[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
tinsel
VIP Expert
x 617
x 1206

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Ale jak widać produkcja nie myśli o takich rzeczach jak skutki przegrzania organizmu.
Gurson
Obserwator
x 30
x 92

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Gurson »

To jakoś musi być pod nadzorem - bynajmniej tak uważam.
bustram
Activist
x 84
x 1527

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Mimi29 pisze: 26 kwie 2019, 11:47 bustram, co cię w Juszes tak fascynuje?
Justyna z Łukaszem jako jedyni w domu Wielkiego Brata potrafią prowadzić rozmowy na poziomie wyższym niż reszta mieszkańców. Lubię też jej poczucie humoru, zdecydowanie bardziej mi odpowiada takie niż opowiastki o tym kto gdzie komu wsadził ostatniej nocy, przerywane rechotem i wulgarnymi odzywkami Kuby i Magdy Z. A tak w ogóle jakim cudem nikt nie zagłosował na Magdę Z. w kategorii "najbardziej wulgarny mieszkaniec domu" ?
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

A może Łukasz chciał wybadać Kubę pytając o wojsko? Nie sądze żeby poważnie mówił że sam chce do wojska, może liczył że Kuba w czymś się zdradzi, i tak to ja odebrałam, więc bez sensu jest doszukiwać się podtekstów seksualnych ;)

Kaśce taka parówka może zaszkodzić, uważam że Kaśka nie zasługuje na takie jazdy na temat jej niby nadwagi, dziewczyna miała jaja że zgłosiła się do BB, i widać jak są traktowani ludzie przez społeczeństwo jeżeli różnią się od innych...nie wierzę że każdy na forum jest nieskazitelnie idealny.

Magda Z chce strasznie przypodobać się Igorowi dlatego kracze w jego stylu ;)
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2019, 13:05 przez krista, łącznie zmieniany 1 raz.
Lolunio
Użytkownik
x 220
x 81

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Lolunio »

bustram pisze: 26 kwie 2019, 12:45
Mimi29 pisze: 26 kwie 2019, 11:47 bustram, co cię w Juszes tak fascynuje?
Justyna z Łukaszem jako jedyni w domu Wielkiego Brata potrafią prowadzić rozmowy na poziomie wyższym niż reszta mieszkańców. Lubię też jej poczucie humoru, zdecydowanie bardziej mi odpowiada takie niż opowiastki o tym kto gdzie komu wsadził ostatniej nocy, przerywane rechotem i wulgarnymi odzywkami Kuby i Magdy Z. A tak w ogóle jakim cudem nikt nie zagłosował na Magdę Z. w kategorii "najbardziej wulgarny mieszkaniec domu" ?
:lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
x 99
x 211

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: śledź05 »

Czytam te Wasze komentarze i takie mam smutne odczucie, że wszystkich chcecie zrównać do jednego poziomu. Jak ktoś się tylko odrobinę w czymś różnic, to już jest źle, to już jest dramat, a czasem nawet hejt

Juszes - weganka, dla wielu od razu to oznacza, że już jest wariatką i powinna jeść tak jak wszyscy
Łukasz - za mało męski i sika na stojąco - absolutnie powinien się zmienić
Kaśka - za gruba i za mało się rusza - absolutnie powinna schudnąć i być bardziej wysportowana
Radek - Broda za długo, trzeba zgolić, żeby wyglądał też bardziej jak wszyscy

Naprawdę dajcie ludziom żyć i być, kim chcą.
Rozumiem tylko uwagi na temat wulgarności uczestników, bo to jest uniwersalna wada. Ale ich wybory dotyczące zachowania, czy wyglądu uważam za ich osobistą sprawę.
Lolunio
Użytkownik
x 220
x 81

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Lolunio »

śledź05 pisze: 26 kwie 2019, 13:16
Juszes - weganka, dla wielu od razu to oznacza, że już jest wariatką i powinna jeść tak jak wszyscy
Weganką może być i na początku NIKOMU to nie przeszkadzało,ale z biegiem czasu jak odpaliła,to można wywnioskować ,że jest ekstremistyczną,ortodoksyjną weganką,a to już jest niebezpieczne...Nikt nie odmawia jej prawa bycia kim chce,ale ona na tym punkcie TOTALNIE sfiksowała-patrz krzywda sztucznej krowy i fochy z dojeniem i krzywda kur :lol: .Jak wiadomo do wszystkiego należy mieć odrobinę dystansu,a ona z wszystkim ma problem i nie potrafi zrozumieć ,że w domu WB to ona jest pod tym względem inna a nie reszta mieszkańców.Do każdej akcji milion filozoficznych wywodów,milion dram i jeden wielki FOCH
tinsel
VIP Expert
x 617
x 1206

[TVN/TVN7] Big Brother

A ja ostatnio nawet jakby bardziej zaczynam rozumieć jej argumentację. Chociaż idei samego weganizmu chyba nie zrozumiem nigdy. Natomiast fakt, że już miesiąc tam są sprawia, że wiele rzeczy urasta do rangi dramy ;)

LIVE
[ Spoiler ]
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2019, 13:50 przez tinsel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2278

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Trochę spóźniony zapłon LIVE
[ Spoiler ]
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 »

I kto sie na paczki połakomił? No to wtedy ten ruch nie ma za bardzo sensu jeśli sa osoby z tendencja do tycia :(
śledź05- po pierwsze Lukasz sika na siedząco nie na stojąco! 8) Mi to obleci i on może zostac ;)
Juszes- nigdy nie powiedziałam ze jest wariatka, dla mnie ona jest wlasnie nudna, niby inteligentna ale chyba nie do konca skoro opwiada takie pierdy intymne o swoim chłopaku. To ona uważa ze ci co nie sa weganami nie nadaja na tych samych falach co ona :angry:
tinsel
VIP Expert
x 617
x 1206

[TVN/TVN7] Big Brother

LIVE
[ Spoiler ]
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2019, 14:23 przez tinsel, łącznie zmieniany 1 raz.
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

Justyna niech sobie będzie weganką, ale jej zachowanie w niektórych momentach jest bardzo przesadne. Gdyby ktoś ze znajomych poprosił ją o zaopiekowanie się jego krową np przez 2 dni a ona jako dbająca o dobro zwierząt zgodziła by się, to co wtedy? Krowa dostanie zapalenia bo pani weganka doić nie będzie tak? Jej zachowanie momentami jest sprzeczne z tym co ona mówi. Będzie miała dzieci to wtedy chętnie z nią porozmawiam, do tego czasu może sobie lansować modę na wege lecz w innych sprawach jeżeli mowa o jej racjach to ciężka sprawa.

Narobili mi apetytu na pączki, eh :lol:
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

No wlasnie- czym weganie karmia swoje dzieci? Mowie o noworodkach i niemowletach???
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas »

No mlekiem. Albo z piersi albo mleko w proszku dla noworodków. Przecież nie od krowy.
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Ale mleko ludzie nie jest roslinne , dziwna logika! :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”