[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Czarnula87
Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: 12 maja 2016, 14:43
x 129
x 37

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Czarnula87 »

Ja mam nadzieję, że wczorajsza "kłótnia" Justy i Pawła, trochę ich odklei od siebie i zaczną oddzielnie funkcjonować :)
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Raczej na to bym nie liczyła, ale chciałabym zobaczyć tę kłótnię jak to naprawdę wyglądało.
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

Macie filmik z tym zdarzeniem miedzy weganami?
Angela mowi ze Bartek falszywy, bo on nie jest ciagle dla niej mily, haha :lol:
Czarnula87
Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: 12 maja 2016, 14:43
x 129
x 37

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Czarnula87 »

Kati33 pisze: 04 maja 2019, 11:03 Macie filmik z tym zdarzeniem miedzy weganami?
Angela mowi ze Bartek falszywy, bo on nie jest ciagle dla niej mily, haha :lol:
Stronę wczersniej był wrzucony - nie widac zbytnio, bo to w tle ale można posłuchać na kam.
Pepunia pisze: 04 maja 2019, 10:01 https://streamable.com/fd4u4
Jagna
Użytkownik
Posty: 91
Rejestracja: 03 maja 2019, 7:52
x 160
x 131

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jagna »

Oglądałam powtórki z odcinków w tv i brawa za montaż w jednym z nich. Justyna żali się w PZ, że atmosfera jest okropna, że promowane są zachowania prymitywne, cośtam, cośtam i dodaje "czasy jaskini już się skończyły" i tu przebitka z molo, gdzie Kuba tłucze pięściami powietrze wydając z siebie dzikie ryki :lol:
Co do sytuacji z upadkiem Justyny (w przenośni i dosłownie) to obejrzałam sobie to kilka razy i na tę chwilę postanowiłam jeszcze dać Pawłowi resztkę kredytu zaufania i zinterpretuję to sobie tak, że ona zażartowała z jego "ocierania się o pupę Madzi", więc on żartobliwie ( :rolleyes: ) ją odepchnął lekko, niewinnie tak... ale na tyle mocno, że się przewróciła, bo źle stanęła akurat czy coś... ale, że Justyna ma kilka fajnych cech, ale akurat poczucie humoru do nich nie należy, na dodatek presja kamer, stąd tak zareagowała. Bo tak naprawdę to dopiero jej reakcja wskazuje na to, że stało się coś niefajnego.
Z drugiej strony pamiętam jak kiedyś na ulicy wygłupialiśmy się z mężem i on w żartach odepchnął mnie lekko aż się zatoczyłam, ale śmialiśmy się oboje, ja nawet bardziej, bo musiało to zabawnie wyglądać a na co dzień poziom agresji u mojego męża wynosi 0. Tutaj w sytuacji z Justyną nie było śmiechu, nie było żartobliwej przepychanki, ona od razu się wycofywała, żeby nie prowokować go bardziej (?). Więc jeżeli to było na serio, to kurcze słabe. Bardzo słabe :-\
kara
Użytkownik
Posty: 187
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:46
x 90
x 100

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kara »

Moze Angela tylko mowila co mysli, to zadne az tam obgadywanie. Justyna robi to nagminnie. A moze Angela stara sie zeby Bartek ja nominowal haha.

Oj Kasia nagle sie rozspiewala, chce wreszcie byc obecna!!
O matko musze obejrzec scene Justyny i Pawla, jesli tak bylo.....to straszne. No a teraz krytykuje biblie.....hmmmm , niema tam nic o weganach ? haha
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

Hm, slabo widac Justyne i Pawla. Moze sie wyglupiali? No w kazdym razie sa dziecinni i tyle :o
Na pierwszym tle Magda Z w super nastroju, jak zwykle po alkoholu. Jak to jest z Bartkiem? On mowil , ze mial problemy z alkoholem a mimo to pije?? Dosc mocno ma w czubie. :redface:
Pepunia
Obserwator
Posty: 586
Rejestracja: 28 mar 2019, 14:26
x 3
x 190

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pepunia »

Muszę przyznać że Radek o wiele lepiej w nowej fryzurze, a i Bartek jakoś lepiej wygląda zwłaszcza jak się normalnie ubierze 😁
Awatar użytkownika
noemi
Użytkownik
Posty: 110
Rejestracja: 30 kwie 2019, 18:33
x 15
x 53

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: noemi »

Fajnie jakby Big Brother pokazał to nagranie z kuchni, bo może faktycznie to bardziej ona sama upadła.
A z drugiej strony też nie rozumiem po co Justyna tak pierdzieli i chce z nim obgadywać każdy szczegół. "OOO kochanie obcierałeś się o dupę Madzi, ale nie jestem o to zła". No po co takie teksty, przecież to tylko była zabawa. Więc na pewno go to też zirytowało i podkręciło. Chociaż wiadomo, nic go nie usprawiedliwia.


Bartek chyba dla każdego jest miły:D
Czy on miał z kimkolwiek jakąś sprzeczkę? Bo nawet nie pamiętam.
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Justa znów chce wyciągnąć od swojego chłopaka informacje ze świata zewnętrznego :rolleyes: Ale dam im kredyt zaufania do nowego tygodnia i zadań :)
Awatar użytkownika
Takatar
Obserwator
Posty: 513
Rejestracja: 18 mar 2019, 15:41
x 170
x 197

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Takatar »

@Kati33 Z tego co pamiętam to Bartek mówił, że miał problemy nie tyle co z alkoholem a narkotykami

Co do sytuacji Paweł - Justyna wydaje mi się że chiał ją lekko szturchnąć na żarty a ta się wywróciła. Justyna na nagraniu mówi, że nie chce się tak bawić bo tutaj są kamery.
findmyskyy
Obserwator
Posty: 499
Rejestracja: 24 mar 2019, 10:18
x 149

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: findmyskyy »

Operator tak ich śledził przez ostatnie dni, szkoda, że wczoraj na nich nie przełączył jak byli w kuchni.
Awatar użytkownika
noemi
Użytkownik
Posty: 110
Rejestracja: 30 kwie 2019, 18:33
x 15
x 53

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: noemi »

Teraz to Paweł popłynął. Mówi, że inni nie mają jaj wprost mu powiedzieć co o nim sądzą. A co sam robi? Też obgaduje wiele osób z Justyną, a nie leci od razu wszystkim mówić wszystko w twarz.
kara
Użytkownik
Posty: 187
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:46
x 90
x 100

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kara »

bustram pisze: 04 maja 2019, 1:45 A kiedy na dole trwała impreza, na górze miało miejsce małe rękodzieło :P
A gdzie ty to widziales?
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

nicolaaaa22 pisze: 04 maja 2019, 1:50
krista pisze: 04 maja 2019, 1:45
nicolaaaa22 pisze: 04 maja 2019, 1:41 A mi sie wydaje ze Wielki Brat Nocny jest za Madzia. Zreszta nie raz mowila ze on sie tak smieje. Chyba ten Brat Madzie lubi:P tak jak kiedys byla akcja z lodowka":P jak ona szla to otwarta":P4
Myślisz że wpadła mu w oko :
Mysle ze tak, a jak Ty myslisz?
Fajna ta Madzia to może być coś na rzeczy ;)
Ostatnio zmieniony 04 maja 2019, 12:11 przez krista, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość