[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Ale widzowie już pokazali gdzie mają Tamarę, więc nie wygra. Wyleci przy najbliższym słabszym tańcu, daleko zajedzie sztywny mister co tuli małe biedne dzieciątka z Afryki i łysy pan z YouTube który rzekomo tańczy po 10 godzin dziennie a rusza się jakby miał dyskopatię. Jakoś tam ratuje się policjant, ale ni to gwiazda ni tancerz. Niech tylko jeszcze ze 2 odcinki pojojczą o sytuacji Mazur, to wygra. Policjant oczywiście.
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2019, 22:11 przez pulkownik, łącznie zmieniany 2 razy.
Osiula
Poster
Posty: 1510
Rejestracja: 01 kwie 2018, 9:21
x 449
x 905

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Osiula »

Swoją drogą przypadek Działowego skłonił mnie do przemyśleń, że młodzi ludzie w edycjach polsatowskich niestety nie pokazują się ze zbyt fajnej strony, oprócz oczywiście takich wyjątków jak np. Szroeder czy Kalicka. Wróblewska i Zdrójkowski byli totalnymi drewnami, podobnie jak Mały Potworek 96 rok temu. Gimper to niby idol młodych, opowiada, jak to ochoczo chodzi na siłownię, ale jakiejś energii i drygu nie ma żadnego. Trochę mnie przeraża ta tendencja szczerze mówiąc :lol: Ach, czy możemy wrócić do czasów, kiedy w programie tańczył Andersz, jeszcze dziecięciem będąc... ;)

Żenada, niech jeszcze za 2 tygodnie odpadnie Tamara to do katastrofy podsumowującej sezon zostanie nam finał w składzie Działowy-Kucner.
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2019, 22:30 przez Osiula, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2524
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1979
x 660

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

Odpadka Radwańskiej co najmniej szokująca. :O
15 lat na forum! :)
Fankatvshow
Junior
Posty: 814
Rejestracja: 15 sty 2018, 16:49
x 718
x 142

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fankatvshow »

wiatriwoda pisze: 12 kwie 2019, 22:04 @Fankatvshow Trzeba było wysyłać smsy, nie musiałabyś :)
Rozumiem, że to żart ? Za stara jestem by po pierwsze tracić kasę na celebrytów a dwa nie wierzę w te smsy ;). Po prostu oglądając program który ma w tytule TANIEC, chciałabym widzieć taniec :rolleyes: a tu poziom nie urywa pupy, tak jak i w poprzedniej edycji. Na dodatek odpadają dosyć poprawnie tańczący.
Zolcior
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 17 kwie 2016, 15:42
x 11
x 2

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zolcior »

Na grupie fanów Gimpera panuje ogromna mobilizacja. Nie zdziwię się jeśli Działowy od kilku tygodni jest liderem rankingu publiczności.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Przecież co edycje 1-2 ekstrema dochodzą do co najmniej ćwierćfinału, Kasprzyk, Wróblewska, Zdrójkowski, Popek, Pieńkowska, długo by wymieniać. Ćwierćfinału i półfinału jak w 1 edycji, czy pólfinału Korcz-Natalia-Iwona nigdy już nie będzie.

Dali głosowanie online zapraszając do udziału "gwiazdę" internetu. Świetne posunięcie.
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2019, 22:14 przez pulkownik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38069
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Przecież Gimper non stop mobilizuje swój milion subksrybentów, którzy w dużej części są w nim zakochani. Tydzień temu napisałem, że będzie w Top3, dziś stawiam na Top2.
Eduardo
Obserwator
Posty: 509
Rejestracja: 01 sie 2017, 15:45
x 50
x 268

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Eduardo »

Dobrze że ja już nie oglądam tego dennego show i nie muszę sie wkurzać tymi beznadziejnymi werdyktami. Wiem że Aga robiła spore postępy i była jedną z najlepiej tańczących, a odpada przed tragicznym Gimperem, czy słabym Kucnerem. Żałosne. Ale czego można sie spodziewać po tym programie. TzG skończył się wraz z ostatnią edycją w TVN. Tam to jeszcze jakiś był poziom, bo teraz to dno i wodorosty.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6095
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 507
x 1578

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Mam nadzieję, że wcześnie rano to wrzucą. Mam taką refleksję: Gdyby w TVN zaangażowano Malitowskiego i Jordan, to wraz z Galińskim i Pavlović tworzyliby najlepszą czwórkę do oceniania, a na dodatek to byłby format nie do zdarcia.
Patryk M

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patryk M »

wiatriwoda pisze: 12 kwie 2019, 22:07 Czemu nieporozumieniem? Bo Polacy nie chcieli głosować na Agę - mistrzynię tenisa, a chcieli na idola YT, nie patrząc jak tańczą? Przecież nie pierwszy raz.
Dotychczas zwycięzcy "TzG" raczej reprezentowali dobry lub bardzo dobry poziom, jeśli chodzi o umiejętności taneczne. A takie posiadają w tym momencie tylko Joanna i Tamara. Popularność to inna kwestia. Szanuję Gimpera i Kucnera i to, że sobie zaskrabili sympatię ludu, no ale jednak to by była lipa, żeby zwycięzca tańczył niewiele lepiej od Norbiego czy Żyły. :) Zwycięstwo Węgłowskiego już nie byłoby takim wstydem, ale i tak dość słabo świadczyłoby o tej edycji.
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2019, 1:58 przez Patryk M, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38069
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Rozumiem, ale mnie chodzi o to, przynajmniej wierzę w to, że to ludzie wybiorą zwycięzcę, więc czemu przez wygraną drewna jak Gimper przypuśćmy, cała edycja ma być nieporozumieniem, skoro tak chciał lud? Takie są zasady programu, a jury nie pcha jego czy Kubę dając 10. Tylko to to mi chodzi.
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2019, 22:29 przez wiatriwoda, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3357
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 422
x 753
Kontakt:

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Jesli za dwa tygodnie odpadnie Tamara, to nie wiem czy jest jeszcze sens oglądać dalej to show. Włos się jeży na głowie na samą myśl o możliwym udziale Kucnera czy Działowego w finale. O tempora, o mores.

Swoją drogą Maserak nieźle się zagotował podczas oczekiwania na końcowy werdykt.
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5513
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1173
x 1531

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Jeśli za 2 tygodnie nie wyleci Gimper, a o zgrozo - wygra program to widzę 2 wyjścia jako przyszłość dla "TzG":
1. Nie zapraszać osób z internetu, na które głosują 10 latki, nie mające pojęcia o tańcu.
2. Zakończyć program na tejże edycji.
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38069
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ja sobie przypominam Pudzianowkiego w finale i to była żenada, ale głównie widzów, co go wybrali :)
Fankatvshow
Junior
Posty: 814
Rejestracja: 15 sty 2018, 16:49
x 718
x 142

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fankatvshow »

https://party.pl/newsy/macademian-girl- ... QJbClmvcuI

Także nie wygląda to najlepiej.
W tym wypadku finał musi wygrać Asia, tylko to rozczulanie się nad jej sytuacją życiową .... "co za dużo to nie zdrowo"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości