[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
MacWoj82
Użytkownik
Posty: 129
Rejestracja: 19 mar 2019, 11:15
x 2
x 111

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MacWoj82 »

Mogliby już tak nie promować tego jarania papierosów. Masakra dorośli ludzie i się tak truc. Obserwuje Kubę i straszny prostak z niego z tymi jego przekleństwami i ta jego historia że sobie coś tam przecial jak był nawalony i to ma być niby śmieszne? Raczej żałosne.
Awatar użytkownika
Giovanni
Obserwator
Posty: 632
Rejestracja: 11 wrz 2017, 19:25
x 69
x 53

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Giovanni »

wiatriwoda pisze: 26 kwie 2019, 15:13 Tym razem krowa dała whisky :)
To gdzie taką krowę można kupić ??
Nie dość że 500+ to jeszcze łycha w bonusie ;D
Uwielbiam alternatywną historię ,jestem kibicem Legii i najchętniej cofnąłbym czas ;D
oitnb61
Poster
Posty: 1874
Rejestracja: 03 kwie 2019, 16:14
x 76
x 676

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: oitnb61 »

MacWoj82 pisze: 26 kwie 2019, 16:45 Mogliby już tak nie promować tego jarania papierosów. Masakra dorośli ludzie i się tak truc. Obserwuje Kubę i straszny prostak z niego z tymi jego przekleństwami i ta jego historia że sobie coś tam przecial jak był nawalony i to ma być niby śmieszne? Raczej żałosne.
Nie interesuje się zdrowiem innym, takie teksciki na temat fajek to zachowaj na jakieś forum o zdrowiu.

Angela to jest mega, sama zostawiła przypalone blachy a Justynie powiedziała, że jest popierdolona bo garnek przypaliła.
MacWoj82
Użytkownik
Posty: 129
Rejestracja: 19 mar 2019, 11:15
x 2
x 111

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MacWoj82 »

Słucham? Jaki masz problem. Uważam że publiczne jaranie fajek czy to w tv czy na ulicy powinno być stygmtyzowane. Więc zachowaj swoje osobiste wycieczki na inne forum.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3668
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 285
x 866

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Zajawska dzisiejszego odcinka mega ,Kaska i jej zderzenie z szybą :lol:
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

oitnb61 pisze: 26 kwie 2019, 16:29 932 zł za zakupy
Mnie wyszło 923 zł. A Wielka Siostra lachę kładzie już od kilku tygodni i nie podaje dokładnej kwoty :) Jaki plan na dalszą część dnia ? Leżenie do góry brzuchami ? :P
oitnb61
Poster
Posty: 1874
Rejestracja: 03 kwie 2019, 16:14
x 76
x 676

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: oitnb61 »

MacWoj82 pisze: 26 kwie 2019, 17:02 Słucham? Jaki masz problem. Uważam że publiczne jaranie fajek czy to w tv czy na ulicy powinno być stygmtyzowane. Więc zachowaj swoje osobiste wycieczki na inne forum.
Bo Ty tak mówisz? Niech każdy sobie robi co chce. Ja nie palę i wcale mi nie przeszkadza że ktoś pali w tv, na dworze czy gdzieś indziej.
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

kamil22 - co justynka gada na swoim kanale malo mnie obchodzi :evil: :evil: Cos tam obejrzalam i tym bardziej nie chce mi sie jej wymadrzania w BB ogladac. Jestem matka i takie dyrdymaly to ona moze sadzic a zycie ja zweryfikuje jak juz ktos napisal :-\ Nawet jesli sie karmi piersia, a nie zawsze mozna , to pozniej sie wprowadza inne pokarmy. Moze kiedys madralinska bedzie udzielac rad na ten temat :o Do czego to doszlo??Ludzie studiuja medycyne, dietetyke a tu taka wie wszystko lepiej.
Jesli chodzi o zrzucenie wagi przez uczestnikow to jestem w wielkim szoku :o Ale pewnie niedlugo im wroca te kilogramy.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Mam nadzieję, że pojutrze wylecą Oleh i Magda Z. Jak już Oleh ma wyjść to niech wyjdzie z kimś, tak żeby na tygodniu coś się działo w kwestii wywiadów, bo sam Oleh nie podoła i zanudzi publikę.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3668
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 285
x 866

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

@bustram a to pewne ze 2 osoby odpadną?
W sumie z tej 6 jak dla mnie mogłyby nawet 4 ;)
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Tak mi się wydaje, że powinny 2 odpaść - pewnie po to zrobili ten przekręt z frizem, kiedy to Igorek się poruszył ale z racji ratowania mu tyłka przekierowali nominacje na trzy inne przypadkowe osoby. W jakim innym celu mieliby to robić ? To oczywiste, że powodem była przerwa świąteczna i eliminacja 2 osób po świętach.

Dla mnie mogliby już dzisiaj odpaść: Oleh, Magda Z i Kaśka. I wcale bym nie rozpaczał. Madzia i Łukasz muszą zostać a Iza fajnie uzupełnia grupę i jest ciotka nieszkodliwa :)

Niestety obawiam się, że Łukasz jednak odpadnie. Chłopak zbiera pięknie głosy niestety...
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2019, 17:24 przez bustram, łącznie zmieniany 1 raz.
Lolunio
Użytkownik
Posty: 101
Rejestracja: 27 mar 2019, 13:46
x 218
x 81

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lolunio »

MacWoj82 pisze: 26 kwie 2019, 17:02 Słucham? Jaki masz problem. Uważam że publiczne jaranie fajek czy to w tv czy na ulicy powinno być stygmtyzowane. Więc zachowaj swoje osobiste wycieczki na inne forum.
A ja uważam,że palenie fajek jest tak samo szkodliwe co ekstremalny weganizm połączony ze skrzywioną psychą,tak samo szkodliwe jest próbowanie naprawiania świata przez chore teksty o biednych krówkach i kurczaczkach..Jak czytam tutaj wpisy niektórych,że preszkadzają im przekleństwa,to śmiech mnie ogarnia,gdyż słów potocznie uznanych za wulgarne używają w obecnych czasach WSZYSCY...Dziennikarze z brudnym stołem w studiu,księża,nauczyciele WSZYSCY...ale tutaj na forum NIKT nie przeklina ,za to jest rzesza OBURZONYCH!!
Niektórzy z Was zamiast BB chcieli by kółka różańcowego,grzecznych ułożonych ludzi...taki świat nie istnieje nawet w filmach...Maciek im nie pasuje bo cham i prostak,Magda Z. wieśniaczka i blachara,Andżela była super ale JUZ NIE JEST ,Kuba -masakra jakaś.,Oleh nijaki,Igor -jakiś porobiony,Radek -brodaty....Czego Wy chcecie!!??Czy na serio odpowiadało by Wam gdyby w domu WB byli tylko tacy ludzie ja Łukasz,Justyna czy Madzia??Jak chcecie samych zajebistych ludzi to pograjcie sobie w Simsy...
kamil22
Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 02 kwie 2019, 13:02
x 4
x 26

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil22 »

Kati33 pisze: 26 kwie 2019, 17:11 kamil22 - co justynka gada na swoim kanale malo mnie obchodzi :evil: :evil: Cos tam obejrzalam i tym bardziej nie chce mi sie jej wymadrzania w BB ogladac. Jestem matka i takie dyrdymaly to ona moze sadzic a zycie ja zweryfikuje jak juz ktos napisal :-\ Nawet jesli sie karmi piersia, a nie zawsze mozna , to pozniej sie wprowadza inne pokarmy. Moze kiedys madralinska bedzie udzielac rad na ten temat :o Do czego to doszlo??Ludzie studiuja medycyne, dietetyke a tu taka wie wszystko lepiej.
Jesli chodzi o zrzucenie wagi przez uczestnikow to jestem w wielkim szoku :o Ale pewnie niedlugo im wroca te kilogramy.
A to jej poglądy są sprzeczne z dietetyką i medycyną? Ciekawe.
artlomen
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 26 kwie 2019, 16:56
x 1
x 14

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: artlomen »

Czytam sobie te forum od dłuższego czasu ale to co tu piszecie na temat mleka od krowy to nie mogę już czytać. Trzeba się troszkę zainteresować tematem a nie pisać jakieś głupoty aby tylko coś napisać.Od razu napisze nie jestem weganinem ani wegetarianinem ale mam sporo znajomych co taka dietę stosują,jedni ja stosują w zdrowotnych drudzy ideologicznie. no ok ale o krowach miałem pisać :) Krowa jest ssakiem, stąd do uzyskania od niej mleka można dojść jedynie przez zacielenie. Młoda krowa, która jeszcze nie rodziła to "jałówka" - nie daje jeszcze mleka. Po osiągnięciu odpowiedniego wieku inseminuje się ją (zapładnia nasieniem mrożonym). Po zakończeniu ciąży rodzi się cielaczek oczywiście, którego po podaniu mu siary (czyli pierwszej wydzieliny mlecznej matki) zabieramy od mamusi, aby nie spijał mleka które ma być dla nas.Rozpoczyna się okres pozyskiwania mleka od krowy. W tej chwili na skutek zabiegów hodowlanych krowy dają dłużej mleko, niż wymaga tego wychowanie cielaka. Dają kilka miesięcy . Potem krowa jest "zasuszana", jej wydajność mleczna spada i przygotowuje się ją do kolejnej ciąży. I cykl się zamyka. Reasumując - krowa daje mleko wyłącznie po urodzeniu cielęcia, bo to nie jest fabryka.Krowy mleczne są one „użytkowane” tylko przez cztery do pięciu lat, gdy rodzą młode i dają mleko. Po kilku takich cyklach krowy są bardzo wycieńczone . Resztę zostawiam do własnego przemyślenia

Kolejna sprawa to jest Kuba
Łukasz zapytał się o wojsko tylko tu jest problem bo Kuba w wojsku nie był ale był w Legii Akademickiej a to nie jest służba wojskowa tylko przeszkolenie taka zabawa w wojsko :)
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

No raczej Kamilu. Nie jest to zdrowe, prowadzi do niedoborow , trzeba diete uzupelniac witaminami itp.
Poza tm ryje psyche- nie zauwazyles? :P :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości