[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
annawoj1104
VIP Expert
x 224
x 775

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Własnie te "złe dni" Łukasza sa tak bardzo męczące, ze nie da sie jego ogladac. Jak czasem potrafił wyluzować odpuścić wieczne marudzenie to ok chłopak, ale za duzo ma tych "złych dni" Jak mają lecieć 2 osoby to mysle ze bedzie jedną z nich...
Lolunio
Użytkownik
x 220
x 81

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Lolunio »

tinsel pisze: 26 kwie 2019, 17:42 Mam nadzieję, że przynajmniej część z tych zwolenników wielkiego sprzątania odpadnie przed gangiem słodziaków i będą zdziwieni. Liczę na to, że początek tego procesu nastąpi w niedzielę ;)
Taak a później będziemy oglądali inwalidów aspołecznych,miotających się po kostki jak nie kolana w syfie...Kolego ja mam 4-ro osobową rodzinę i oprócz pracy zawodowej ,ogarniać dom trzeba codziennie-odkurzać co 2 dni,podobnie ścieranie kurzu z szafek,Łazienka 2-3 razy w tygodniu...PRZY CZTERECH OSOBACH-mieszkanie 58 m kw....Czy uważasz że przy 12 osobach tak wielki dom należy ogarniać rzadziej??Jeśli wg Ciebie za często sprzątają to gratuluję podejścia :lol:
bustram
Activist
x 84
x 1527

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Każdy gej to po części także trochę kobieta, a więc Łukasz ma prawo mieć "złe dni" :)
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas »

O'b'leh out. Okropny cham i prostak. Igor spytał czy jebnie Madzie. A on: po wyjsciu tak. Pozniej, Kuba sie spytał czy na imprezie będzie próbował. Stwierdził, że Madzie po programie jebnie i nawet nie będzie pytał. Bo chłopak się wg niego nie musi pytać kobiety o zgodę. I to właśnie jest ten cudowny Oluś. Oj zdziwisz się, zdziwisz.
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 »

Szkoda tej Madzi. Obgadali ją właśnie, szczególnie Decybel. A przyjdzie co do czego to każdy jej mówi że jest taka super. Angela kilka razy mówiła o niej miłe rzeczy, a tu tak... Olek beznadziejny prostak i zbok.

Łukasz zrobił dramę o to, że Wege chciała go pocieszyć. Oczywiście pocisnal jej i Madzi. Teraz powiedział, że nie będzie z nią już w ogóle rozmawiać ,obgadal ją.
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
x 257
x 910

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Manieq »

Chwilę się nie udzielałem, a tu już tyle afer w domu Wielkiej Siorki. Widać, że pozbycie się "Saturday Chajzer Show on BB" na rzecz normalnych odcinków było naprawdę dobrą decyzją, bo materiału na jutrzejszy odcinek będzie po brzegi ;)
POZDRAWIAM | MANIEQ
tinsel
VIP Expert
x 617
x 1206

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

Lolunio pisze: 26 kwie 2019, 17:50 Kolego ja mam 4-ro osobową rodzinę i oprócz pracy zawodowej ,ogarniać dom trzeba codziennie-odkurzać co 2 dni,podobnie ścieranie kurzu z szafek,Łazienka 2-3 razy w tygodniu...PRZY CZTERECH OSOBACH-mieszkanie 58 m kw....Czy uważasz że przy 12 osobach tak wielki dom należy ogarniać rzadziej??Jeśli wg Ciebie za często sprzątają to gratuluję podejścia :lol:
Nie pisałam nic, że za często czy za rzadko sprzątają. Ale podejście do sprzątania niektórych mieszkańców domu BB jest nienormalne. Jak można wyzywać inną osobę z powodu np. garnka.
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

tinsel pisze: 26 kwie 2019, 18:11
Lolunio pisze: 26 kwie 2019, 17:50 Kolego ja mam 4-ro osobową rodzinę i oprócz pracy zawodowej ,ogarniać dom trzeba codziennie-odkurzać co 2 dni,podobnie ścieranie kurzu z szafek,Łazienka 2-3 razy w tygodniu...PRZY CZTERECH OSOBACH-mieszkanie 58 m kw....Czy uważasz że przy 12 osobach tak wielki dom należy ogarniać rzadziej??Jeśli wg Ciebie za często sprzątają to gratuluję podejścia :lol:
Nie pisałam nic, że za często czy za rzadko sprzątają. Ale podejście do sprzątania niektórych mieszkańców domu BB jest nienormalne. Jak można wyzywać inną osobę z powodu np. garnka.
Dokładnie. Jak to było? "Justyna jest pierdolnięta" .a sama zostawiła brudne blachy
bustram
Activist
x 84
x 1527

[TVN/TVN7] Big Brother

Niby nie powinno się dzielić ludzi ze względu na pochodzenie ale jednak Ukrainiec to Ukrainiec - nie wiadomo co takiemu siedzi w głowie, u nich są inne standardy. W zasadzie nie powinien być wzięty do tego programu, z założenia powinni zrobić w 100% polską edycję. No ale Ohme musiała oczywiście zboczeńca wcisnąć, bo przecież trzeba wyrównywać szanse (sraty taty). Żeby jeszcze coś wniósł, ale oprócz napastowania dziewczyn nie ma nic do zaoferowania - sam mówi, że do "BigBrothera" poszedł przypadkiem i nawet nie wiedział gdzie idzie. Największa castingowa wpadka, nawet chyba Karolina była lepsza. I nie tłumaczcie Ohme, że nie wszystkich sprawdzała - finałową 15-stkę musiała objąć pieczą i ją ostatecznie zweryfikować.
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2019, 18:22 przez bustram, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 581
x 2876

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

Nie wydaje Wam się, że "Big Brother Nocą" jakoś wychodzi na prostą? Chajzer już nie ma ADHD, rozmawiają o domu, uczestnikach, a nie wieczornych gościach. I pomysł live chatu - dźwięk w pokoju multimedialny trochę kiepski (echo), ale koncepcja super. Tylko dało się odczuć, że siostra leci z mp3 🙂
Lolunio
Użytkownik
x 220
x 81

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Lolunio »

tinsel pisze: 26 kwie 2019, 18:11
A to przepraszam,nie widziałem tej sytuacji,a zasugerowałem sie tylko wpisami z forum,że niby znów drama o sprzątanie...
bustram
Activist
x 84
x 1527

[TVN/TVN7] Big Brother

oitnb61 pisze: 26 kwie 2019, 18:12 Dokładnie. Jak to było? "Justyna jest pierdolnięta" .a sama zostawiła brudne blachy
Kto tak powiedział ? Bo słyszałem, że była taka sytuacja ale nie wiem kto mógł tak powiedzieć. Radzio, Iza, Łukasz, Oleh, Bartek, Madzia, Kasia na pewno nie, musi to być Magda Z. Kuba, Igor lub Andżela. Kto z tej czwórki ?
tinsel
VIP Expert
x 617
x 1206

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

Andżela to powiedziała.
Pepunia
Obserwator
x 3
x 189

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Pepunia »

Na której kamerze zakupy i o której godzinie bo nie mogę znaleźć :(

Nie było pytania. Godziny pomyliłam :lol:
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2019, 18:32 przez Pepunia, łącznie zmieniany 1 raz.
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

bustram pisze: 26 kwie 2019, 18:26
oitnb61 pisze: 26 kwie 2019, 18:12 Dokładnie. Jak to było? "Justyna jest pierdolnięta" .a sama zostawiła brudne blachy
Kto tak powiedział ? Bo słyszałem, że była taka sytuacja ale nie wiem kto mógł tak powiedzieć. Radzio, Iza, Łukasz, Oleh, Bartek, Madzia, Kasia na pewno nie, musi to być Magda Z. Kuba, Igor lub Andżela. Kto z tej czwórki ?
Angela powiedziała o Justynie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”