[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2457

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

I pisanie w kółko postów o takiej samej treści też nie ma sensu.

Madzia dalej z zawiązanymi oczami, może się wyrobi na lajfa :) Radek teraz mówi, że jest chyba 14 :)
Obserwator88
Użytkownik
x 16
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Obserwator88 »

Paweł nie odpadnie za tydzień, bo będzie miał niestety dzisiaj immunitet. Oby tylko Bartek niechcący nie przyznał go też wegance.

Pewne jest tylko to, że w dzisiejszych nominacjach bezpieczni są Iza, Madzia i Bartek, co do reszty to nie wiadomo.
Pawełek na pewno zagłosuje na Oleha, nie wiem tylko czy zagłosuje również na Radka, bo ten ostatnio bardzo mu słodził, być może drugą osobą będzie Igor i wege uargumentuje to tym, że z Igorem ma najmniejszy kontakt. No chyba, że zostanie Angela (w co wątpię) to wtedy Oleh i Angela lub Angela i Igor.
Magda Z. być może była w tym tygodniu specjalnie taka spokojniutka, żeby nie dostać dzisiaj nominacji.
Igor normalnie nominowałby pewnie Justynę i Pawła, ale że ten drugi dostanie immunitet, to być może znowu wskaże Kaśkę (jeśli ona zostanie).
lukiluki
Obserwator
x 223
x 284

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: lukiluki »

A ja uważam, że forum jest właśnie od tego, żeby wyrażać swoje opinie. Równie dobrze można napisać: "przestańcie się zastanawiać, kto dzisiaj odpadnie, bo nawaliliście tego X stron. Zobaczycie dzisiaj wieczorem".
Awatar użytkownika
Abbott
Activist
x 367
x 1370

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott »

3 i 4 zapraszają na 1 i 2, a tam pomost oraz elewacja😂
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2457

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Chusta zdjęta, sznurek skrócony :)
kara
Użytkownik
x 90
x 99

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kara »

Lukiluki zgadzam sie z twoja wypowiedzia.

Wlasnie czytalam ze piszecie o ''Decybelu'' no i Ja mysle ze to internauci wymyslili, a nie uczestnicy. Nawet raz psycholog raz jak komentowala to tak ja nazwala i powiedziala tak ja internauci nazwali. Musze chyba to sprawdzic..... :D
Ostatnio zmieniony 05 maja 2019, 15:57 przez kara, łącznie zmieniany 1 raz.
adammm007
Użytkownik
x 1

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: adammm007 »

Dodalbym:gdzie reakcja Big Brother na przemoc?gdzie dokladny film z wlasciwej kamer?Jest kilka sytuacji dostepnych online gdzie ja szczypie tak mocno ze az podskoczyla i wstala z lozka oraz ta w kuchni gdzie ja stresuje za "wisiorek".Wyglada mi na tyrana!
bustram
Activist
x 84
x 1539

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Obawiam się, że Bartek przyzna immunitet Magdzie Z. (z tego co wiem to tylko jej naprawdę nie lubi) albo co gorsza Pawłowi. Zresztą poczekajmy, bo właściwie nie wiem na czym to będzie polegało. Najpierw muszą się rozstrzygnąć dzisiejsze wyniki a dopiero potem ewentualnie coś dalej.

@Ptoszek
Piosenka Blondyna jest fajna, ale Marchewka też nie próżnuje: https://www.youtube.com/watch?v=th-RIFl1Rvo

Proszę nie analizujcie już "związku" Oleha (największego nudziarza programu) i Madzi (30-letniej nastolatki), bo naprawdę szkoda palców i klawiatury. Mam wrażenie, że od kilku dni mieszkańcy jak i widzowie próbują połączyć na siłę dwa odpychające się magnesy. Serio ?
Ostatnio zmieniony 05 maja 2019, 16:00 przez bustram, łącznie zmieniany 3 razy.
BartekBBfan
Użytkownik
x 84
x 259

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: BartekBBfan »

lukiluki pisze: 05 maja 2019, 15:38 A ja uważam, że forum jest właśnie od tego, żeby wyrażać swoje opinie. Równie dobrze można napisać: "przestańcie się zastanawiać, kto dzisiaj odpadnie, bo nawaliliście tego X stron. Zobaczycie dzisiaj wieczorem".
Jest różnica między rozmowami o nominacjach a rozmowami pt. ‚Powiedzcie - czy podoba Wam się Paweł?’ Co więcej - różnica jest bardzo znacząca.
Obserwator88
Użytkownik
x 16
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

Wszystko się wywróci do góry nogami, gdy immuitet od Bartka dostanie Justyna lub Magda Z., wtedy będą już musieli wyszukiwać jakieś powody, żeby nominować tę drugą osobę :P Być może wtedy będą nominować na zasadzie: Nominuje kogoś tam, bo wiem, że mu nie zaszkodzę :P Może wtedy Oleh dostać po głowie w nominacjach.
kamil2505
VIP Expert
x 22
x 447

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kamil2505 »

BartekBBfan pisze: 05 maja 2019, 15:31 Ogromna prośba do moderatorów i czytelników również - czy możemy przestać w końcu analizować sytuacje Justyna vs Paweł w kuchni czy dyskutować pół dnia nad urodą uczestników? Nie było mnie kilka godzin na forum, miałem do przeczytania 6 stron z czego 4,5 stron to jakieś durne pierdoły i rozważania na temat urody. To kwestia gustu wiec zostawcie to dla siebie. Wydaje mi się, ze nie tylko mi nie chce się czytać o tym kto wam się podoba a kto nie.

Tak samo Justyna vs Paweł - możemy się umówić l, że dopóki nie macie twardego dowodu na przemoc zostawimy ten temat w spokoju? To meczace.
Ja mam wrażenie, ze co niektórzy od 17 marca nie robią nic innego, jak tylko siedzą na streamie.

A wracając do kwestii nominowanych...
Patrząc na to co można poczytać w sieci mam wrażenie, że dzisiaj odpadnie Justyna.

Przypominam, że nadal trwa ankieta:
viewtopic.php?f=100&p=515454#p515454
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 6M 30zł
Obserwator88
Użytkownik
x 16
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

adammm007 pisze: 05 maja 2019, 15:55 ta w kuchni gdzie ja stresuje za "wisiorek".
Zgadzam się z tym, że ją zestresował, gdy ją pytał o ten wisiorek, to miał bardzo nieprzyjemny ton, a ona zachowywała się jakby była przestraszona całą tą sytuacją.

Widać, że "trzyma ją krótko", więc musiał się niezle wkurzyć, gdy oglądał stream'a. Justyna przytulała się z Olehem, z Igorem, wielokrotnie inicjowała poranne tańce z chłopakami, będąc w krótkiej piżamce. Może ona stara się, by nie był zazdrosny o innych uczestników i dlatego mu teraz tak nienaturalnie słodzi.
Ostatnio zmieniony 05 maja 2019, 16:41 przez Obserwator88, łącznie zmieniany 1 raz.
ziomek321
Użytkownik
x 37

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ziomek321 »

A może produkcja dała specjalnie taką karę dla Bartka i Madzi, żeby Bartek się wkurzał i dziś nominował Madzię? :D Ta kara dość długo trwa. No i dziś live, to wiadomo, że Madzia chce ładnie wyglądać i potrzebuje dużo czasu na przygotowania. W rzeczywistości Madzia dostałaby immunitet a grupa miałaby otwartą furtkę, aby głosować na Pawła :D Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
Abbott
Activist
x 367
x 1370

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott »

Ja mam wrażenie, że Zającówna specjalnie drze japę by Bartek ją "automatycznie nominował"😂😂😂
Jest na dobrej drodze, bo mnie nawet jej śpiew drażni.😏
Dominika19
Użytkownik
x 611
x 224

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Dominika19 »

Niektórzy z Was chyba przesadzają. Nie przepadam za Pawłem ,ale określanie go tyranem jest bardzo na wyrost i więcej mów w sumie o sympatiach i antypatiach komentującego niż o facecie Juszes.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”