, 18:50 @Lolunio
Bezpieczny Igor wydał 50 tys. zł na zadośćuczynienia dla swoich "ofiar". Ile zadośćuczynień zapłacił Łukasz ? Oświeć mnie :rolleyes:
Hahahaha piszesz o życiu w "cywilu" czy w programie!Kogo w BB skrzywdził Igor-bo Twój post-nawiązuje do tego,że jest prostakiem i próbuje podporządkować sobie grupę(wynika z Twoich wypocin-że siłą,bo prostactwem chyba nie) w domu WB- piszesz o tym co jest w programie ,bo poza raczej go nie znasz!!Co ma do PROGRAMU ile i KOMU Igor wypłacił odszkodowania będąc młodym i głupim-różne są grzechy młodości.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 581
x 2876

[TVN/TVN7] Big Brother

A kogo skrzywdził Chajzer? 😝
Lolunio
Użytkownik
x 220
x 81

[TVN/TVN7] Big Brother

OCH KAROL-Ale Ty jesteś ZAKOCHANY ;D ;D
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2019, 19:08 przez Karol, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Usunąłem zbędny cytat.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 503
x 1260

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Medyk24 »

No właśnie, ta ankieta jest zmanipulowana bo Chajzer z tymi zaciśniętymi pięściami wygląda dość agresywnie. ;D

A tak na poważnie to oczywiście, że Gośka i to bez dwóch zdań.
POZDRAWIAM > Medyk24
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 581
x 2876

[TVN/TVN7] Big Brother

@Lolunio nie cytuj ostatniego posta w temacie. 😉

I odpowiedź brzmi: nie 🤭
ODPOWIEDZ