[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

bustram pisze: 22 kwie 2019, 21:21 No niestety - jeśli TVN nie stać na wiarygodnych prowadzących to z czym do ludzi ?

Stać, ale widocznie nie spodziewali się, że SBWS zbytnio się do tego nie nada. Jednak powtarzanie tego argumentu tydzień w tydzień wydaje się być bezcelowe, bo zapewne podpisała kontrakt na cały sezon, poza tym nikt nie zmienia prowadzących w środku programu. Także albo ją przeżyjesz albo nie wiem jak Ci pomóc 🙂
bustram pisze: 22 kwie 2019, 21:21 Wpadkę zaliczyła też pani Ohme, mówiąc, że "Maciek stara się naśladować Maćka" - czyżby zapomniała, że nowy uczestnik ma na imię Kuba ? Szulim jej nie poprawiła, ale raczej nie z uprzejmości, lecz bardziej z niewiedzy :P Dobrali się tam wszyscy jak w korcu maku :)
Faktycznie. Przejęzyczenie to oznaka braku elementarnej wiedzy na temat programu. Akurat Ohme jest najbardziej ogarniętą osobą z całej kadry prowadzących i przeinaczenie imienia to dotychczas jej jedyna wpadka... Zawsze możesz oglądać Młodego Vizira, który z pewnością codziennie od rana do nocy śledzi stream i wie wszystko o wszystkich mieszkańcach domu Wielkiego Brata 🙂
findmyskyy
Obserwator
Posty: 499
Rejestracja: 24 mar 2019, 10:18
x 149

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: findmyskyy »

Kurde, wege mówi ile to wody się marnuje przy produkcji mięsa. Ciekawe ile zużywa się przy produkcji jej wege zamienników albo do podlania wszystkich roślinek.
Ona już świruje na tym punkcie. A miało nie być wegeterroryzmu. Nie zdziwiłabym się jakby podczas zakupów wzięła same warzywa i zrobiła wszystkim tydzień wege.
nieistotne1
Obserwator
Posty: 370
Rejestracja: 01 kwie 2019, 11:13
x 381
x 267

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: nieistotne1 »

findmyskyy pisze: 22 kwie 2019, 21:53 Kurde, wege mówi ile to wody się marnuje przy produkcji mięsa. Ciekawe ile zużywa się przy produkcji jej wege zamienników albo do podlania wszystkich roślinek.
Ona już świruje na tym punkcie. A miało nie być wegeterroryzmu. Nie zdziwiłabym się jakby podczas zakupów wzięła same warzywa i zrobiła wszystkim tydzień wege. ObrazekObrazek
Potrzebnych jest 4 milionów litrów wody do produkcji 1 tony wołowiny, a do 1 tony warzyw potrzebnych jest 85 tysięcy litrów ^-^
[ Spoiler ]
Ciekawe jaki oni mają przepis na chleb, też bym upiekła O:-)
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2019, 22:27 przez nieistotne1, łącznie zmieniany 2 razy.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

@Karol
Vizira wolę oglądać w swojej pralce :) Wpadka to wpadka, miałem prawo jej wytknąć, w końcu kto jak kto ale ona powinna mieć wszystko w małym palcu jeśli dobierała skład.

A co do Szulim - od początku mi nie pasowała do tego formatu. Tutaj potrzebny jest luz i spontan a nie nadęcie jak w rezydencji u Staraka :)

Choć sama zainteresowana twierdzi co innego: https://gwiazdy.wp.pl/agnieszka-wozniak ... 188864641a

Hmm, wyobrażam to sobie: wchodzi Piotr Woźniak-Starak do łóżka a tam głośne pierdnięcie, "Agniesia, co to było ?!", a ona "a nic kochanie, to Igorek" :P
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

bustram pisze: 22 kwie 2019, 22:17Wpadka to wpadka, miałem prawo jej wytknąć, w końcu kto jak kto ale ona powinna mieć wszystko w małym palcu jeśli dobierała skład.
Co za brednie wypisujesz. Przeczytaj w słowniku definicję słowa przejęzyczenie. To co piszesz jest zwykłym czepianiem się. Dla polityków mam więcej wyrozumiałości w omyłkach słownych niż Ty przy reality show.

Z tego składu, które to becnie prowadzi BB, Ohme jest najlepiej merytorycznie przygotowaną osobą. A przypomnę, że ma najmniejsze doświadczenie w prowadzeniu programów telewizyjnych od pozostałej trójki.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

@Abbott
Dobrze, okej, nic się nie stało i świat się nie zawalił. Jednak takie przejęzyczenie w ustach Ohme nie powinno mieć miejsca podczas Areny - gdyby tak powiedziała Szulim to byście ją zjechali z góry na dół. Wiem, że Ohme jest najlepiej przygotowana, ale też czasem te jej interpretacje rozmijają się z rzeczywistym życiem uczestników. Natomiast nie zabraniam nikomu jej wielbić, przecież wiadomo, że zauroczenie rządzi się swoimi prawami i zwykle jest ślepe :P

Ktoś chyba sraczkę ma w domu Wielkiego Brata, bo jakieś takie odgłosy było słychać na BB2 przed chwilą :)
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2019, 22:57 przez bustram, łącznie zmieniany 1 raz.
bobaas
Junior
Posty: 1214
Rejestracja: 03 kwie 2019, 18:56
x 288
x 668

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bobaas »

Dzisiaj produkcja bombardowala nas cały dzień Olkiem. Na insta zdjęcia Olka, na fejsie też dużo, w odcinku, który miałem szanse dopiero teraz zobaczyć, było o nim więcej niż przez ostatni miesiąc. Było też sporo pozytywów o Magdzie Decybel. W sumie to już nie wiem kogo produkcja chce się pozbyć w tym tygodniu :)
nieistotne1
Obserwator
Posty: 370
Rejestracja: 01 kwie 2019, 11:13
x 381
x 267

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: nieistotne1 »

Oglądacie LIVE?
LIVE
[ Spoiler ]
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Decybel kąpie się właśnie nago na BB2. Ale mnie to ani ziębi ani grzeje.
Pepunia
Obserwator
Posty: 586
Rejestracja: 28 mar 2019, 14:26
x 3
x 190

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pepunia »

nieistotne1 pisze: 22 kwie 2019, 22:56 Oglądacie LIVE?
LIVE
[ Spoiler ]
A o czym rozmawiała z nim i co mówiła teraz? Bo nie śledzę dokładnie
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

@bustram podam Ci przykład z mojego życia codziennego. Moja matka wczoraj się przejęzyczyła i nazwała mnie imieniem mojej siostry, czy to znaczy że jest zła? W końcu nas rodziła?!

Co do Szulim, to jest różnica między omyłką językową (Ohme), a niewiedzą.
nieistotne1
Obserwator
Posty: 370
Rejestracja: 01 kwie 2019, 11:13
x 381
x 267

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: nieistotne1 »

Pepunia pisze: 22 kwie 2019, 23:02
nieistotne1 pisze: 22 kwie 2019, 22:56 Oglądacie LIVE?
LIVE
[ Spoiler ]
A o czym rozmawiała z nim i co mówiła teraz? Bo nie śledzę dokładnie
Cofnij się tak o 10 min od teraz, bo może coś źle zinterpretowałam i nie chcę siać fermentu :-X
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

@Abbott
Ale twoja matka nie prowadzi kluczowego wiosennego show w ramówce TVN. Ohme wiedziała, że powiedziała głupotę i przez chwilę szukała w pamięci właściwego imienia ale... nie znalazła. Przykro mi :)
Pepunia
Obserwator
Posty: 586
Rejestracja: 28 mar 2019, 14:26
x 3
x 190

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pepunia »

nieistotne1 pisze: 22 kwie 2019, 23:04
Pepunia pisze: 22 kwie 2019, 23:02
nieistotne1 pisze: 22 kwie 2019, 22:56 Oglądacie LIVE?
LIVE
[ Spoiler ]
A o czym rozmawiała z nim i co mówiła teraz? Bo nie śledzę dokładnie
Cofnij się tak o 10 min od teraz, bo może coś źle zinterpretowałam i nie chcę siać fermentu :-X
No właśnie nie mogę na tv cofnąć. A która kamera to zobaczę później na kompie.
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

bustram pisze: 22 kwie 2019, 23:08 Przykro mi :)
I na szczęście tylko tobie👈
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości