[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 114
x 229
Kontakt:

Post autor: [email protected] » 12 kwie 2019, 22:29

Jesli za dwa tygodnie odpadnie Tamara, to nie wiem czy jest jeszcze sens oglądać dalej to show. Włos się jeży na głowie na samą myśl o możliwym udziale Kucnera czy Działowego w finale. O tempora, o mores.

Swoją drogą Maserak nieźle się zagotował podczas oczekiwania na końcowy werdykt.
4 x
Awatar użytkownika
sebastiannn
Poster
x 267
x 158

Post autor: sebastiannn » 12 kwie 2019, 22:31

Jeśli za 2 tygodnie nie wyleci Gimper, a o zgrozo - wygra program to widzę 2 wyjścia jako przyszłość dla "TzG":
1. Nie zapraszać osób z internetu, na które głosują 10 latki, nie mające pojęcia o tańcu.
2. Zakończyć program na tejże edycji.
2 x
2 lata na forum :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 56
x 1487

Post autor: wiatriwoda » 12 kwie 2019, 22:33

Ja sobie przypominam Pudzianowkiego w finale i to była żenada, ale głównie widzów, co go wybrali :)
0 x
Fankatvshow
Obserwator
x 474
x 91

Post autor: Fankatvshow » 12 kwie 2019, 22:34

https://party.pl/newsy/macademian-girl- ... QJbClmvcuI

Także nie wygląda to najlepiej.
W tym wypadku finał musi wygrać Asia, tylko to rozczulanie się nad jej sytuacją życiową .... "co za dużo to nie zdrowo"
1 x
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 114
x 229
Kontakt:

Post autor: [email protected] » 12 kwie 2019, 22:47

No niestety, takie sytuacje mogą tylko pomóc tragicznie tańczącym panom. Nadmierne epatowanie historią Asi przez produkcję, do tego jeszcze ta zbiórka i mieszkanie od Jakubasa, no nie wygląda to dobrze i z pewnościa nie przysłuży jej dodatkowych głosów.

W przypadku Tamary największą przeszkodą wydaje się być jej partner.

Przypomina mi się sytuacja z 12 edycji i niespodziewane, dość przedwczesne odpadnięcie Górniak i Kazadii, ale tam przynajmniej Pyrek i Staliński dobrze tańczyli, a tutaj? Tragedia.
2 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2365
x 1018

Post autor: Trzeciak » 13 kwie 2019, 1:43

sebastiannn pisze:
12 kwie 2019, 22:31
Jeśli za 2 tygodnie nie wyleci Gimper, a o zgrozo - wygra program to widzę 2 wyjścia jako przyszłość dla "TzG":
1. Nie zapraszać osób z internetu, na które głosują 10 latki, nie mające pojęcia o tańcu.
2. Zakończyć program na tejże edycji.
Biorąc pod uwagę jak na dobrym poziomie są słupki i co je ciągnie do góry, to wątpię, by któryś z tych punktów się spełnił, a na pewno nie drugi po tak spektakularnych klapach "Wyspy Przetrwania" i "World of Dance".

Gdyby zasady byłyby takie, jak w "WoD", czy w "DDD", to Radwańska by doszła minimum do półfinału, ale to jednak "Taniec z Gwiazdami". ;)
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 60
x 271

Post autor: Rektor » 13 kwie 2019, 7:36

Nadrobiłem sobie odcinek. Poglądowe oceny:

Jakub & Lenka - 6 - wreszcie jakiś postęp w aktorstwie, choć w rolach drugoplanowych i technice, choć drugorzędnej.
Mariusz & Katarzyna - 5 - uwielbiam aranżację, niestety prędkość rozłożyła Mariusza
Agnieszka & Stefano - 7 - ja tam uważam, że to był niemalże najlepszy taniec Agi.
Tomasz & Natalia - 3 - nie mogę się przekonać, dla mnie to było bardziej kwadratowe od tego ludzika w Minecrafcie
Tamara & Rafał - 4 - chyba się nie znam, bo widziałem pierwszą połowę bez synchronu i rozpoznawalnej techniki, a druga połowa na słabszych nogach.
Joanna & Jan - 6 - brakowało zamaszystości w stopach.

Pojedynki:
Raczej na remis, w ostatnim Kucner wygrywa.

To jeden z najsłabszych odcinków na tym etapie w historii. W ogóle w tej edycji widzowie mają niebywałą zdolność do wycinania "środka tanecznego", zostawiając najlepszych i najgorszych. Obawiam się, że po tym prezencie od sponsora większość zazdrosnego środowiska się odwróci od Asi.
0 x
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 512
x 1501

Post autor: pulkownik » 13 kwie 2019, 9:44

Ciekawi mnie jak cała akcja z mieszkaniem, Jakubasem, dotacjami z Ministerstwa wpłynie na postrzeganie
Joanny wśród głosujących, cieszę się że dostała takie wsparcie, ale TZG to nie Sprawa dla reportera czy Nasz nowy dom, cały filmik przed tańcem był o zamieszaniu z mieszkaniem, za 2 tygodnie będzie zapewne to samo.
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2019, 10:19 przez pulkownik, łącznie zmieniany 1 raz.
1 x
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 132
x 239

Post autor: Nina » 13 kwie 2019, 10:00

To prawda, że trochę za dużo szumu się zrobiło wokół, ale z drugiej strony pan Jakubas powiedział wczoraj, że to dobrze, bo gdyby nie usłyszał o tym od córki oglądającej program, nie mógłby pomóc. Nie wiem czy to Joannie pomoże czy zaszkodzi w kontekście SMS-ów i końcowej lokaty, ale ja zawsze w takich sytuacjach myślę, czy ci, którzy zazdroszczą dziewczynie takiego podarunku od losu chcieliby się z Nią zamienić, na pewno nie, więc cieszmy się, że w tym Jej ogromnym nieszczęściu dostała tyle pozytywnej energii, również materialnej, od innych ludzi.
0 x
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 512
x 1501

Post autor: pulkownik » 13 kwie 2019, 10:21

Tak, masz dużo racji, niestety widziałem dużo negatywnych - anonimowych - komentarzy, jakby te pieniądze z ministerstwa były zupełnie za nic, cegiełkę dołożyła też Otylia, kto jak kto, ale ona powinna się ugryźć w język.
0 x
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 132
x 239

Post autor: Nina » 13 kwie 2019, 10:36

Bez urazy, ale szanując osiągnięcia, jakoś nigdy Otylia nie olśniła mnie swoimi wypowiedziami :P Pomijając sprawę ułomności Joanny trzeba przecież mieć na uwadze to o czym piszesz czyli ogromny, raczej wieloletni, wysiłek jaki trzeba włożyć, żeby zostać mistrzem świata, w czymkolwiek. Nawet na planie TzG, takiej niby zabawy, jest krew, pot, łzy i kontuzje.
1 x
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Fankatvshow
Obserwator
x 474
x 91

Post autor: Fankatvshow » 13 kwie 2019, 11:08

Może nie czytałam całości wypowiedzi Otylii ale czy jej nie chodziło o to, że czasami dla sportowca wygodniej mieszkać w opłacanym akademiku niż mieć mieszkanie za które trzeba regularnie płacić mimo częstej nieobecności ?
Fajnie, że Joasia dostała mieszkanie ale pytanie co dalej ? Domyślam się, że miesięczne opłaty mogą być niemałe. Kolejna sprawa, miałam do czynienia z osobami niewidomymi na studiach, oni często wola mieszkać w klitkach, bo w takim miejscu najłatwiej się odnaleźć z racji niepełnosprawności.
To dość skomplikowane i uważam, że TZG to nie miejsce na takie wątki.
0 x
Awatar użytkownika
Michał56
Obserwator
x 151
x 37

Post autor: Michał56 » 13 kwie 2019, 15:30

Fankatvshow pisze:
12 kwie 2019, 22:01
Przed rozpoczęciem edycji byłam entuzjastycznie nastawiona. Teraz jestem zażenowana i poziomem i WERDYKTAMI. Dziś straciłam wiarę w jakąkolwiek sprawiedliwości w tym programie Kuba...Gimper... czy serio długo muszę patrzeć na ich "dokonania"
Takie zasady. Zamiast narzekać trzeba głosować albo SMS-owo albo za darmo na stronie Polsatu. :P
Moja nastoletnia kuzynka wielka fanka Gimpera założyła 20 adresów e-mail, i oddaje za darmo na niego 20 głosów. Podejrzewam, że sporo osób tak robi i nie zdziwiłbym się gdyby Pan Tomasz znalazł się w finałowym odcinku. :afro:
0 x
^-^
Fankatvshow
Obserwator
x 474
x 91

Post autor: Fankatvshow » 13 kwie 2019, 16:08

Pozostaje mi współczuć takiej kuzynki i ogólnie dzieciakom oraz ich rodzinom w tych czasach :)
5 x
Awatar użytkownika
Michał56
Obserwator
x 151
x 37

Post autor: Michał56 » 13 kwie 2019, 18:15

Chyba nie ma czego, a tobie radzę - zamiast narzekać- zacząć głosować. :)
0 x
^-^
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”