[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38169
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

maniana92 pisze: 02 maja 2019, 10:29 Paweł powiedział Justynie i Kasi, że dostrzega w Izie charyzmę, której nie widział w telewizji. Ciekawe czy dozwolone jest takie coś.

Nie dodał, że w telewizji, ale taki był kontekst :) Za takie rzeczy nie będą karać, bo Angela i Kuba mieli wiele i ostrzejszych tekstów, ale samo to co powiedział ciekawe, niestety za raz przerwano ujęcie z nim, Justyna i Kasią, a mogło być ciekawie.
oitnb61
Poster
Posty: 1874
Rejestracja: 03 kwie 2019, 16:14
x 76
x 676

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: oitnb61 »

Nie rozumiem jak można Madzie porównywać do 13 latki? Bo jest dobra?? Bo chcę najlepiej dla każdego? Co najwyżej jest naiwna, jak większość ludzi DOROSLYCH.
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

Tez odnioslam wrazenie , ze wpis balariona jest obrazliwy. No ale jak widac sprawiedliwosci tu nie ma. Nawet upomnienia nie dostal, a niektore posty, ktore to widzialam zostaly skasowane. :angry:
mina2019 - nigdy by mi do glowy nie przyszlo ogladac program dla facetow ;) Ogladam, bo lubie tego typu programy. Ciekawi mnie jak ludzie sie zachowuja. Jedno jest pewno, bardzo sie kontroluja. No a na sympatie czy antypatie to nic nie poradzimy; Nawet tutaj jesli ktos cos napisze to jedno nam przeszkadza, a cos innego wywoluje kontrowersje :P A co dopiero jak widzimy kogos, albo tez manipuluja nami w tv. Nasze zdanie tez bardzo czesto sie zmienia. Jednym osobom podpasuje dana osoba, innym inna. Na pewno uczestnicy analizuja co warto powiedziec, co nie;
Na pewno taka osoba jest Radek. Igor mysle, ze sie chyba za wiele nie zastanawia. Kuba chyba stwierdzil, ze bycie wulgarnym jest fajne :o
Moze tez ma swoich zwolennikow?
Justyna zachowuje sie jak w swoich filmikach bardzo czesto 8)
Mysle,ze dobrym experymentem byloby zabranie i alkoholu. Bo chyba nie ma tam zadnej osoby, ktora nie lubi?
Awatar użytkownika
Imon
Junior
Posty: 871
Rejestracja: 11 maja 2016, 17:11
x 544
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Imon »

LIVE
Oleh zaczyna dzień od prób tulenia Madzi. Biedna dziewczyna widać, że ma tego dość.
Awatar użytkownika
ali_cia
Junior
Posty: 860
Rejestracja: 25 lut 2016, 0:22
x 213
x 148

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ali_cia »

maniana92 pisze: 02 maja 2019, 10:29 Paweł powiedział Justynie i Kasi, że dostrzega w Izie charyzmę, której nie widział w telewizji. Ciekawe czy dozwolone jest takie coś.
Nie umiem się odnieść co do kwestii regulaminowych, ale muszę przyznać, że Iza bardzo dużo zyskuje na streamach, czego w ogóle nie można odczuć na tych odcinkach emitowanych w TVN7.
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

Iza na poczatku mi nie bardzo pasowala, bo byla taka nijaka, za dobra. Generalnie jesli ludzie sa tacy to nie wzbudzaja calkowitego zaufania. Jednak tacy ludzie instnieja , no i bardzo dobrze :)
Madzia, chyba jest malo asertywna :-\ :-\
mina2019
Obserwator
Posty: 477
Rejestracja: 30 kwie 2019, 12:36
x 115
x 198

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mina2019 »

wiatriwoda pisze: 02 maja 2019, 10:30 Była wczoraj jakaś spina wieczorem między Angelą, z Igorem.
którą sobie właśnie elegancko wyjaśniają :lol:
maniana92
Obserwator
Posty: 271
Rejestracja: 19 kwie 2019, 21:20
x 147
x 137

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: maniana92 »

mina2019 pisze: 02 maja 2019, 10:36 Czy ktoś wie o co chodziło Bartkowi wczoraj w nocy na molo, a raczej o kogo ?
Tak w okolicy północy monologował, że nie zniesie jak ktoś mu wmawia co on czuje :lol:
Na koniec ktoś tam podsumował, że właściwie to 'możesz się jeszcze z nim zaprzyjaźnić' czy coś takiego.
No nurtuje mnie bardzo kto tak mu zalazł za skórę :lol:
Mi się wydaje,że mówi tu o Pawle, bo stara gwardia niemal w całości na pomoście.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38169
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ponoć Angela się rozbeczała, Igor ma pretensję, że rozmawiała z Justyną, była jakaś spina z Bartkiem po pijaku, na którego wkurzyła się Angela, Igor jak zwykle nic nie rozumie, zawsze brak jego winy.
Ostatnio zmieniony 02 maja 2019, 11:12 przez wiatriwoda, łącznie zmieniany 1 raz.
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

Bo Iza jest bardzo inteligentna, stonowana i wyciszona przez to że jest samotną matką 3 dziewczynek, na początku skakała w programie z kwiatka na kwiatek poznając uczestników, teraz to jej zachowanie unormowało się, myślicielka może mieć ogromną szansę na finał :)
Margo205
Użytkownik
Posty: 96
Rejestracja: 08 kwie 2019, 20:41
x 9
x 10

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Margo205 »

Jeśli nie pasują wam czyjeś posty jest taka opcja zgłoś post, wasze były zgłaszane była później reakcja. Poza tym balarion napisał ok 9.30, administratorzy nie siedzą na forum 24h/7, mają swoje życie i całe forum do ogarnięcia. Będą zgłoszenia, to w odpowiednim czasie będzie reakcja.
kara
Użytkownik
Posty: 187
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:46
x 90
x 100

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kara »

Karol , zgadzam sie ze Pawel jest tam po to zeby wzmocnic 'slodziaki' no i zeby namieszac, z tym ze jego zalozenie troche zawodzi , obmyslil plan , wiecej duzo planow, no i chce w 2 dni wszystko zrealizowac- bezsensu. Skoro mowimy ze ktos jest falszywy, no to on napewno , bo nadal gra. Ale to jest gra wiec niech wygra najlepszy haha.
Co do Izy to sie zgadzam , ona sie przeslizgnie, aczkolwiek cieniem dla mnie to jest Kasia , Ja jej wogole nie widze , nic kompletnie nie wnosi. Jak wyjdzie to dla mnie nic sie tam nie zmieni, natomiast Iza uczestniczy w wielu rzeczach i jest widoczna.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38169
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Angela stanęła w obronie Justyny, że wczorajsze plotki łóżkowe o niej i Pawle uważa za głupie i niepoważne czy coś w tym stylu, a Igor jak zwykle prostak, przy niej mówi, on nie wie, nie widział, a w pato gangu się śmieje i plotki rozpuszcza równo.
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

Ja nie zglaszam postu baleriona, bo on mnie nie zaatakowal- potrafie to rozroznic Poza ty uwazam , ze kazdy moze pisac co uwaza.
Nie bedziemy tu prowadzic chyba kolka wzajemnej adoracji i slodzic uczestnikom.
Co do kasi, to mysle ze wlasnie jest widoczna. Mowi tez szczerze i nikomu w tyle nie wchodzi. Ja np wole takich ludzi szczerych, nie tlumiacych w sobie emocji. Justyna niby tez mowi, tylko ze ona widac, ze czesto to analizuje.
balarion
Junior
Posty: 835
Rejestracja: 19 kwie 2017, 11:03
x 419
x 527

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: balarion »

Kati33 pisze: 02 maja 2019, 10:48 Tez odnioslam wrazenie , ze wpis balariona jest obrazliwy. No ale jak widac sprawiedliwosci tu nie ma.
Uderz w stół;) 90% twoich postów jest obraźliwych, a innym to wspominasz;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości