[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Fanpolsatfan
Użytkownik
x 15
x 5

Post autor: Fanpolsatfan » 05 maja 2019, 7:27

Punkty za 10 odcinek:
1pkt - Staszek
2pkt - Kasia
3pkt - Marta
4pkt - Kamil
5pkt - Kazik
6pkt - Antek
7pkt - Iga
10pkt - Ela

Generalna:
1.64pkt - Ela
2.59pkt - Antek
3.53pkt - Kasia
4.46pkt - Iga
5.42pkt - Kazik
6.41pkt - Staszek
7.39pkt - Kamil
8.36pkt - Marta
0 x
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 56
x 1493

Post autor: wiatriwoda » 05 maja 2019, 7:49

To był fajny odcinek, bo motyw filmu daje ciekawe możliwości, a i wykonania wyszły spoko, że ciężko ułożyć tabelkę. Stawka w tym roku jest bardzo wyrównana, że jak ktoś się załapie do czwórki w ostatniej chwili, dla mnie nie będzie to zgrzyt, choć Kamil czy Marta raczej troszkę odstają. Co do wygranej dla mnie zdecyduje finał, nie mam lidera, ale chciałbym by Antek nie wypadł z tej czwórki.

10-Ela
7-Antek
6-Iga
5-Staszek
4-Kamil
3-Kasia
2-Kazik
1-Marta
0 x
Osiula
Junior
x 167
x 212

Post autor: Osiula » 05 maja 2019, 10:09

Moje oceny, dziś wyjątkowo skwaszone - albo grypa żołądkowa szczególnie źle działa na mnie i na mój odbiór tego programu, albo wczoraj naprawdę dało się odczuć zmęczenie materiału po 11. edycjach. Szkoda, że akurat podczas odcinka filmowego, jako fanka kina czuję się oszukana. :lol:

10p. - Ela Romanowska (tak, to był najlepszy występ wczoraj. Nie, absolutnie nie zasługiwał na tak ogromne zachwyty i 65p. Mogę się założyć, że gdyby wyszedł spod rąk Kasi, Igi czy nawet Marty nie zebrałby w połowie tak ogromnych peanów)
7p. - Marta Wiejak (mała prywata - każdy występ ze stepowaniem w roli głównej to dla mnie drobna sentymentalna wycieczka; w porównaniu z pozostałymi, czasami bardzo słabymi wykonaniami wczorajszego odcinka, ten wyszedł nawet pozytywnie, moja najwyższa ocena dla Marty)
6p. - Kazimierz Mazur
5p. - Iga Krefft (szopka Polka zupełnie niepotrzebna, brakowało tylko, aby zaczął jej stopy całować)
4p. - Kamil Pawelski
3p. - Antek Smykiewicz (żeby nie było, że jestem jakąś przewodniczącą fan clubu Antka na tym forum :lol: - dziś gorsza ocena, nieco się zawiodłam, na próbach brzmiało to dużo lepiej. Poza tym, już pomijając samego Smykiewicza, ta inscenizacja z tyłu była bardzo tandetna, powinni dać coś bardziej mrocznego, w stylu "Pustkowia Smauga")
2p. - Kasia Dąbrowska (pewnie się narażę, ale mi się to zupełnie nie podobało, Kasia chyba nie czuje się komfortowo w takich kreacjach)
1p. - Staszek Karpiel-Bułecka

Klasyfikacja generalna po 10. odcinkach:
66p. - Antek Smykiewicz (mimo słabszego występu wczoraj swojego zdania nie zmieniam - to fenomenalny uczestnik, bardzo miło się go ogląda i słucha. Jeżeli wypadnie z finałowej czwórki dzięki Marcie, to... nie omieszkam okazać swej złości w bardzo dobitny sposób. :lol: Szkoda jedynie tych zmian płci, ani nie ma jakichś ultraciężkich do przerobienia rys twarzy, ani z damskim głosem nie powinien mieć problemów i oglądałoby się to z przyjemnością)
53p. - Ela Romanowska (pewnie wygra za 2 tygodnie tylko dlatego, że jest Elą Romanowską, no cóż. Szkoda, bo samą Elę bardzo lubię, niestety wszystkie jury w Polsce chyba zmówiły się, że będą jej postać faworyzować i przez to skutecznie zniechęcać. :P)
52p. - Kasia Dąbrowska
48p. - Kamil Pawelski :o

47p. - Kazimierz Mazur
41p. - Staszek Karpiel-Bułecka
40p. - Iga Krefft
33p. - Marta Wiejak

Finałowa czwórka Romanowska-Dąbrowska-Mazur-Smykiewicz mi odpowiada, bywały lepsze (przywykłam do tego, że takich finalistów jak w edycjach szóstej i dziewiątej już nigdy nie będziemy mieć), bywały również i gorsze. Umówmy się, Kazik będzie jedynie dodatkiem do głównych dań w postaci Antka i Kaśki, a koniec końców i tak wygra Ela. :lol: Za tydzień bardzo ciekawe wykonania, Staszek choć ten jeden raz zmieni płeć. Prywatnie trzymam kciuki za Antka, jest co prawda wśród finałowego składu, ale na ostatnim miejscu, a to duże nieporozumienie. Stewart jest scenicznym zwierzęciem, więc sam Smykiewicz z tym aspektem nie powinien mieć problemów. ;D Swoją drogą, szkoda, że piosenka "Have You Ever Seen The Rain" pojawiła się już w programie - Kuszewski co prawda wykonał ją genialnie, ale usłyszeć to w interpretacji Antka byłoby miodem na uszy.
A poza tym - Małgosiu Walewska, tęskniłam! :lol:
Ostatnio zmieniony 05 maja 2019, 15:54 przez Osiula, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x
Parowka09
VIP Expert
x 370
x 27

Post autor: Parowka09 » 05 maja 2019, 13:09

Klasyfikacja za 10 odcinek:
10 p. - Pawelski
7 p. - Krefft
6 p. - Smykiewicz
5 p. - Romanowska
4 p. - Mazur
3 p. - Wiejak
2 p. - Dąbrowska
1 p. - Karpiel-Bułecka

Klasyfikacja po 10 odcinkach:
56 p. - Dąbrowska
52 p. - Mazur
50 p. - Smykiewicz
49 p. - Krefft
46 p. - Karpiel-Bułecka
45 p. - Pawelski
43 p. - Romanowska
39 p. - Wiejak
0 x
Christianus
Obserwator
x 122
x 126

Post autor: Christianus » 05 maja 2019, 13:59

Dopiero teraz nadrabiam wczorajszy odcinek. Nie mogę już słuchać tego towarzystwa wzajemnej adoracji za stołem jurorskim... to, że Królikowski gada jak potłuczony, wiemy nie od dziś. Polk wypadł nienaturalnie, chyba najgorzej ze wszystkich gościnnych jurorów, jednak największy zgrzyt mam ze Skrzynecką. Nie mogę już zdzierżyć jej egzaltacji. Przy występie Elki niemal się nie zes**ła z zachwytu. Aktorka, która jako jedna z nielicznych w Polsce ma (miała?) idealne warunki i możliwości do występowania w musicalach, kompletnie zaprzepaściła swój talent, zmieniając się w słodkopierdzącą ciotkę-klotkę, której słoń już dawno nadepnął na ucho, skoro w 90 % przypadków słyszy głos równający się z oryginałem. Jeśli Antek brzmiał jak Ed, a Staszek jak wokalista Wet Wet Wet, to równie dobrze mogła rzucić podobnie absurdalną opinię, że Kasprzykowski był lepszy od Moniki Dryl czy Zosi Zborowskiej. Non stop te same opinie, te same wypowiedzi... zdecydowanie wolę już krytykowanego swego czasu na forum Grabowskiego w jury "Tańca z Gwiazdami".
4 x
Damianou18
Activist
x 196
x 35

Post autor: Damianou18 » 05 maja 2019, 14:02

Punktacja za wczorajszy odcinek. Najmniej problemów miałem z miejscami końcowymi. Największe miałem z ułożeniem pierwszej trójki.

10 - Romanowska (to był jej dzień, zasłużone zwycięstwo chociaż no nie za tyle punktów)
7 - Krefft (bardzo dobry występ Igi :D dała z siebie tyle ile mogła i to mnie urzekło i dlatego, aż tyle punktów za ten występ)
6 - Dąbrowska (z całej trójki, to ona była najsłabsza, chociaż jej występ był bardzo dobry na tle innych uczestników)
5 - Wiejak (stawiałem ją na równi z Kamilem, ale dzięki stepowaniu doskonałemu dostanie ten jeden punkt więcej ;))
4 - Pawelski (znowu dobry występ, ale brakowało czegoś więcej)
3 - Smykiewicz (mnie ten jego Ed w ogóle nie przekonał... występ taki bez emocji, taki zwykły Antek i tyle)
2 - Mazur (śmieszny występ jako Sośnicka :D ale przy takim odcinku, to tylko na 2 pkt.)
1 - Karpiel-Bułecka (Niby było okej, ale no znowu zaśpiewane swoim głosem i w tym odcinku to nie wystarczyło, aby być wyżej)

Klasyfikacja po 10. odcinkach:

62 - Dąbrowska
57 - Smykiewicz
54 - Romanowska
47 - Pawelski :O (wyżej, bo ma dwie 10ki)

47 - Mazur
44 - Krefft
39 - Karpiel-Bułecka
30 - Wiejak

Kaśka, Antek i Elka już w mojej finałowej czwórce. O ostatnie miejsce powalczą Kamil, Kazik oraz Iga. Niestety Staszek swoimi występami z drugiej połowy programu szybko stracił szanse na finałową czwórkę :/ a Marta, no jakoś wyraźnie nie odstaję od reszty, jak miałem niedawno jeszcze obawy ;) Fajnie byłoby, gdyby Kamil był w tej finałowej czwórce, takiego progresu jakiego on zrobił, to w tym programie nie widziałem dawno. Ale Kazika również zaakceptuję, bo to chyba on ma największe szanse u naszego jury. Byleby to nie była Marta :)
0 x
Curvy Model
Obserwator
x 82
x 36

Post autor: Curvy Model » 05 maja 2019, 14:07

1 -Stanisław Karpiel-Bułecka
2 - Iga Krefft
3 - Marta Wiejak
4 - Katarzyna Dąbrowska
5 - Antoni Smykiewicz
6 - Elżbieta Romanowska
7 - Kazimierz Mazur
10 - Kamil Pawelski
0 x
donixxx
Obserwator
x 3

Post autor: donixxx » 05 maja 2019, 14:11

10p - Iga Krefft
7p - Kamil Pawelski
6p - Ela Romanowska
5p - Kazik Mazur
4p - Antek Smykiewicz
3p - Kasia Dąbrowska
2p - Marta Wiejak
1p - Staszek Karpiel - Bułecka
0 x
drugatwarz
Użytkownik
x 3

Post autor: drugatwarz » 05 maja 2019, 14:47

Moja punktacja:
10p - genialny występ, Ela Romanowska,
7p - cudowny Kazik Mazur
6p - skrzywdzony Staszek
5p - taniec na 10, glos troszke gorzej, Marta Wiejak,
4p - świetny Kamil, troszkę przesadzony w ruchach moim zdaniem.
3p - Iga, która nie brzmiała jak Gaga ale pieknie wypadła.

tutaj był problem,
2p - Kasia Dąbrowska, słyszałem Kasię i nie było to podobne do Kryśki moim zdaniem.
1p - Antek, który też poleciał swoim głosem.
0 x
^-^
xmxmxm2001
Użytkownik
x 9

Post autor: xmxmxm2001 » 05 maja 2019, 17:28

Nie wstawiałem tutaj żadnej punktacji , ale wstawię za ostatni odcinek:,
1- Antek Smykiewicz
2- Staszek Karpiel- Bułecka
3- Kasia Dąbrowska
4- Iga Krefft
5- Kamil Pawelski
6- Kazik Mazur
7- Marta Wiejak
10 - Ela Romanowska
Po 10 odcinkach :
58p - Iga Krefft (4+3+6+10+3+6+10+10+2+4)
56p - Kasia Dąbrowska (10+5+7+3+6+2+5+5+10+3)
55p - Kazik Mazur (7+10+2+5+5+3+6+4+7+6)
47p - Antek Smykiewicz (6+4+4+1+10+4+7+6+4+1)
46p- Marta Wiejak (3+7+1+2+7+7+4+3+5+7)
45p- Ela Romanowska (2+6+10+6+4+1+3+2+1+10)
44p - Kamil Pawelski (1+2+3+7+2+10+1+7+6+5)
29p - Staszek Karpiel - Bułecka (5+1+5+4+1+5+2+1+3+2)
0 x
ttbzfani123
Obserwator
x 6
x 7

Post autor: ttbzfani123 » 05 maja 2019, 17:37

Ciekawe czy będzie kiedys taka sytuacja, że w finale powtórzą sie duety (w sensie jakby dwa razy było np. T.a.t.u w dwóch edycjach) :)
0 x
Bukajowaty
Obserwator
x 11
x 37

Post autor: Bukajowaty » 05 maja 2019, 17:41

Ja bym chętnie zobaczył T.a.T.u z jakąś inną piosenką :)
0 x
xmxmxm2001
Użytkownik
x 9

Post autor: xmxmxm2001 » 05 maja 2019, 17:42

A jaki jest wasz wymarzony finałowy skład?
0 x
Awatar użytkownika
sebastiannn
Poster
x 270
x 158

Post autor: sebastiannn » 05 maja 2019, 17:45

Dla mnie finał Ela, Kasia, Iga, Antek. Chciałbym zobaczyć też jako występ finalistów The Mamas&The Papas z piosenką California Dreamin'.
1 x
2 lata na forum :)
Awatar użytkownika
Liberat
Obserwator
x 38
x 70

Post autor: Liberat » 05 maja 2019, 17:51

Moja punktacja:
10 pkt - Ela Romanowska jako Doris Day (zdecydowanie najlepsza w tym cienkim odcinku, ale czy powinna dostać aż 65 pkt to mam wątpliwości)
7 pkt - Iga Krefft jako Lady Gaga (z początku mi się nie podobało, ale po paru odsłuchaniach dałem się oczarować jej piękną wersją tego utworu; bardziej był to cover niżeli próba odtworzenia postaci, ale mam wrażenie, że większość osób w tym odcinku tylko coverowała swoje piosenki, a tu przynajmniej emocje i klimat się zgadzały)
6 pkt - Kamil Pawelski jako Joe Cocker
5 pkt - Staszek Karpiel-Bułecka jako Marti Pellow
4 pkt - Kazik Mazur jako Zdzisława Sośnicka (zwrotki nieźle, w refrenach trochę przyfałszował, co nieco zaniżyło mu ocenę u mnie)
3 pkt - Antek Smykiewicz jako Ed Sheeran (ładny cover i tyle, nie przekonał mnie tym razem)
2 pkt - Marta Wiejak jako Fred Astaire
1 pkt - Kasia Dąbrowska jako Christina Aguilera (Kasia chyba nie odnajduje się w tego typu postaciach, lecz to moja pierwsza jedynka dla niej, a myślę, że bardzo zasłużona; z całym szacunkiem, ale bardziej przypominało mi to Burleskę 30 lat później, pod każdym aspektem - wygląd, taniec i głos; obiektywnie mówiąc - jedna z najgorszych Krysiek w programie, a pianie jurorów kompletnie nieuzasadnione)

Klasyfikacja generalna:
61 - Kasia Dąbrowska
58 - Iga Krefft
52 - Kazik Mazur
50 - Ela Romanowska (wyżej, bo ma 2 dziesiątki)
50 - Antek Smykiewicz
41 - Staszek Karpiel-Bułecka
40 - Kamil Pawelski
28 - Marta Wiejak
0 x
Inspiration comes in the middle of the night when you should be doing homework.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”