[POLSAT] Śpiewajmy razem - All Together Now (2018-2019)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[POLSAT] Śpiewajmy razem - All Together Now

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Niektóre były skrócone, ale nie tak chamsko jak w finale I edycji. :)

Nie tylko ja mam wrażenie, że osoby, która śpiewała "Shallow", to jednak szkoda, że osiągnęła tak słaby wynik.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13180
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2256
x 2446

[POLSAT] Śpiewajmy razem - All Together Now

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Więcej niż "Take Me Out", ale mniejsze udziały w komercyjnej i sam program też stracił. Znacznie mniejsze wpływy z reklam. Wszędzie jednocyfrowe udziały. Trzecia edycja stoi pod znakiem zapytania. I chyba dobrze, bo paliwo się już skończyło... ;)
Obrazek
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[POLSAT] Śpiewajmy razem - All Together Now

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Skoro drugą edycję ledwo udało się zatwierdzić, a program i tak stracił prawie dwa punkty procentowe w grupie komercyjnej w stosunku do pierwszej edycji to myślę, że nie ma już o czym mówić. Obawiam się, że pewien talent-show na poziomie "Umów się ze mną", a nawet na jeszcze niższym może zająć to pasmo jesienią. Wiecie o czym piszę. ;)

Szkoda, bo o dziwo program nie oglądało się nużąco, a Kałamaga nie wypadł najgorzej (choć w finale pozwolił sobie na kilka niepotrzebnych docinek).
Pozdrawiam, Trzeciak
Patryk M

[POLSAT] Śpiewajmy razem - All Together Now

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patryk M »

Uuu, myślałem że będzie nieco lepiej, a tu pod względem udziałów w komercyjnej program wypadł wyraźnie gorzej nawet od "Take me out". Puszczani przed "ATN", dużo tańsi i wypaleni doszczętnie "Kiepscy" też pewnie będą mieli więcej, co jest już sromotną porażką...

Ogólnie ten sezon nieźle się oglądało. Mariusz dał radę, jeśli chodzi o prowadzenie, a więcej znanych osobowości w jury sprawiło, że było mniej nużąco niż w pierwszym sezonie. Jednak program ma dość krótki okres "przydatności do spożycia", jego formuła praktycznie niczym nie zaskakuje, więc trudno się dziwić wynikom. Po za tym pasmo nie było zbyt trafione, na tygodniu widzowie raczej szukają czegoś innego.

Wygląda na to, że jesienią będzie wielkie omijanie Polsatu w środy, bo jestem prawie pewien, że trafi tam "The Gong Show", ale w sumie dobrze. To pechowy dzień dla stacji, więc nie będzie miał tam szans. Szkoda dawać tam inne, zapowiadające się znacznie ciekawiej nowości. ;)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[POLSAT] Śpiewajmy razem - All Together Now

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Tymczasem w UK BBC ogłosiło zakończenie emisji formatu po dwóch sezonach. I dobrze, bo w innych krajach wielki hit to nie jest, a zwycięzca pierwszego sezonu z UK zrobił "świetną reklamę" programowi na tegrocznej Eurowizji. W Polsce zapewne format czeka ten sam los. :): https://tbivision.com/2019/06/21/bbc-ca ... ether-now/
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości