[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
oitnb61
Poster
Posty: 1874
Rejestracja: 03 kwie 2019, 16:14
x 76
x 676

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: oitnb61 »

A słuchacie tego co mówią czy próbujecie ją bronić? Nazwała ją frajerka i to dwa razy :)
bobaas
Junior
Posty: 1214
Rejestracja: 03 kwie 2019, 18:56
x 288
x 668

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bobaas »

Od dzisiaj jest wielki hejt w internecie na Justynę i Pawła. Justyna jest niestety ofiarą TVNu. Jak odpadnie jutro to będzie to mocno nie fair, bo dostanie za coś co nie jest jej winą.
oitnb61 pisze: 05 maja 2019, 0:57 A słuchacie tego co mówią czy próbujecie ją bronić? Nazwała ją frajerka i to dwa razy :)
No właśnie specjalnie się cofnąłem i nazwała siebie i Madzie frajerkami, bo są za dobre i dają się wykorzystywać przez innych.
Ostatnio zmieniony 05 maja 2019, 1:02 przez bobaas, łącznie zmieniany 1 raz.
Czarnula87
Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: 12 maja 2016, 14:43
x 129
x 37

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Czarnula87 »

@oitnb61 chyba na siłę próbujesz wmówić coś co zostało wyrwane z kontekstu; cały ten fragment rozmowy miał zupełnie inne znaczenie niż go przytaczasz
typeO
Obserwator
Posty: 668
Rejestracja: 28 kwie 2019, 10:20
x 219
x 466

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: typeO »

Żenująca Justyna ! Kompromitacja na całego.
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

Potwierdzam że Justyna siebie i Madzię tak nazwała, zrobiłam poprawkę do wcześniejszej wypowiedzi.
kara
Użytkownik
Posty: 187
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:46
x 90
x 100

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kara »

Mysle ze Justyna lubi Madzie, ale uwaza ja za glupia. Nazywajac siebie frajerka , szybko sie obronila bo wie ze moga to pokazac haha. No a Pawel wciaz ma kontrole, bo wie , bo ogladal ze kazde slowo jest tu slyszane. Poszli na randke , wiec raczej powinni cos o sobie opowiedziec ,a nie obgadywac wszystkich po koleji. Oni mi przypominaja takie osoby ktore od rana do wieczora siedza w kosciele, i sa dumni ze sa tacy dobrzy. Ale nawet w tym ze kosciele nie przeszkadza im obgaddac siostre , sasiadke, czy pania stojaca obok, ze co ona na siebie wlozyla. Tacy ludzie zyja zyciem innych i ztego czerpia energie , bo sami nic nie maja!
lukiluki
Obserwator
Posty: 399
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:19
x 221
x 283

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukiluki »

Akurat Justynę w PM widziałem wczoraj na streamie. W tv strasznie to okroili. Ta rozmowa trwała o wiele dłużej i Justyna była dość mocno naciskana, żeby jednak się zdecydowała. WB zasugerował jej, że są osoby, które mają wobec niej jakieś negatywne emocje i są one nadal aktualne. Od razu skojarzyła mi się Angela, bo wieczór wcześniej, bardzo długo, z kilkoma osobami, strasznie obrabiała tyłek Justynie. Ale to też widziałem na streamie, nie w tv. Chyba 3, czy 4 osoby siedziały na kanapie, a Angela na poduszce naprzeciwko nich. Tylko nie pamiętam dokładnie, kto tam był. Na pewno Oleh, Kaśka, Igor i jeszcze ktoś.
shiru
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 20 kwie 2019, 22:39
x 2

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: shiru »

I tak myślę że brak szacunku i wyśmiewanie przez Justynkę oraz POWER Pawła nie przebiła by tego, nie oszukujmy się Justynka oraz jej GURU to najwieksze chamy pozbawione empati, którzy tam są tylko i wyłacznie ze względu na dobra materialne.
findmyskyy
Obserwator
Posty: 499
Rejestracja: 24 mar 2019, 10:18
x 149

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: findmyskyy »

Włączyłam dziś na chwilę stream a tam na randce Justyny i Pawła obgadywanie i gadanie o weganiźmie. No nie dało się słuchać i wyłączyłam.

Dziwny ten ich związek. Rozmowy filozoficzne (ale tu akurat co kto lubi).
Ona przy nim.robi się jak mała dziewczynka, zapatrzona w niego, przytakująca na wszystko co powie, przesadnie go podziwia. Traci jakby ten swój "silny charakter" o którym tyle wspomina. Wszystko trochę jakby na pokaz, żeby pokazać innym jak jej cudownieⁿ, ale to tak sztucznie i niewiarygodnie wychodzi. On ją ciągle odpycha, nie widać uczuć z jego strony, nie widziałam, żeby to on inicjował bliskość. Bardziej skupia się na sobie i swoim ego. No ale może to kamery, stres, towarzystwo....


Pepunia pisze:Mam jakieś takie nieodparte wrażenie, że jutro może odpasc Justyna...
Byłoby ciekawie... Obrazek




nieistotne1 pisze:Haha co Was zaskoczyło w DWB?
a uczestnicy:
- basen jest ciągle zamknięty
- dom za 5 milionów, a wypadają niego klamki
- tylko 2 łazienki na 16 osób

Obrazek

sytuację uratowała Iza z Bartkiem, którzy opowiedzeli o czymś pozytywnym :D
Hotelu pięciogwiazdkowego by chcieli. Obrazek


Inka007
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 21 mar 2018, 23:15
x 6
x 16

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Inka007 »

Co to za spam 🤨 już myślałam, że jakaś gruba akcja była wczoraj, że tyle stron do czytania 😅
Astaroth
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 10 kwie 2019, 12:30
x 25
x 3

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Astaroth »

Inka007 Ja to samo pomyślałam jak weszłam na forum. Zgłosiłam to badziewie :D
Awatar użytkownika
dida12314
VIP Expert
Posty: 1432
Rejestracja: 07 mar 2016, 12:31
x 2
x 101

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dida12314 »

bobaas pisze: 05 maja 2019, 0:58 Od dzisiaj jest wielki hejt w internecie na Justynę i Pawła. Justyna jest niestety ofiarą TVNu. Jak odpadnie jutro to będzie to mocno nie fair, bo dostanie za coś co nie jest jej winą.
oitnb61 pisze: 05 maja 2019, 0:57 A słuchacie tego co mówią czy próbujecie ją bronić? Nazwała ją frajerka i to dwa razy :)
No właśnie specjalnie się cofnąłem i nazwała siebie i Madzie frajerkami, bo są za dobre i dają się wykorzystywać przez innych.
A ja mam dość tej weganki w domu. Liczę, że odpadnie dzisiaj.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Czytajac komentarze na róznych forach portalach czy Fb BB Justyna dzis wyleci na 90%.
Wejście jej faceta bardzo jej zaszkodziło.

Ja tam płakac za nią nie bede, po niedzielnych nominacjach byłam za tym zeby odpadł ten prostak Kuba, a ze go juz nie ma to Andzela czy Justyna nie ma dla mnie róznicy. Tylko Kasi byłoby mi trochę szkoda ;)
ziomek321
Użytkownik
Posty: 99
Rejestracja: 21 kwie 2019, 12:16
x 36

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ziomek321 »

gdzie śpi Madzia z Bartkiem? a Olek?
maniana92
Obserwator
Posty: 271
Rejestracja: 19 kwie 2019, 21:20
x 147
x 137

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: maniana92 »

annawoj1104 pisze: 05 maja 2019, 8:49 Czytajac komentarze na róznych forach portalach czy Fb BB Justyna dzis wyleci na 90%.
Wejście jej faceta bardzo jej zaszkodziło.

Ja tam płakac za nią nie bede, po niedzielnych nominacjach byłam za tym zeby odpadł ten prostak Kuba, a ze go juz nie ma to Andzela czy Justyna nie ma dla mnie róznicy. Tylko Kasi byłoby mi trochę szkoda ;)
Moim zdaniem niestety nie ma najmniejszej szansy, że odpadnie Justynka, bukmacherzy tak płacą, Kasia 2.15, Andżelika 2.3, Justyna 4 zł, żaden bukmacher nie dałby na nią 4 zł jakby miała odpaść.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości