[TVN/TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
findmyskyy
Obserwator
x 146

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: findmyskyy » 30 kwie 2019, 11:03

Kati33 pisze:Tak sie sklada, ze we wczorajszym odcinku na TVN 7 Radek mowil o brudnych skarpetach i o braku higieny Lukasza nadawal podczas rozmowy z Bartkiem i Olehem. Wiecej osob tam robi syf. Igor tez nie jest az taki porzadny co ?? Radek byl uprzedzony i nie wmawiaj nam , ze jest inaczej.
Owszem, był uprzedzony i nie on jeden. To dwa różne światy, mocno bym się zdziwiła, gdyby się zakumplowali. Gdyby nie był gejem to ich stosunki byłyby takie same. Radek sam powiedział Łukaszowi, że mogą się tolerować, ale nie będą się przyjaźnić. Ja to rozumiem. Mnie też daleko do Łukasza i raczej unikałabym z nim kontaktów, ale to nie od razu wyrażanie homofobii. Obrazek
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2019, 11:03 przez findmyskyy, łącznie zmieniany 1 raz.
1 x
Awatar użytkownika
Abbott
Junior
x 82
x 550

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott » 30 kwie 2019, 11:04

Kiedyś był szary papier i nikt nie marudził. A dzisiaj mamy delikatne, pachnące, nawilżające😂😂
0 x
Tylko Polak potrafi nienawidzić Polaka
MacWoj82
Użytkownik
x 1
x 92

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: MacWoj82 » 30 kwie 2019, 11:12

Widzowie popełnili największy możliwy błąd usuwając Łukasza z programu. Może i był to król dramatu ale przynajmniej był szczery potrafił powiedzieć prosto w twarz co o kim myśli mimo że czasem przypłacał to dużym zdenerwowaniem (scena z Maćkiem kiedy było widać że trzęsie się ze strachu ale mimo to powiedział co myśli o Borowiczu). Męska część była mocno do niego uprzedzona i niech nikt nie mówi że nie było tu homofobii bo była i to mocno widoczna, a czepianie się ciągle Łukasza o brak higieny to tylko przykrywka dla prawdziwej motywacji tego czepiania. Czy święty Radek naprawdę widział bak higieny tylko u Łukasza ? Każdy tam robi syf w koło siebie, mniejszy czy większy (kosmetyki w sypialni itd) natomiast za cel sobie wzięli Łukasza bo to gej i nie potrafi siedzieć cicho. Ciekawe czy ten chodzący pachnący higieniczny ideał Radek w domu też tak przesadnie dba o czystość ? To się faktycznie zrobiła jakaś obsesja co niektórych uczestników. Nazywanie kogoś ciepluchem, pedałem i inne jest tak słabe w obecnych czasach jeszcze do tego mając świadomość że oglądają to ludzie. Mi by było po prostu wstyd używając takich epitetów. To są inteligentni ludzie ? Inteligenty człowiek nie stara się robić krzywdy werbalnie drugiemu człowiekowi w taki sposób. Radek jest bardzo fałszywy potrafił po alkoholu pomagać Łukaszowi kiedy go reszta towarzystwa męskiego nie widziała a potem już z daleka bo gdzie z "ciepluchem". W złą stronę ten program odbił. Wychodzą jakieś straszne rzeczy z tych ludzi i nie chce mi się już tego oglądać.
13 x
bobaas
Junior
x 263
x 594

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas » 30 kwie 2019, 11:17

Kiedyś był na zakupach wianek papieru za free to go nie wzięli i tak. Imo powinni mieć jakiś pokoik z takimi rzeczami pierwszej higieny i im zostawić jstertę tego papieru, srodkow czystości i później dokładać tak jak z Oshee czy Kinga.
0 x
nicolaaaa22
Użytkownik
x 19

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: nicolaaaa22 » 30 kwie 2019, 11:18

MacWoj82 pisze:
30 kwie 2019, 11:12
Widzowie popełnili największy możliwy błąd usuwając Łukasza z programu. Może i był to król dramatu ale przynajmniej był szczery potrafił powiedzieć prosto w twarz co o kim myśli mimo że czasem przypłacał to dużym zdenerwowaniem (scena z Maćkiem kiedy było widać że trzęsie się ze strachu ale mimo to powiedział co myśli o Borowiczu). Męska część była mocno do niego uprzedzona i niech nikt nie mówi że nie było tu homofobii bo była i to mocno widoczna, a czepianie się ciągle Łukasza o brak higieny to tylko przykrywka dla prawdziwej motywacji tego czepiania. Czy święty Radek naprawdę widział bak higieny tylko u Łukasza ? Każdy tam robi syf w koło siebie, mniejszy czy większy (kosmetyki w sypialni itd) natomiast za cel sobie wzięli Łukasza bo to gej i nie potrafi siedzieć cicho. Ciekawe czy ten chodzący pachnący higieniczny ideał Radek w domu też tak przesadnie dba o czystość ? To się faktycznie zrobiła jakaś obsesja co niektórych uczestników. Nazywanie kogoś ciepluchem, pedałem i inne jest tak słabe w obecnych czasach jeszcze do tego mając świadomość że oglądają to ludzie. Mi by było po prostu wstyd używając takich epitetów. To są inteligentni ludzie ? Inteligenty człowiek nie stara się robić krzywdy werbalnie drugiemu człowiekowi w taki sposób. Radek jest bardzo fałszywy potrafił po alkoholu pomagać Łukaszowi kiedy go reszta towarzystwa męskiego nie widziała a potem już z daleka bo gdzie z "ciepluchem". W złą stronę ten program odbił. Wychodzą jakieś straszne rzeczy z tych ludzi i nie chce mi się już tego oglądać.
Tez uważam, że ŁUKASZ POWINIEN ZOSTAĆ. Przynajmniej było ciekawiej. Powinna Magda Z. odlecieć albo Oleh na czele z Kuba i Angelika. Teraz taka grupka się zrobiła. Szkoda słów. I wprowadzić jakiś ciekawszych ludzi:P
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2019, 11:39 przez nicolaaaa22, łącznie zmieniany 4 razy.
3 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 252
x 1202

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 30 kwie 2019, 11:23

Ale 40 procent widzów, a więc ich największa część uważała inaczej 🙂 Demokracja jest suką. (cytat pewnego amerykańskiego serialu dla młodzieży) 🙂
0 x
Dominika19
Użytkownik
x 512
x 193

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Dominika19 » 30 kwie 2019, 11:23

W sumie czepiali się higieny Łukasza a jakoś pierdzący Igorek ,wykonujący zabiegi higieniczne na oczach wszystkich był dla nich akceptowalny. Jak się do kogoś chce przyczepić, to zawsze jest powód. Zwłaszcza,że potem w komentarzach nie ograniczali się do słów ''bałaganiarz'' , tylko padały zaraz homofobiczne określenia i sugestie.
6 x
maniana92
Obserwator
x 134
x 129

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: maniana92 » 30 kwie 2019, 11:24

Maciek został wyrzucony też każdy narzekał, że teraz nie będzie co oglądąc i będą same nudy, teraz Łukasz wyleciał każdy znowu to samo mówi.
0 x
Dominika19
Użytkownik
x 512
x 193

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Dominika19 » 30 kwie 2019, 11:24

Karol pisze:
30 kwie 2019, 11:23
Ale 40 procent widzów, a więc ich największa część uważała inaczej 🙂 Demokracja bywa suką. 🙂
Po takim montażu czego innego można oczekiwać? Gdyby pokazali zachowania innych nominowanych wynik na raczej byłby inny
2 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 252
x 1202

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 30 kwie 2019, 11:26

@Dominika19 Nie można zmontować wszystkiego idealnie. Wybacz, ale każdy widz widzi montaż i akcje produkcji na swój sposób - fan Łukasza uważa, że próbowano go pogrążyć, z kolei zwolennicy patusów twierdzili, że ten był wybielany. Więc WTF? 🙂
0 x
findmyskyy
Obserwator
x 146

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: findmyskyy » 30 kwie 2019, 11:31

maniana92 pisze:Maciek został wyrzucony też każdy narzekał, że teraz nie będzie co oglądąc i będą same nudy, teraz Łukasz wyleciał każdy znowu to samo mówi.
A jak widać wystarczył dzień bez Łukasza i jakaś drama była, więc nikt nie jest niezastąpiony. Obrazek

Jak Łukasz był w programie to czytalam o nim same negatywy, a teraz nagle tak go brak. O losie... Obrazek
2 x
Pepunia
Obserwator
x 3
x 189

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Pepunia » 30 kwie 2019, 11:34

Tak samo było z Maćkiem. Na fb same komentarze, że taki ze taki niech go wyrzucą. Jak wyrzucili to lament tak samo jest teraz. Ludziom nie dogodzisz.
0 x
Awatar użytkownika
Abbott
Junior
x 82
x 550

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott » 30 kwie 2019, 11:35

Karol pisze:
30 kwie 2019, 11:23
Demokracja jest suką. (cytat pewnego amerykańskiego serialu dla młodzieży) 🙂
"Xo Xo... Gossip Girl"😉
0 x
Tylko Polak potrafi nienawidzić Polaka
Lolunio
Użytkownik
x 220
x 83

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Lolunio » 30 kwie 2019, 11:37

Kati33 pisze:
30 kwie 2019, 10:11
Ja mysle ze Radek jest homofobem :huh: Dlatego właśnie wszystko mu przeszkadzalo w Łukaszu. Co Radka np obchodzilo to, ze Lukasz mial brudne skarpety w łóżku?? Czy to jego syn i spodziewal sie wizyty gosci? Glupie to jakies. Jesli ma sie takie poglady to juz na starcie kogos nie lubisz; A Lukasz mogl byc denerwujacy. Mi osobiscie szkoda,ze wylecial :(
Oleh wyglada okropnie bez wlosow. Wlosy sa jednak ozdoba. Szkoda , ze jest takim konformista. :huh:
NA SZCZĘŚCIE Łukaszka już nie ma więc nie ma co komentować.Jego fanom polecam maść na pewną część ciała.Ten eksperyment społeczny polega na tym,że w zamkniętym domu zamykane są osoby o różnych sympatiach ,poglądach czy z różnych grup czy warstw społecznych,więc NIGDY nie będzie tak,że wszystkim się dogodzi..Ja sympatyzuję z patolami,bo w 95% -tach zgadzam się z tym co mówili i jak odbierali Łukasza.I PROSZE nie nadużywajcie słowa HOMOFOB,bo to już na nikim nie robi wrażenia-stało się już tak pospolite jak słowa na K,CH potocznie uznawane za wulgarne.Jestem dumny ,że HOMOFOBIA :lol: :lol: :lol: spowodowała odpadnięcie z programu tego człowieka.Nie ważne ,że mieszkał w domu z grupą 12 różnych osób,nie potrafił dostosować się do norm panujących w takiej grupie,nie akceptował zachowań pro-grupowych i zawsze miał jakieś ALE....Ale to już było :lol:

Styl wypowiedzi, intelektualizacja hejtu, nadużywanie emotek itp. Za dużo się tego nazbierało, dlatego otrzymujesz ostrzeżenie. [Trzeciak]
1 x
bustram
VIP Expert
x 54
x 1119

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram » 30 kwie 2019, 11:47

Kati33 pisze:
30 kwie 2019, 10:37
Ogladam DTVN i gosciem jest Pawel, chlopak Justyny :) Chyba dzisiaj wejdzie. Mowil, ze Justyna na poczatku bedzie myslala, ze on jest tylko gosciem, a on zostanie uczestnikiem.
Jak Justyna może myśleć, że Paweł będzie gościem skoro Wielka Siostra była tak pomysłowa, że poinformowała wszystkich w niedzielę o nowym uczestniku ? Bez sensu. Gdyby nic nie powiedziała to byłoby znacznie lepiej i znacznie większe zaskoczenie dla wszystkich. Czy produkcja nic nie myśli ? I powinni nas poinformować kiedy wchodzi, żebyśmy mogli sobie obejrzeć w razie czego na streamie. Denerwuje mnie ta auta tajemniczości dla widzów. To mieszkańcy mają mieć aurę a widzowie o wszystkim wiedzieć !
1 x
Mój kanał na YouTube: https://tiny.pl/twphr
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”