Telenowele i seriale tureckie

Forum fanów telenowel :)
pablo21
Junior
Posty: 1233
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 114
x 178

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

Na razie nic nie wiadomo o TDC Polska ale z tego co wiem nadawca czyli SPI Int. planuje wprowadzać ten kanał pokolei stopniowo w poszczególnych krajach. Przecież najpierw żeby wystartować z lokalną wersją TDC trzeba dogadać się z operatorami i dograć warunki i dystrybucję kanały. Z tego co wiem GameToon HD Polska też ich kanał nowy wkrótce wystartuje z satki w HD w NC+ i CP. :-) Chyba od 1 kwietnia 2019?
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Wydaję mi się, że TDC Polska wystartuje, ale pewnie dopiero pod koniec roku. Chyba w każdym kraju, za kanał zabiera się SPI Int. czyli nadawca m.in Filmboxu. Fajnie, że kanał od jutra startuje za granicą, bo to znaczy że projekt nie został obalony i w Polsce prędzej czy późnej raczej się pojawi.
Gdzie można znaleźć ramówkę TDC Rumunia?
Mam nadzieję, że odcinki będą oryginalne, 2-godzinne.... Emisja w Rumuni każdego serialu będzie raz w tygodniu czy codziennie?

PS. Kanał w najbliższym czasie startuje w 26. krajach, na liście brak Polski.
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Mając na myśli ramówkę myślałem o tym wpisie: https://www.hdsatelit.com/2019/03/timel ... teste.html
Jest napisane tam kilka propozycji oraz godzina emisji. Wiadomo jest też, że seriale powinny mieć weekendowe maratony.
Ja zadałem pytanie, czy TDC HD w ogóle będzie w Polsce, ponieważ wchodząc na stronę SPI, której nie mogę teraz znaleźć nie było flagi Polski.

PS. TDC ma już własną stronę internetową i tam znalazłem ramówkę. Jest po angielsku. http://timelessdramachannel.com/

EDIT: Za wielę nie zrozumiałem z tej ramówki z linka. Może jeszcze nie jest gotowa. :rolleyes:
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Zmiany w paśmie tureckich seriali na AXN White
"Pogotowie miłosne" w weekendy od 10:05 i od 21:05 dwa odcinki.
"Zemsta" dalej w soboty, ale już od 12:10 do 17:05 cztery odcinki, a od 13 kwietnia dodatkowa emisja o 6:00, czyli pięć odcinków.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Atahan pisze: 03 kwie 2019, 21:29 "Zemsta" dalej w soboty, ale już od 12:10 do 17:05 cztery odcinki, a od 13 kwietnia dodatkowa emisja o 6:00, czyli pięć odcinków.
Ale ten odc z 6.00 jest ostatnim odcinkiem z bloku z popołudnia, czyli de facto nadal pozostają 4 odcinki w emisji.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

W dniu dzisiejszym nie ma emisji serialu "Miłosne potyczki". :-*
pablo21
Junior
Posty: 1233
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 114
x 178

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

"Timeless Drama Channel (TDC), ogłoszony w październiku ub.r. i stworzony we współpracy z tureckim producentem Ay Yapım, uzupełnił ofertę o ponad 800 godzin nowych treści, w tym 8 uznanych na całym świecie tureckich seriali telewizyjnych: „Karadayı”, „Kara Para Aşk”, „20 Dakika”, „Kurt Seyit ve Şura” („Imperium miłości”), „Analar ve Anneler”, „Al Yazmalım” „Beş Kardeş” i „Son”.
Początkowo kanał TDC będzie nadawany w 10 językach, w tym po bułgarsku, rumuńsku, macedońsku, serbsku, chorwacku, albańsku i arabsku z angielskimi napisami. Będzie dystrybuowany w całej Europie za pośrednictwem satelity Eutelsat 16A (16°E). Przekaz HD szyfrowany w systemie Conax pojawił się już na częstotliwości 11,093 GHz, pol. V, SR:27500, FEC: 4/5, DVB-S2/8PSK."
https://satkurier.pl/news/179484/kanal- ... licie.html
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Wiadomo kiedy mniej więcej dowiemy się co zastąpi "Miłosne potyczki"?
Liczę, że premierowa komediówka :)
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Finał 13 czerwca prawdopodobnie, więc musimy jeszcze poczekać. TVP zapowiadało, że będzie to nowość, ale pytanie. Czy serial wystartuje w czerwcu, czy będzie przekładany na sierpień-wrzesień jak "Wieczna Miłość"? Jeśli wykupią serial od Inter Medya Ltd. (jak "Miłosne potyczki") to pozostaje im w zasadzie tylko "Kacak Gelinler". Tak, czy siak wkrótce się wszystkiego dowiemy.
vlv
Junior
Posty: 844
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 123
x 117

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Cokolwiek byle nie kolejny tasiemiec pokroju Elif.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Palomita
Użytkownik
Posty: 103
Rejestracja: 14 gru 2013, 19:23
x 1

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Palomita »

Tasiemce powinny być emitowane po 2 odcinki dziennie.
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Żadne tasiemce! Jest kilka fajnych tasiemców ale nie są produkcji tureckiej... Turcja robi świetne seriale cotygodniowe, a codziennie to porażka... Może nowy tasiemiec "Yemin" to wyjątek ale pewnie z biegiem czasu będzie jak "Elif".
Niech idą w komedię i dadzą np. "Dolunay" z Ozge Gurel :)
Fajnie by było gdyby "Więźnia..." przesuneli na 13.15 a nową premierę dali o 17.10 ;)

Chcę nową turecką premierę ale jest jedna produkcja, którą chciałbym zobaczyć w tym miejscu a mianowicie telenowele argentyńską "Argentina, tierra de amor y venganza" opowiadająca o polskiej Żydówce :)
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Też uważam, że pora "Więźnia miłości" jest zła. No kurde... tu zostało jeszcze z 440 odcinków.
Idąc tropem komedii fajnie byłoby ujrzeć u nas "İlişki Durumu: Karışık", czyli "Status związku: to skomplikowane", albo trochę dłuższy "No.309". Szkoda, że "Erkenci Kuş - Ranny ptaszek" jeszcze leci w Turcji, bo to także mogliby dla nas wykupić. Świetny serial. :D
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Od 10 czerwca na TVP2 około południa powtórka Czarnej perły. Drugie pasmo emisyjne będzie około północy w dotychczasowym paśmie Sułtanki Kosem. To bowiem zmienia godzinę na 6.00 w zamian za urwany serial Heartland.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości