[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Justyna chyba do psychologa w pokoju wymian.
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 07 mar 2019, 19:01
x 913
x 460

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Spiderman0409 »

LIVE
Justyna poszła do pokoju wymian i .. się z kimś przywitała !!!!! :o :o

..
Kaśka do PZ
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2019, 20:42 przez Spiderman0409, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Juszes pocieszała mięsożerców, że wytrzymają. Radek już trochę mniej wkurzony planuje oboady bezmięsne na każdy dzień. Placki z białym serem, placki ziemniaczane i inne.
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Serio taka kara? Żałosne to jest. Oglądam ten odcinek, który jest też dość nędzny, więc nie wiem co na live :P
findmyskyy
Obserwator
Posty: 499
Rejestracja: 24 mar 2019, 10:18
x 149

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: findmyskyy »

Spiderman0409 pisze: LIVE
Justyna poszła do pokoju wymian i .. się z kimś przywitała !!!!! :o :o

..
Kaśka do PZ
No. Obrazek


Może robią wymianę z Pawłem? Obrazek
david90
Użytkownik
Posty: 178
Rejestracja: 07 sie 2013, 9:48
x 1
x 1

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: david90 »

Boże, Kuba ma specyficzny sposób wyrażania się. Taki cwaniaczek, zawadiaka... Krew mnie zalewa jak go słucham.
Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Kuba powiedział, że ich kara może się zmienić w nagrodę dla pozostałych jeśli dobrze skumałem.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

@śledź05 Dziękuję za 'merytoryczne' odniesienie się do pracy administratorów. Za treść komentarzy odpowiadacie Wy, a nie My. Jest regulamin, który akceptujecie podczas rejestracji, istnieje też system wzajemnej kontroli i zgłaszania watpliwych treści. Szkoda, że większość z tego nie korzysta.

Jeśli uważasz, że posty są wulgarne lub obraźliwe, to dlaczego ich nie zgłaszasz? Wybacz, nikt nie ma tu etatu i czasem nie jest w stanie przeczytać wnikliwie i przeanalizować każdego napisanego posta (wczoraj tylko w tym temacie było ich ponad 500, a BB to jeden z setek aktywnych wątków).

Także jeśli oczekujesz, że ktoś naprawi Twój świat, polecam zacząć od siebie, zamiast szukać drzazgi w oku u kogoś.
findmyskyy
Obserwator
Posty: 499
Rejestracja: 24 mar 2019, 10:18
x 149

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: findmyskyy »

Madzia myślała, że chodziło o dosłowne "rzucanie mięsem". Ona jest niemożliwa.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Pokazują bluzgi Kuby. Bajbaj w niedzielę :D

I Juszes pokazana w bardzo dobrym świetle i to zasłużenie akurat.

Oleh wygląda totalnie tragicznie. Nawet Magda 1 zauważyła, że się zmienił...

Jezu szczerze czasami mam wrażenie, że Kuba jest o wiele bardziej męczący od Macieja... Maciej miał lepsze i gorsze momenty. Ten jest beznadziejny totalnie nonstop :o
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2019, 20:52 przez Jordi, łącznie zmieniany 1 raz.
Lolunio
Użytkownik
Posty: 101
Rejestracja: 27 mar 2019, 13:46
x 218
x 81

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lolunio »

śledź05 pisze: 29 kwie 2019, 20:39 Dla mnie ten show się skończył. Obejrzałem dzisiaj połowę odcinka i mi się odechciało. Chyba sobie zrobię przerwę w oglądaniu, a może w ogóle zrezygnuję. Nawet obiecane wejście chłopaka Juszes nie jakoś specjalnie nie kręci. Oglądanie zaś pato-grupy to dla mnie zero przyjemności.

Podobnie jak coraz mniej przyjemności mam z czytania tego forum. Nie wiem, jakie tutaj panują zasady, ale w trakcie ostatniej doby zatriumfowała tutaj też chyba jakaś pato-grupa, bo tyle niemerytorycznych, opryskliwych, często wulgarnych i obraźliwych zarówno w stosunku do uczestników show, prowadzących, ale co gorsze w stosunku do innych użytkowników forum nie czytałem tutaj chyba nigdy. Nawet za czasów "wojenki o gości Izy" Może na jakimś wykopie jest jeszcze gorzej, ale w sumie nie wiele mnie to obchodzi. Administratorzy ewidentnie akceptują taki poziom. Okey, ich sprawa. Ale ja na razie odpoczywam od zostawiania komentarzy tutaj. Pozdro dla wszystkich tych użytkowników, z którymi się fajnie pisało i dzięki za wspólną zabawę w komentowaniu BB.
Tylko się nie rozpłacz :lol: :lol: :lol:

Za ten otrzymujesz ostrzeżenie
Kompletnie nic nie wnosi do tematu, na dodatek jest prowokacyjny wobec innego użytkownika forum. / Karol
Awatar użytkownika
PIERNIK
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 27 kwie 2019, 19:54
x 10
x 18

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PIERNIK »

Karol pisze: 29 kwie 2019, 20:46 @śledź05 Dziękuję za 'merytoryczne' odniesienie się do pracy administratorów. Za treść komentarzy odpowiadacie Wy, a nie My. Jest regulamin, który akceptujecie podczas rejestracji, istnieje też system wzajemnej kontroli i zgłaszania watpliwych treści. Szkoda, że większość z tego nie korzysta.

Jeśli uważasz, że posty są wulgarne lub obraźliwe, to dlaczego ich nie zgłaszasz? Wybacz, nikt nie ma tu etatu i czasem nie jest w stanie przeczytać wnikliwie i przeanalizować każdego napisanego posta (wczoraj tylko w tym temacie było ich ponad 500, a BB to jeden z setek aktywnych wątków).

Także jeśli oczekujesz, że ktoś naprawi Twój świat, polecam zacząć od siebie, zamiast szukać drzazgi w oku u kogoś.
Bo nie ma czego zgłaszać, najzwyczajniej są to posty przeciwko wege...
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Taka szybka wizyta psychologa, bo pewnie się boją, że Justyna wyjdzie.
nieistotne1
Obserwator
Posty: 370
Rejestracja: 01 kwie 2019, 11:13
x 381
x 267

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: nieistotne1 »

Co to jest za montaż?! Pokazali to tak, jakby wypowiedzi dziewczyn dotyczyły tylko tego, co Kuba mówił o Łukaszu, NIC o ksenofobicznych tekstach. Tak jak myślałam, "gang patusów" pokazany jako świetnie bawiący się uczestnicy, a Justyna i Madzia tak, jakby były przerważliwione i robiły z igły widły. I ta końcówka z wypowiedzią Kuby :-X ;/
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2019, 20:53 przez nieistotne1, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Tak, niestety nie pokazali tego co najważniejsze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości