[TVN/TVN7] Big Brother /kosz/

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
havanka09
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 29 mar 2019, 10:37
x 24
x 60

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: havanka09 »

Do umywalki z siusiakiem.Obrzydliwy ten Igor w do też tak
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN/TVN7] Big Brother (KOSZ)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Ban na 30 minut w celu ostudzenia emocji i umożliwienia mi prac porządkowych.
havanka09
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 29 mar 2019, 10:37
x 24
x 60

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: havanka09 »

Trzeciak weź nie gadaj weź się wstrzymaj, za takie coś weź się puknij
Za pyskatą odzywkę otrzymujesz trzecie ostrzeżenie, a to oznacza dla Ciebie ban na dwa tygodnie. [Trzeciak]
balarion
Junior
Posty: 835
Rejestracja: 19 kwie 2017, 11:03
x 419
x 527

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: balarion »

śledź05 pisze: 12 kwie 2019, 21:44 Z Łukaszem sprawa ma się tak, że za osobowość nie lubiłem go od początku, ale z powodu homofobii, z jaką musiał się zderzyć, stał się dla mnie kimś, komu kibicuje pomimo jego wad.
czemu moderatorzy nie reagujecie na takie teksty? Oskarżanie kogoś o homofobie to poważna sprawa- a taki troll tylko podsyca atmosferę. Jeśli ktoś jest syfiarzem, obgaduje, wszystkich skłóca ze sobą, robi złą atmosferę, płacze na zawołanie- to już nie można mieć do niego o to pretensji, tylko dlatego że jest gejem? To geje są jacyś "nietykalni", nic im nie można powiedzieć, bo każde słowo to homofobia? Podaj sobie rękę z pirógiem- podobny poziom. Ja znam dużo geji, co są normalni w zachowaniu i każdy ich lubi i szanuje- chociażby Piasek. On w ogóle om tym nie gada, jest człowiekiem, a orientacja jest jego prywatną sprawą. NIE TRAKTUJE TEGO JAKO KARTY PRZETARGOWEJ.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13417

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Uderz w stół :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Postanowiłem tutaj odnieść się do pewnego wpisu @balariona
balarion pisze: 12 kwie 2019, 22:05 czemu moderatorzy nie reagujecie na takie teksty?
Przecież masz coś takiego jak ikonkę z wykrzyknikiem do raportowania w prawym górnym rogu.
balarion pisze: 12 kwie 2019, 22:05 Oskarżanie kogoś o homofobie to poważna sprawa- a taki troll tylko podsyca atmosferę.
Jeżeli ktoś tu podsyca atmosferę, to przede wszystkim Ty. Kolega @śledź05 wyraził swoje zdanie w sposób rzeczowy i z zachowaniem zasad kultury, a ty nazwałeś go "trollem" zupełnie bezzasadnie, próbując wywołać kłótnię o innych użytkownikach w wątku o "BB". Dlatego ta wypowiedź trafiła do kosza, ale następnym razem za inwektywę otrzymasz ostrzeżenie.
Pozdrawiam, Trzeciak
Mimi29
Użytkownik
Posty: 102
Rejestracja: 16 kwie 2019, 9:32
x 17
x 50

[TVN/TVN7] Big Brother (KOSZ)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mimi29 »

Wstaluscie lewa noga czy z kacem że się czyichś opinii czepiacie??
Czy jest tu osoba której się filozof Pawełek podoba?? Jeśli tak to co w nim fajnego? Zwykły, brzydki okularnik. Nie obrażam nikogo.
Justyna to osoba, która w życiu mało doświadczyła.
Awatar użytkownika
noemi
Użytkownik
Posty: 110
Rejestracja: 30 kwie 2019, 18:33
x 15
x 53

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: noemi »

A nawet jakby podobał się tylko jednej osobie na całe kuli ziemskiej i jest nią Justyna - to serio co w tym dziwnego? Że niby jak 99% społeczeństwa stwierdzi, że jest szpetnym okularnikiem, to już jest prawdą objawioną?

Mi też się nie podoba i nie uważam, że jest przystojny, ale te komentarze są żenujące.
Na pohybel z brzydkimi ludźmi!
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

noemi- zarejestrowalas sie tu kilka dni temu z jakiego powodu? By dogryzac innym, czy jestes fanka Justysi?? :(
A czyje ja poglady wyrazam jak nie swoje?? :o Czytaj ze zrozumieniem albo powiedz cos normalnego.
Awatar użytkownika
noemi
Użytkownik
Posty: 110
Rejestracja: 30 kwie 2019, 18:33
x 15
x 53

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: noemi »

A przeczytałaś inne moje posty, żeby stwierdzić, że jestem jej fanką? Ja bym stwierdziła kompletnie inaczej.
I co ma do tego mój czas rejestracji? :lol:
Odpowiadam na posty bo mogę i uważam, że taka wizja świata jest żenująca.

Kończę dyskusje.
Mimi29
Użytkownik
Posty: 102
Rejestracja: 16 kwie 2019, 9:32
x 17
x 50

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mimi29 »

No to skoro się tobie też Paweł nie podoba to o co ci chodzi? Wpada ktoś po to by innym ublizac to dopiero zenada.
Każdy może pisać co uważa. No ani to wulgarne ani obraźliwe. Ja nie latam np. Za swoim chłopakiem i nie wmawiam innym że jest mega fajny. Justyna potrzebuje nieustannej atencji. To niepokojące.
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

No tutaj takie wpisy jak tej noemi to mnie wlasnie zastanawiaja; Ludzie pisza tu rozne rzeczy, czasami bardzo obrazliwe i nic; Ja cos napisze i jakas nawiedzona szczeka niczym na kafeterii.
Nie chce mi sie znizac do takiego poziomu. Karol zareaguj a ja to zglaszam, bo nie bedzie mnie poczuczac jakas gowniara , ktora nie uczestniczyla wczesniej w dyskusji.To jest dla mnie rynsztok.
Ostatnio zmieniony 02 maja 2019, 9:17 przez Kati33, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
noemi
Użytkownik
Posty: 110
Rejestracja: 30 kwie 2019, 18:33
x 15
x 53

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: noemi »

Bo widzę różnicę między wypowiedzeniem swojego zdania, że mi się ktoś nie podoba, a stwierdzeniem, że ło matko bosko jak ona może mu mówić, że jest przystojny, jak to szpetny troll. Trochę obiektywizmu, przecież go okłamuje, wmawia mu, że jest przystojny - a przecież mama mówiła, że nie jest. I tylko o to mi chodzi. Ma prawo jej się podobać, a nam nie.

Ja również nie latam za swoim chłopakiem, sama to pisałam, że Justyna sztucznie się zachowuje. I powtarza to cały czas, żeby w innych utwierdzić wyjątkowość jej chłopaka Chodziło mi jedynie o to, jak można być w szoku, że ktoś ma inne preferencje.

Dobra serio koniec tego tematu, bo odchodzimy od wątku.
Awatar użytkownika
noemi
Użytkownik
Posty: 110
Rejestracja: 30 kwie 2019, 18:33
x 15
x 53

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: noemi »

A ja za szczekanie zgłaszam Ciebie.
Pozdrawia 30-letnia gówniara :lol:
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

Matko co za poziom. Brak mi slow.
Zablokowany

Wróć do „Kosz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości