[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Imon
Junior
x 547
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Imon »

MB89 pisze: 01 maja 2019, 12:11 Widzę że wszyscy na forum uważają Justynę i jej chłopaka za inteligentnych uczestników, a jej chłopak teraz ''beknął'' na cały głos. Ale to jest oczywiście kulturalne.
przecież Angela powiedziała dzisiaj ... jeśli wchodzisz między wrony, musisz krakać jak i one". Niektórym nie dogodzisz. Myślę, cokolwiek nie zrobią lub powiedzą Paweł z Justyną i tak będziesz ich krytykował.
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 »

mina2019 ma racje, Igora i Radka chca pokazac jako fajnych facetow. Nigdy nie pokazuja i Radka w zlym swietle, Igor tez super koles.
Oleh oczywiscie tez, poza pokazaniem tylka to jest super :o Kube pokazuja negatywnie 8)
Nie znosze bekania, ale czasami i w towarzystwie moze sie zdarzyc to nie ma co robic afery.
MB89-Justyna raczej glupia nie jest, ten chlopak tez nie. No , ale wiadomo ze maja wady ;)
alojz
Użytkownik
x 7
x 3

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: alojz »

[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2332

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Też mnie to zdziwiło, nie wiem czy ona to skumała :)

Co ciekawe w nocy nie było rażenia, Iza dostała jak wstała.
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion »

Z Justyna największy problem jest taki, ze ma się za niewiadomo kogo. A tak naprawdę jest uczestnikiem- jak każdy, posiadająca swoje poglądy- jak każdy. Ma swoje wady- jak każdy. I zalety- jak każdy. A te codzienne płaczki, obrażanie innych uwazajac ich za gorszych, kablowanie są próba robienia szumu wokół siebie.
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 »

wiatriwoda pisze: 01 maja 2019, 12:15 Ostrzegam, że Paweł i Justyna mogą puścić bąka i kurw.. też może się pojawić :lol:
No cos ty, ze zacytuje klasyka- KOBIETY NIE PIERDZĄ ;) :lol:
Awatar użytkownika
marta11654
Użytkownik
x 102
x 100

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: marta11654 »

Ale Magdę Z. żera ciekawość czy Paweł z Justyną "coś robili". Gadała o tym z Andżeliką znowu.
MB89
Obserwator
x 246
x 147

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: MB89 »

Kati33 pisze: 01 maja 2019, 12:19 mina2019 ma racje, Igora i Radka chca pokazac jako fajnych facetow. Nigdy nie pokazuja i Radka w zlym swietle, Igor tez super koles.
Oleh oczywiscie tez, poza pokazaniem tylka to jest super :o Kube pokazuja negatywnie 8)
Nie znosze bekania, ale czasami i w towarzystwie moze sie zdarzyc to nie ma co robic afery.
MB89-Justyna raczej glupia nie jest, ten chlopak tez nie. No , ale wiadomo ze maja wady ;)
Nie raz zauważyłem w Siódemce jak Radka pokazywali ze złej strony. W tym tygodniu gdzie byli nominowani to Radka pokazywali tylko z negatywnej strony.
mina2019
Obserwator
x 115
x 204

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: mina2019 »

Kati33 - też mi się wydaje, że wszystko zmierza do tego, że odpowiedzialność
i konsekwencje za całą sytuację chcą zrzucić tylko na Kubę.

A scenka, jak Justyna i Igor się obejmują i przytulają na oczach grupy - the best :lol:
To było po ich oczyszczającej rozmowie na temat zachowań Igora i reszty.
A mina Kuby na tą scenkę - bezcenna :lol:
Grupa pato chyba powoli się rozpada i wszyscy po kolei będą zmieniać front :evil:
Nie wiem czy jeszcze się da, ale tyle się teraz dzieje, że chyba podłączę sobie live ;D
bustram
Activist
x 84
x 1535

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

To prawda - ładne kobiety nie pierdzą, ani nie robią kupy. Podobnie jak znani aktorzy, piosenkarze, celebryci itd. Jeśli któraś to robi to na pewno nie jest ładna ani znana ;)
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

Z Justyną to widać że to teatr jednego aktora, ma wytyczony cel i dąży do realizacji, musi się przecież wypromować inaczej po wyjściu będzie słabo, a i tak kiepsko jej to idzie, znajomych już pogrzebała. Pato muszą mieć zawsze jakąś ofiarę, Justyna teraz najbardziej się nadaje, łatwy cel, Paweł jest osobą wpuszczoną po to żeby zrobić zamieszanie, dla mnie to on jest taką "szpilą" i niczego tam po nim już nawet nie oczekuję. Producenci dobrze kombinują z robieniem zamieszania, widać że wiedzą co i jak.

Ja to bym to ładowanie doczepiła do tych osób które najbardziej klną, za każdy bluzg prądem ich, niech poczują rozkosz przeklinania ;)

Kubuś przeczuwa co go czeka, czasami przebłyski świadomości ma w momentach jak mu się jad kończy i musi nowy zapas uzupełnić. Czarne chmury krążą nad nim i on to widzi, ale wie że gorzej być nie może...chociaż nigdy nic nie wiadomo, jest jak widać obojętny :)
Awatar użytkownika
marta11654
Użytkownik
x 102
x 100

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: marta11654 »

Oleh wkurzony bo śpi koło Pawła i Justyny "ku***, skopię ich z tego łóżka". :lol: . Myśli żeby zmienić sypialnię na ta małą. A Andżela ma ból dupy że Iza nie chciała jej koło siebie, a teraz odstąpiła miejsca dla Pawła.
mina2019
Obserwator
x 115
x 204

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: mina2019 »

A teraz coś się dzieje ?
Pokażcie coś fajnego z live :)
Jordi
VIP Expert
x 1961
x 1892

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

Tekst Pawła do Andżeli. Jezu dawać więcej tego!

Ona nie skumała o co mu chodziło :lol:

Pisałem wczoraj, że zaraz Andżela będzie jęczeć, że jej Izka nie chciała, ale tym to zaraz ustąpiła :P
bustram
Activist
x 84
x 1535

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

krista pisze: 01 maja 2019, 12:35 Ja to bym to ładowanie doczepiła do tych osób które najbardziej klną, za każdy bluzg prądem ich, niech poczują rozkosz przeklinania ;)
Magda z Igorem: "osz k***a, ja pier***ę, do h**a, j***ć to, k***a, p******ę". A w tle Madzia i Iza leżące na ziemi w drgawkach :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”