[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Dominika19
Użytkownik
x 611
x 224

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominika19 »

W sumie czepiali się higieny Łukasza a jakoś pierdzący Igorek ,wykonujący zabiegi higieniczne na oczach wszystkich był dla nich akceptowalny. Jak się do kogoś chce przyczepić, to zawsze jest powód. Zwłaszcza,że potem w komentarzach nie ograniczali się do słów ''bałaganiarz'' , tylko padały zaraz homofobiczne określenia i sugestie.
maniana92
Obserwator
x 147
x 136

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: maniana92 »

Maciek został wyrzucony też każdy narzekał, że teraz nie będzie co oglądąc i będą same nudy, teraz Łukasz wyleciał każdy znowu to samo mówi.
Dominika19
Użytkownik
x 611
x 224

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Dominika19 »

Karol pisze:
30 kwie 2019, 11:23
Ale 40 procent widzów, a więc ich największa część uważała inaczej 🙂 Demokracja bywa suką. 🙂
Po takim montażu czego innego można oczekiwać? Gdyby pokazali zachowania innych nominowanych wynik na raczej byłby inny
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 568
x 2776

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

@Dominika19 Nie można zmontować wszystkiego idealnie. Wybacz, ale każdy widz widzi montaż i akcje produkcji na swój sposób - fan Łukasza uważa, że próbowano go pogrążyć, z kolei zwolennicy patusów twierdzili, że ten był wybielany. Więc WTF? 🙂
findmyskyy
Obserwator
x 149

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: findmyskyy »

maniana92 pisze:Maciek został wyrzucony też każdy narzekał, że teraz nie będzie co oglądąc i będą same nudy, teraz Łukasz wyleciał każdy znowu to samo mówi.
A jak widać wystarczył dzień bez Łukasza i jakaś drama była, więc nikt nie jest niezastąpiony. Obrazek

Jak Łukasz był w programie to czytalam o nim same negatywy, a teraz nagle tak go brak. O losie... Obrazek
Pepunia
Obserwator
x 3
x 189

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Pepunia »

Tak samo było z Maćkiem. Na fb same komentarze, że taki ze taki niech go wyrzucą. Jak wyrzucili to lament tak samo jest teraz. Ludziom nie dogodzisz.
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 242
x 1152

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott »

Karol pisze:
30 kwie 2019, 11:23
Demokracja jest suką. (cytat pewnego amerykańskiego serialu dla młodzieży) 🙂
"Xo Xo... Gossip Girl"😉
#STOP BZDUROM
Lolunio
Użytkownik
x 220
x 81

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Lolunio »

Kati33 pisze:
30 kwie 2019, 10:11
Ja mysle ze Radek jest homofobem :huh: Dlatego właśnie wszystko mu przeszkadzalo w Łukaszu. Co Radka np obchodzilo to, ze Lukasz mial brudne skarpety w łóżku?? Czy to jego syn i spodziewal sie wizyty gosci? Glupie to jakies. Jesli ma sie takie poglady to juz na starcie kogos nie lubisz; A Lukasz mogl byc denerwujacy. Mi osobiscie szkoda,ze wylecial :(
Oleh wyglada okropnie bez wlosow. Wlosy sa jednak ozdoba. Szkoda , ze jest takim konformista. :huh:
NA SZCZĘŚCIE Łukaszka już nie ma więc nie ma co komentować.Jego fanom polecam maść na pewną część ciała.Ten eksperyment społeczny polega na tym,że w zamkniętym domu zamykane są osoby o różnych sympatiach ,poglądach czy z różnych grup czy warstw społecznych,więc NIGDY nie będzie tak,że wszystkim się dogodzi..Ja sympatyzuję z patolami,bo w 95% -tach zgadzam się z tym co mówili i jak odbierali Łukasza.I PROSZE nie nadużywajcie słowa HOMOFOB,bo to już na nikim nie robi wrażenia-stało się już tak pospolite jak słowa na K,CH potocznie uznawane za wulgarne.Jestem dumny ,że HOMOFOBIA :lol: :lol: :lol: spowodowała odpadnięcie z programu tego człowieka.Nie ważne ,że mieszkał w domu z grupą 12 różnych osób,nie potrafił dostosować się do norm panujących w takiej grupie,nie akceptował zachowań pro-grupowych i zawsze miał jakieś ALE....Ale to już było :lol:

Styl wypowiedzi, intelektualizacja hejtu, nadużywanie emotek itp. Za dużo się tego nazbierało, dlatego otrzymujesz ostrzeżenie. [Trzeciak]
bustram
Activist
x 83
x 1517

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Kati33 pisze:
30 kwie 2019, 10:37
Ogladam DTVN i gosciem jest Pawel, chlopak Justyny :) Chyba dzisiaj wejdzie. Mowil, ze Justyna na poczatku bedzie myslala, ze on jest tylko gosciem, a on zostanie uczestnikiem.
Jak Justyna może myśleć, że Paweł będzie gościem skoro Wielka Siostra była tak pomysłowa, że poinformowała wszystkich w niedzielę o nowym uczestniku ? Bez sensu. Gdyby nic nie powiedziała to byłoby znacznie lepiej i znacznie większe zaskoczenie dla wszystkich. Czy produkcja nic nie myśli ? I powinni nas poinformować kiedy wchodzi, żebyśmy mogli sobie obejrzeć w razie czego na streamie. Denerwuje mnie ta auta tajemniczości dla widzów. To mieszkańcy mają mieć aurę a widzowie o wszystkim wiedzieć !
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 242
x 1152

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott »

Daniel odzedł... będzie nudno. Natalia odpadła... będzie nudno. Maciej wyrzucony... będzie nudno. Łukasz wypadł... będzie nudno.
Szczerze? Ten program tutaj chyba jest najczęściej komentowany od początku 2019, więc gdzie ta nuda i obojętność?
#STOP BZDUROM
MacWoj82
Użytkownik
x 2
x 109

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: MacWoj82 »

Ja nie jestem fanem Łukasza, nie o to mi chodziło. A tobie Lolunio już ktoś chyba zwracał uwagę żebyś te personalne wycieczki tym razem o maści przeciwbólowej zachował dla siebie. Gdybym głosował, bo nie głosuje zostawiłbym Łukasza bo był inny i kontrastował z resztą uczestników, natomiast widzowie lubią jak wszystko jest biało czarne. Taki mamy klimat niestety i nie twierdzę że teraz będzie nudno ale na pewno byłoby ciekawiej gdyby został jeszcze jakiś czas. Natomiast dla mnie używanie takich epitetów wśród ludzi i skierowanych do ludzi typu "ciepluch" "pedał" jest niedopuszczalne i z tym programem już mi po prostu nie po drodze.
Lolunio pisze:
30 kwie 2019, 11:37
Kati33 pisze:
30 kwie 2019, 10:11
Ja mysle ze Radek jest homofobem :huh: Dlatego właśnie wszystko mu przeszkadzalo w Łukaszu. Co Radka np obchodzilo to, ze Lukasz mial brudne skarpety w łóżku?? Czy to jego syn i spodziewal sie wizyty gosci? Glupie to jakies. Jesli ma sie takie poglady to juz na starcie kogos nie lubisz; A Lukasz mogl byc denerwujacy. Mi osobiscie szkoda,ze wylecial :(
Oleh wyglada okropnie bez wlosow. Wlosy sa jednak ozdoba. Szkoda , ze jest takim konformista. :huh:
NA SZCZĘŚCIE Łukaszka już nie ma więc nie ma co komentować.Jego fanom polecam maść na pewną część ciała.Ten eksperyment społeczny polega na tym,że w zamkniętym domu zamykane są osoby o różnych sympatiach ,poglądach czy z różnych grup czy warstw społecznych,więc NIGDY nie będzie tak,że wszystkim się dogodzi..Ja sympatyzuję z patolami,bo w 95% -tach zgadzam się z tym co mówili i jak odbierali Łukasza.I PROSZE nie nadużywajcie słowa HOMOFOB,bo to już na nikim nie robi wrażenia-stało się już tak pospolite jak słowa na K,CH potocznie uznawane za wulgarne.Jestem dumny ,że HOMOFOBIA :lol: :lol: :lol: spowodowała odpadnięcie z programu tego człowieka.Nie ważne ,że mieszkał w domu z grupą 12 różnych osób,nie potrafił dostosować się do norm panujących w takiej grupie,nie akceptował zachowań pro-grupowych i zawsze miał jakieś ALE....Ale to już było :lol:
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 »

Nigdy wczesniej nie pomyslam , ze jak Natalia odpadnie bedzie nuda; Natalia byla nudna i przeswiadczona o swojej wyjatkowosci. Chciala zaistniec i tyle.Teraz jest prawie na kazdej arenie zreszta ;)
MacWoj82 - nikt chyba nie dobieral do programu ludzi inteligentych typowo. Nie sadze by kazdy byl inteligentny Mimo, ze nie przepadam za Justyna to ona jest inteligentna, Kasia tez , Lukasz tez by ^-^ l Reszta .... bez komentarza :P
findmyskyy
Obserwator
x 149

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: findmyskyy »

Justyna kolejny dzień to samo gada.
Nawet jak ma rację to jest to męczące.
annawoj1104
VIP Expert
x 222
x 766

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

To moze o 20 wejdzie i bedzie na zywo, też bym chciała to zobaczyć.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 568
x 2776

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

Oglądam tego live i dalej nie wiem co wszyscy widzą w Igorze. 🙂 Ani nie ma gadki, ani nie wykazuje jakiejś nadzwyczajnej inteligencji. Zabawny też nie jest.

Iza zlewa się totalnie z tłem. Nieważne czy to jezioro, drzewo czy ściana - jest równie nudna.

LIVE
[ Spoiler ]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”