[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Osiula
Poster
Posty: 1510
Rejestracja: 01 kwie 2018, 9:21
x 449
x 905

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Osiula »

Tradycja pisze: 17 kwie 2019, 22:51 Konflikt Violi z Kaska robi sie niestrawny, Viola sie zachowuje dziecinnie. Jaka by nie byla juz ta Kaska mozna innaczej te spiecia zalatwiac.
Obie panie - Wołejnio i Kołakowska - zachowują się niezwykle dziecinnie, na te ich przepychanki słowne, inwektywy i darcie się na siebie wręcz niemiło się patrzy. Niby dorosłe kobiety, a swoim zachowaniem przypominają dwunastoletnie dziewuchy. Tyle że dwunastoletnie dziewuchy nie wystosowują pozwów za każde ukłucie ich godności - to jest dopiero infantylne zachowanie, koleżanka zabrała mi łopatkę w piaskownicy, to ja sprawę kieruję do sądu! :lol:
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

@annawoj1104 Zwykle, ale nie zawsze ;)

Ogólnie to w następnym odcinku
[ Spoiler ]
Nadal czekam w polskiej edycji na zadanie "Trzy pytania" - chyba jedno z najlepszych zadań opartych na opiniach uczestników.
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
me-now
Użytkownik
Posty: 135
Rejestracja: 17 maja 2016, 15:34

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: me-now »

Oj szkoda, że nie zdążyłam się pośmiać z tych, co obstawiali Rafała na agenta. Zrobie to teraz :lol: :lol: :lol:

Serio agentem jest po prostu Marysia. Dwie rzeczy tylko sprawiły, że ciut się zdziwiłam. Tej drugiej nie pamiętam, ale pierwsza to taka, że to ona układa na górze te banknoty, które sie dublowaly wraz z Agata, a Agata odpadła. Hm, pokazaliby to?

Damian, agent, którego działania agenturalne opisują od razu w odcinkach???
Viola, zbyt emocjonalna.
Viktor, czy on cos zepsul, zbyt jawne działanie, ocenianie, analiza wszystkiego. Jak Tamara.
Kasia, zbyt emocjonalna.
Little. Nie, nie nie.
Misiek, jak zepsuje cos, to się przyznaje, mowi sorry. Nie...
Marysia jw. po prostu agent i już. Jestem tego pewna od wywiadu z nią zanim wyemitowany pierwszy odc. AGENTA. To takie proste, ze pragne sie mylic.

PS. Szkoda Rafała, fajny był :)
Buarzej
Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: 25 sty 2018, 16:49
x 983
x 3

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Buarzej »

Asjata pisze: 17 kwie 2019, 23:09 Nadal czekam w polskiej edycji na zadanie "Trzy pytania" - chyba jedno z najlepszych zadań opartych na opiniach uczestników.
O które konkretnie zadanie chodzi? Oglądam zagraniczne edycje, ale nie kojarzę, a jestem ciekaw :P
bunnys
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 18 kwie 2019, 4:06

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bunnys »

Saul Niguez pisze: 28 mar 2019, 20:52
[ Spoiler ]
Saul Niguez pisze: 17 kwie 2019, 22:40 Bylem na Teneryfie we wrzesniu 2017. No coz przecenilem tvn. Teraz trzymam kciuki zeby Damian
byl agentem.
Decyduj się.
Kala79
Użytkownik
Posty: 178
Rejestracja: 17 kwie 2016, 11:30
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kala79 »

Me-now zgadzam sie z Tobą. Ja tez stawiam na nia od samego początku gdy tylko poznalam sklad programu. A w tym pierwszym wywiadzie przed emisją pierwszego odcinka kilka osób odpowiadalo o plec Agenta a ona jedyna ze Agent nie ma plci i to mi sie wydalo bardzo podejrzane. Niestety nie moglam znalezc tego wywiadu.
Saul Niguez
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 09 mar 2019, 14:02
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Saul Niguez »

bunnys pisze: 18 kwie 2019, 4:09
Saul Niguez pisze: 28 mar 2019, 20:52
[ Spoiler ]
Saul Niguez pisze: 17 kwie 2019, 22:40 Bylem na Teneryfie we wrzesniu 2017. No coz przecenilem tvn. Teraz trzymam kciuki zeby Damian
byl agentem.
Decyduj się.
Przeciez juz przyznalem,ze ta 1 opcja to sciema. Druga prawdziwa bylem wtedy na wczasach.
Co do programu nie powinienem juz tu pisac po takiej
kompromitacji. Takze odchodze z nadzieja ze Maria nie jest agentem. Odezwe sie za rok przy okazji 5 edycji jesli bedzie.
Dominika19
Użytkownik
Posty: 129
Rejestracja: 27 mar 2019, 15:33
x 604
x 224

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominika19 »

Wiola i Misiek są tacy infantylni z tym dokuczaniem Kasi. Ludzie w średnim wieku, a dojrzałość na poziomie gimnazjum :rolleyes:

Dla mnie Damian jest kiepską podróbą Michała z III edycji- jest mniej inteligentny i zawsze na minus inspiracja uczestnikami z innych edycji, którą u niego widać. Brak mu własnego stylu . Na plus Angelika- podchodzi zadaniowo , nie jest sztuczna i pokazuje własną osobowość w każdym zadaniu.

Na ten moment myślę,że Agentem jest Misiek,chociaż ta Marysia... nie mogę jej wykluczyć,chociaż mam nadzieję,że to nie ona.
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

@Dominika19 Do Wioli i Miśka można dobrać Wiktora. W ogóle wątek wrobienia w coś Kaśki urwali - chyba im się coś nie udało.

Co do Damiana to jest dla mnie lepszą (bo mniej irytującą) wersją Michała, który sam był podróbką Darii. Jak Damian wygra, to chyba przestaną brać kogokolwiek ze sfery kulinarnej do programu :lol:

@Buarzej Jest to raczej zadanie z pierwszych edycji w ogóle.
[ Spoiler ]
Mam nadzieję, że dość czytelnie omówiłem zadanie.
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Osiula
Poster
Posty: 1510
Rejestracja: 01 kwie 2018, 9:21
x 449
x 905

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Osiula »

Asjata pisze: 18 kwie 2019, 13:20 Co do Damiana to jest dla mnie lepszą (bo mniej irytującą) wersją Michała, który sam był podróbką Darii.
Trochę nie rozumiem - to teraz każdy sprytny i inteligentny, acz pretensjonalny uczestnik musi być "podróbą Darii"? ;)
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Nie - jednak cala trójka ma bardzo podobną taktykę oraz są podobnie pokazywani w programie. + 100% pretensjonalność wylewała się tylko u Michała. ;)
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Osiula
Poster
Posty: 1510
Rejestracja: 01 kwie 2018, 9:21
x 449
x 905

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Osiula »

To prawda, zgadzam się, choć dla mnie do tej taktyki bardziej wpisuje się Wiktor niż Damian, ten drugi jest trochę bardziej wycofany - Daria i Michał, a obecnie Mrozik kreowali się na przywódców grupy i jakieś dziwne zagrania były ich konikiem, Kordas dopiero wczoraj bardziej przyciągnął moją uwagę. A co do pretensjonalności - to już jest kwestia indywidualna, Michała uwielbiałam, Ładochy i jej ochoczo pokazywanej nadpobudliwości nie mogłam znieść. :) Ale rozumiem, co masz na myśli, po prostu byłam ciekawa.
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Akurat Damian i Wiktor są do siebie podobni. Problemem jest to, że Wiktor jest narratorem programu podobnie jak Jaruś Kret w II, czy Ciacho w III. Damian wg mnie nie jest wycofany. W pierwszym odcinku zabrał jokery, w paralotniach też się dość mocno udzielał, na targu to on się wyrwał do szukania ludzi by zamienić kasę, w 7 - zadanie ze skrzynkami, w ostatnim wiadomo - wyławianie tub, a nawet wcześniejsza gra w szkodzących i ratujących.

Co do Michała i Darii mam na odwrót ją uwielbiałem, jego niekoniecznie.
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Osiula
Poster
Posty: 1510
Rejestracja: 01 kwie 2018, 9:21
x 449
x 905

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Osiula »

Obecną edycję oglądam oszczędnie, więc nie zwróciłam uwagi na tak wiele akcji Damiana, jednak akurat jego widzę bardziej w roli agenta niż zwycięzcy tego programu. ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Program trzyma się dalej dobrze, ogląda go średnio w grupie komercyjnej 15,8%.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości