[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16077
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Madzia nie odpadnie. Ona w tym momencie pogoniłaby w głosowaniu każdego. Jak zostanie do finału i nie zdarzy się nic niespodziewanego z jej strony, to wygra to bez problemu.
BartekBBfan
Użytkownik
Posty: 245
Rejestracja: 27 mar 2019, 0:14
x 78
x 259

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BartekBBfan »

Najbardziej mnie w rozmowie na molo zaskoczył Igor. On naprawde zrobił pierwsze dobre wrażenie. Pamiętacie opinie o nim na początku? Mówiono nawet ze dojdzie do finału. Niewiarygodne jak człowiek tak szybko może stracić w czyichś oczach. Myśli razem z tym ‚doświadczonym życiowo’ Olkiem ze kary mieli za to, ze ktoś strzelił z ucha do wielkiego brata. Oluś zdziwiony bo przecież żarty były od dawna.

Serio? Błagam, jeśli czyta to ktoś kto ma wtyki w produkcji - wpuśćcie kogoś tam do nich i wytłumaczcie im w czym rzecz, bo trochę mi ich szkoda ze robią z siebie aż takich idiotów.

Up. Co do Madzi- 1% w głosowaniu w którym był ogromny wachlarz możliwości glosowania daje dużo do myślenia. Ona każdego wyrzuci z domu przez głosowanie. Jedynym ostrym kandydatem jest Bartek.
frank44
Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 27 mar 2019, 8:41
x 46
x 35

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: frank44 »

Justyna wprost mówi Bartkowi, że dostał ostatnio nominacje od Angeliki i Kuby, gdyż teraz ich nie ma i ma zero! Bartek mówi że wcale tak nie musi być lecz Justyna nie odpuszcza i chyba 3 razy powtórzyła! Ta dziewczyna stara się manipulować na każdym kroku! Starają się straszyzne zrazić do reszty osób. Dziś już 3 taka sytuacja. Zresztą Paweł to samo. Oni są strsznie fałszywi, jeżeli inetligencje rozumieć poprzeż ciągłe tworzenie intryg to pozdrawiam fanów parki wegańskiej.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Ktoś nowy ma dojść ? Rozmawiali o tym na molo. Wątpię, aby ktoś wszedł, bo przecież nie ma już wakatów ?
Obserwator88
Użytkownik
Posty: 229
Rejestracja: 05 maja 2019, 13:37
x 16
x 129

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Obserwator88 »

Iza jest sprytna i niestety dwulicowa. Ostatnio bywały momenty, gdy dało się ją lubić. Za sprawą tego zadania była pokazywana na ekranie, ale to niestety było wymuszone przez produkcję, gdyby nie to, to nadal pozostałaby niewidoczna. Udaje, że trzyma z każdą z tych grup, taka ciocia dobra rada, jak widać taka taktyka teraz się sprawdza. Charyzmatyczni ludzie odpadają przez swoje złe uczynki, a tacy nijacy ludzie jak Iza mogą dojść do finału.
grzegorz.kra
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 05 maja 2019, 13:21
x 7
x 14

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: grzegorz.kra »

Jordi pisze: 06 maja 2019, 0:04 Madzia nie odpadnie. Ona w tym momencie pogoniłaby w głosowaniu każdego. Jak zostanie do finału i nie zdarzy się nic niespodziewanego z jej strony, to wygra to bez problemu.
Brak taktyki najlepszą taktyką, może i tak będzie ale mimo wszystko myśle że widzowie na to nie pójdą
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

Przetłumaczony zgodnie z treścią dokładnie list Oleha:
" Jedynie co mogę powiedzieć, tak tylko to, że my z Olehem już dawno się nie spotykamy! Tak, my interesujemy się i dzielimy zdarzeniami z naszego życia, tak jak my nie jesteśmy obcy dla siebie ludzie szanuję tego człowieka. I będę tylko zadowolona jeśli on spotka w swoim życiu naprawdę dobrego, światłego i PRAWDZIWEGO człowieka, który będzie dla niego się podobał i z którym on będzie szczęśliwy.


Oleh tak przeczytał list;
Jedynie co mogę powiedzieć to jest to że z Olkiem już dawno nie jesteśmy razem. To jest bardzo bliski dla mnie człowiek, często mówimy sobie co się dzieje w naszym życiu, dlatego że kocham tego człowieka jest dla mnie bardzo bliski, będę szczęśliwa jeśli on spotka w swoim życiu naprawdę dobrego ciepłego człowieka, który będzie mu pasować i z którym on będzie szczęśliwy.


Dobra była jego interpretacja listu, przeczytał tak żeby wyglądało że jakiś tam związek był. On jest strasznie sprytny, kręci tam jak może, a uczestnicy mu wierzą.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16077
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

A Igor się nie wyprowadził. Weszli Juszes z Pawłem i od razu humor siadł mu.

Lol Decybel chyba spać będzie w dużej sypialni. Kaśka sama zostanie :o
Ostatnio zmieniony 06 maja 2019, 0:14 przez Jordi, łącznie zmieniany 2 razy.
o.-___-.o
Użytkownik
Posty: 87
Rejestracja: 03 maja 2019, 17:26
x 38

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: o.-___-.o »

Inka007 pisze: 05 maja 2019, 23:13 Producenci zrobili błąd, dodatkowo dali odczuć grupie, że wege są faworyzowani.
Skąd założenie, że faworyzowanie grupy wege jest ich celem? To są tylko podejrzenia różnych osób. Produkcja faworyzuje kasę a jak wiadomo kasa pochodzi z uwagi a uwaga m.in. z konfliktu/skandalu. To kogo woli prowadząca nie znaczy, że w produkcji tylko na myśl na hasło "silna uczestniczka otrzymuje chłopaka, pierwsza para w BB" nie zaświeciły się znaczki $ $.
https://www.youtube.com/watch?v=4d8Oez5Q-58&t=2072s
Fillion pisze: 06 maja 2019, 0:07 Nie ważne kogo obraża(napisalby o Justynie w ten sposób to też bym mu zwrócił uwage) , ale pisanie o suczy to juz jest duza przesada.
Coś chyba źle mi się przeczytało, bo wydawało mi się, że się odnoszę do stwierdzenia "10m dna mułu" (czy jakoś podobnie) o grupie a nie "sucz" o konkretnej osobie. Jak tak to sorry.
Awatar użytkownika
droczer
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 20 mar 2019, 16:39
x 79
x 20

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: droczer »

krista pisze: 06 maja 2019, 0:09 Przetłumaczony zgodnie z treścią dokładnie list Oleha:
Tłumaczem tej wersji jest Google Translate? Niezły koślawiec.
columbine
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 17 mar 2019, 17:59
x 1
x 2

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: columbine »

Niech Justa zostanie to lokomotywa tej edycji
ninka
Użytkownik
Posty: 111
Rejestracja: 16 kwie 2019, 3:30
x 313
x 52

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ninka »

o.-___-.o pisze: 06 maja 2019, 0:00
Fillion pisze: 05 maja 2019, 22:27 Przestań ubliżać uczestnikom to nie będę musial reagować na twoje wypociny.
Doprecyzuj - ma przestać obrażać tych prymitywnych i chamskich, co hajlują, pierdzą, krzyczą "white power" i zamierzają brać kobiety bez pytania o zdanie. Tych pozostałych można obrażać czy to wprost czy fałszywie czy takimi określeniami jak "czosnki", które wiadomo co znaczą w określonych ustach.
Mam do Ciebie prośbę bo widzę, że jesteś prawie tak mądry jak weganie, co oznacza określenie " w określonych ustach" bo z takim stwierdzeniem jeszcze się nie spotkałam? Może Ci chodziło określonych w ustawie? :lol:
Awatar użytkownika
noemi
Użytkownik
Posty: 110
Rejestracja: 30 kwie 2019, 18:33
x 15
x 53

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: noemi »

Oleh, Igor i Paweł - wypad.
Oleh okropny koleś. Jego zachowanie można zwalić na wiek. Zwykła popisówka przed ziomkami.
Igor - gdyby nie był taki wulgarny to byłby fajnym kolesiem. Pamiętacie tą akcję z lalkami? Przecież były wtedy ochy i achy na jego temat. Jak to może się wszystko zmienić.
Paweł - chodzący ideał, źle traktujący dziewczynę.

A Izę bardziej odbieram jako bezkonfliktową osobę, a nie dwulicową. Możliwe, że to jej plan na grę, ale ja nie doszukiwałabym tu niczego więcej niż tego, że nie chce mieć żadnych konfliktów z nikim. A że obgaduje. Kto w tym domu tego nie robi? Mimo wszystko bliżej jej do pato niż wege (zauważcie, że już nikt nie pisze o grupie słodziaków:P)
ninka
Użytkownik
Posty: 111
Rejestracja: 16 kwie 2019, 3:30
x 313
x 52

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ninka »

columbine pisze: 06 maja 2019, 0:14 Niech Justa zostanie to lokomotywa tej edycji
Dobre ale masz poczucie humoru.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Jordi pisze: 06 maja 2019, 0:12 Lol Decybel chyba spać będzie w dużej sypialni. Kaśka sama zostanie :o
No i idealnie. Wegeparka powinna iść do małej do Kaśki, bo z nią się dobrze dogadują.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości