[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 07 mar 2019, 19:01
x 913
x 460

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Spiderman0409 »

Wam tez nie działa przewijanie na playerze na kompie? Wróciłem po świętach i chciałem przeglądnąć co się działo w ciągu dnia , ale nic nie idzie... :angry: :angry:
mandaryna89
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwie 2019, 23:27
x 9

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mandaryna89 »

Spiderman0409 pisze: 22 kwie 2019, 21:03 Wam tez nie działa przewijanie na playerze na kompie? Wróciłem po świętach i chciałem przeglądnąć co się działo w ciągu dnia , ale nic nie idzie... :angry: :angry:
Taaaak! Od soboty cały czas ucieka do aktualnej godziny :/
Awatar użytkownika
Saba397
Obserwator
Posty: 455
Rejestracja: 30 sty 2019, 19:33
x 28
x 123

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Saba397 »

Spiderman0409 pisze: 22 kwie 2019, 21:03 Wam tez nie działa przewijanie na playerze na kompie? Wróciłem po świętach i chciałem przeglądnąć co się działo w ciągu dnia , ale nic nie idzie... :angry: :angry:
U mnie działa przewijanie, ale nieraz wraca do tego co teraz się dzieje.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Ja mam kompa i mogę przewijać, także może to jakieś przepięcie na linii lokalnej :)
leszczak
Obserwator
Posty: 441
Rejestracja: 17 mar 2010, 15:33
x 57
x 292

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: leszczak »

BB Raport to od początku było nieporozumienie. Od razu pisałem, że fajniejsze to by było, jakby Chajzer i goście rozmawiali z uczestnikami przez "telewizor" w salonie. Mogliby rozmawiać o ich zachowaniach "Dlaczego zachowałeś się tak a nie inaczej, czy uważasz, że było to w porządku"? Mogli też czytać im komentarze internautów, rozmawiać o ostatnim tygodniu w Domu. A tak to było takie klepanie o byle czym. Pod tym względem BB 4.1 był bardziej przemyślany. Tam Klawiter toczył z mieszkancami ciekawe rozmowy i to praktycznie codziennie bo o 18.00 jakoś zawsze był półgodzinny LIVE. Niby było to kiedyś, w małej stacji (TV4 miała dużo gorszy zasięg niż dziś) a wykrzesali na to kasę. Na TVN7 to mam wrażenie, że boją się czasem wchodzić na antenę bo nie daj Boże program LIVE przedluzy się o minutę.
Elysabeth
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 31 mar 2019, 1:30
x 60
x 25

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Elysabeth »

Spiderman0409 pisze: 22 kwie 2019, 21:03 Wam tez nie działa przewijanie na playerze na kompie? Wróciłem po świętach i chciałem przeglądnąć co się działo w ciągu dnia , ale nic nie idzie... :angry: :angry:
u mnie dziala normalnie
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

A jeszcze odnośnie wczorajszej Areny: Szulim nic się nie poprawiła - nadal wygląda na wystraszoną, bojącą się popełnić gafę, niepewną swoich słów przypadkową panią, którą przed chwilą producent zgarnął wprost z ulicy. Bartek Jędrzejak już bardziej wyluzowany, ale też niewiele wiedzący o programie. No niestety - jeśli TVN nie stać na wiarygodnych prowadzących to z czym do ludzi ? Wpadkę zaliczyła też pani Ohme, mówiąc, że "Maciek stara się naśladować Maćka" - czyżby zapomniała, że nowy uczestnik ma na imię Kuba ? Szulim jej nie poprawiła, ale raczej nie z uprzejmości, lecz bardziej z niewiedzy :P Dobrali się tam wszyscy jak w korcu maku :)
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
Posty: 3146
Rejestracja: 29 kwie 2016, 20:18
x 858
x 1637

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Manieq »

I dlatego priorytetem przy wybieraniu prowadzących powinna być wiedza o formacie i bieżącej sytuacji w programie, a nie, jak pani o wielu nazwiskach - uśmiechnie się do kamery przez te 1,5 godziny i weźmie za to niemałą kasiorkę.
Pozdrawiam, Manieq | 💙💛
findmyskyy
Obserwator
Posty: 499
Rejestracja: 24 mar 2019, 10:18
x 149

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: findmyskyy »

Jordi pisze:Wczoraj przy załamaniu Justyny Łukasz był beznadziejny nieświadomie ją dobijając kompletnie. Magda 1 niestety też zbyt naciskała. Najlepiej zachował się ewidentnie Radek.
Jednak na molo podczas ich rozmowy odzywał się dość rozsądnie Obrazek
Mint
Użytkownik
Posty: 157
Rejestracja: 10 mar 2018, 20:32
x 40
x 46

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mint »

bustram pisze: 22 kwie 2019, 21:21 Wpadkę zaliczyła też pani Ohme, mówiąc, że "Maciek stara się naśladować Maćka" - czyżby zapomniała, że nowy uczestnik ma na imię Kuba ? Szulim jej nie poprawiła, ale raczej nie z uprzejmości, lecz bardziej z niewiedzy :P Dobrali się tam wszyscy jak w korcu maku :)
Błagam cię, to zwykłe przejęzyczenie a nie niewiedza...
findmyskyy
Obserwator
Posty: 499
Rejestracja: 24 mar 2019, 10:18
x 149

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: findmyskyy »

Przewijam sobie stream i akurat trafiłam na Juszes "mam nadzieję, że za parę lat świat będzie wege".

oitnb61
Poster
Posty: 1874
Rejestracja: 03 kwie 2019, 16:14
x 76
x 676

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: oitnb61 »

Maciek udostępnił instastory chłopaka Justyny z dopiskiem "Paweł trzymaj się"
ziomek321
Użytkownik
Posty: 99
Rejestracja: 21 kwie 2019, 12:16
x 36

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ziomek321 »

Rozmowa w kuchni między Igorem i Andzeliką (Madzia zmieszana): O co chodzi, że dziś nie ma znaczenia pedałowanie na rowerze? Przecież dostali tygodniowe zadanie i zeby ktos mogl sie kąpać, ktoś musi jeździć na rowerze w salonie.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

@Mint
No nie wiem, szukała w głowie imienia ale nie poprawiła się.

@findmyskyy
Wege dla zdrowia rozumiem, ale dla zmieniania świata ? Człowiek zawsze będzie jadł mięso, pił mleko, jadł jajka, bo tak świat został wymyślony. Jedyne z czym można walczyć to masowa produkcja, ale też nie poprzez rezygnowanie z diety odzwierzęcej. Weganizm jako próba zmiany świata jest z góry skazany na porażkę. To tak jakby postulować o wymianę opon w autach z okrągłych na kwadratowe :)
Awatar użytkownika
Saba397
Obserwator
Posty: 455
Rejestracja: 30 sty 2019, 19:33
x 28
x 123

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Saba397 »

ziomek321 pisze: 22 kwie 2019, 21:41 Rozmowa w kuchni między Igorem i Andzeliką (Madzia zmieszana): O co chodzi, że dziś nie ma znaczenia pedałowanie na rowerze? Przecież dostali tygodniowe zadanie i zeby ktos mogl sie kąpać, ktoś musi jeździć na rowerze w salonie.
No to zrobi wielkie oczy jak pójdzie się myć, a tam woda nie poleci xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości