Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Pinirini
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 30 lis 2017, 10:45
x 8

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pinirini »

Fajnie by było jak by tv6 chociaż jedno pasmo pozostawiła po Paulinie.
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Moim zdaniem Szóstka zostawi jedno pasmo telenowel i będzie kontynuowała stare klasyki.

Jestem zdania, że jeśli Czwórka po pierwszej emisji "Esmeraldy" dała jakiś hit z przed lat wtedy oglądalibyśmy telenowele nadal w Czwórce.

A tak to po "Esmeraldzie" (końcowe tygodnie oglądało ok. 750 tys. widzów) dali po raz enty "Nie igraj z aniołem" i oglądalność spadła, potem dali ponowie "Esmeraldę" i do tego po trzy odcinki i oglądalność jeszcze bardzej spadła.
Niestety "Paulinie" i "Światło Twoich Oczu" nie udało się odbudować pasma.
Uważam, że gdyby dali zamiast "Światło Twoich Oczu" inny klasyk "Vini el Amor" wtedy byliby zadowaleni z oglodalności a tak to w sumie dali po raz trzeci "Esmeraldę" tylko w nowym wydaniu.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Świat telenowel okrył się żałobą. W wieku 64 lat zmarła nagle Maria Zarattini - scenarzystka kultowych telenowel Televisy, m.in. Ty albo nikt (1985, emitowana na Polonii1), Pasion (2007, emitowana u nas na Pulsie), La fuerza del destino (2011, także emitowana na Pulsie), Amor real (2003, emitowana na TVN). Prywatnie była żoną producenta, Jose Rendona. Nie są znane przyczyny zgonu.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Ann
Użytkownik
Posty: 239
Rejestracja: 13 lip 2011, 19:52
x 2

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ann »

Adix2004 pisze: 18 kwie 2019, 23:14 [

Jeśli chodzi o "Prawdziwą miłość" to wolę nową wersję czyli "Za głosem serca" z Boyer <3 Ale "Prawdziwą miłość" też bym jeszcze raz zobaczył ze względu na Noriegę :)
"Nigdy Cię nie zapomnę" było trochę dziwną telenowelą.
Też się dziwię "Alborada" nigdy nie została u nas wyemitowana.

Ja uwielbiam i Prawdziwą Miłość i za głosem serca :) Dla mnie to dwie zupełnie inne telenowele, dzieją sie w całkowicie odmiennych czasach, tylko motyw mają wspólny :) Obie telenowele były bardzo piękne i nawet Za głosem serca trudno mi nazwać nową wersją bo to dla mnie dwie inne historie :)
Poti
Junior
Posty: 1181
Rejestracja: 09 gru 2018, 11:24
x 5
x 65

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poti »

Jakie telenowele Televisy są dostępne w sprzedaży które były w TVN ?
Awatar użytkownika
karolina1995
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 01 mar 2016, 20:17
x 20
x 24

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: karolina1995 »

Od 1 maja ponowna emisja Przeznaczenie Evy (orig.Eva la trailera) na ITVN o 14:00.
La malquerida/mujer de nadie/Trzy siostry
Despertar contigo/Pasion y poder/
Kobieta z Vendaval/zakazany owoc/Dziedziczka/
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

31 maja na polskim Netflixsie pojawi się 10-odcinkowy serial Telemudno "Jugar Con Fuego" z Carlosem Ponce ("Santa Diabla", "Miłość jak czekolada") i Gaby Espino ("Santa Diabla").

https://youtu.be/vpNtijuAzdo

PS. Artykuł o Pablo Lyle, który czeka na rozprawę za nieumyślne spowodowane śmierci człowieka. Aktor raczej szybko nie wróci do aktorstwa.

https://www.novela.pl/na-goraco/pablo-l ... e-smierci/
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Meksykański Amazon Prime Video współpracuje z Televisą przy nowej wersji "Cuna de lobos", więc możliwe, że Telenowela pojawi się w polskim oddziale Amazonu :)
Procentem telenoweli jest Giselle Gonzalez ("Caer en tentacion"), a w telenoweli występują Azela Robinson, Flavio Medina, Gonzalo García Vivanco, Nailea Norvind, Diego Amozorrutia, José Pablo Minor, Paulette Hernández i Osvaldo de Leon.

Obrazek
Poti
Junior
Posty: 1181
Rejestracja: 09 gru 2018, 11:24
x 5
x 65

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poti »

Coś czuję że po Paulinie obejrzymy po raz 3 Esmeralde bo niby co mogą zaproponować w czerwcu? Nie igraj z aniołem chyba nie po raz enty. Maria z przedmieścia nie cieszyła się zbyt oglądalnością a telenowele z katalogu są na ipla do obejrzenia. Także najlepiej Esmeralda która może ponownie zapewnić oglądalność. Na premierę nie liczę a jeśli Hit sprzed lat to najpewniej we wrześniu po wakacjach.
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Niestety to co było do przewidzenia, po "Paulinie" (finał 10 czerwca), od 11 czerwca TV6 nie będzie emitował żadnej telenoweli, zamiast tego po raz 'enty' serial "Medicopter".
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

No to wygląda na koniec telenowel w kanałach Polsatu. Emisja Medicoptera może sobie potrwać nie tylko do września, ale jeszcze dłużej. A po nim pewno kolejny serial...
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Poti
Junior
Posty: 1181
Rejestracja: 09 gru 2018, 11:24
x 5
x 65

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poti »

Czyli stało się to co było do przewidzenia. Paulina została przezucona tylko do TV6 po to by ją tylko dokończyć.
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Wątpię, żeby TV6 na jesień dało jakąś telenowele. Jest to koniec telenowel na kanałach Polsatu.
Zostaje nam tylko prosić AXN White, żeby po telenoweli "La Fan" kontynuowali pasmo telenowel.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Prorokowałam likwidację pasm telenowel w momencie, kiedy Polsat ogłosił przejęcie TV4 i TV6. Nie zlikwidowali od razu, ale stopniowo. Stopniowo zastępowali telenowele i seriale w TV4 paradokumentami. Teraz stopniowo to samo będą robić w TV6. Po co kupować telenowele i seriale, skoro można zapchać ramówki tanim kosztem milionowych emisji własnych produkcji paradokumentów, które nawet przy kilkunastej powtórce mają większą oglądalność od premiery serialu czy telenoweli zagranicznej, a zysk z reklam będzie przy tym znacznie wyższy, bo reklamodawcy więcej zapłacą za czas antenowy przy wyższej oglądalności?

Puls też poszedł w tym kierunku. Telenowele na Pulsie zostały tylko w paśmie o 6.00 rano i to w dodatku już tylko powtórki tytułów, do których jeszcze mają prawa. Nowych już nie kupują, bo po co? Jak skończy się Słodka miłość, zapewne w paśmie umieszczą paradokumenty. To samo ze Zbuntowanym.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Pinirini
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 30 lis 2017, 10:45
x 8

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pinirini »

A większość tutaj pisała ze napewno jedno pasmo będzie i prosimy o drugie a ja odpisałem żeby lepiej prosić o chociaż jedno bo raczej żadnego nie będzie i tak się stało. Wszystko dzięki telenoweli światło twoich oczu która poszła odrazu po Esmeraldzie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości