[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Ptoszek
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 05 maja 2019, 12:03
x 3
x 1

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ptoszek »

A decybel tak leży ze połowę krocza widać
Awatar użytkownika
droczer
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 20 mar 2019, 16:39
x 79
x 20

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: droczer »

krista pisze: 06 maja 2019, 0:41 Znam rosyjski, Google Translate nie jest mi potrzebne.
Owszem, Oleh zamienił „szanuję” na „kocham”. Ale ciekawe, że ogólnie jego tłumaczenie jest językowo O NIEBO lepsze niż twoje. A przecież było robione z marszu. To świadczy o tym, że Oleh naprawdę całkiem dobrze opanował język polski.
Ostatnio zmieniony 06 maja 2019, 1:02 przez droczer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Tak sobie myślę, że dość ciekawym twistem byłyby nominacje jak w "Big Brother Bitwa", czyli twarzą w twarz.
Myślę, że mogłoby to nieźle namieszać. :)
Co Wy na to?
2008-2023
Obserwator88
Użytkownik
Posty: 229
Rejestracja: 05 maja 2019, 13:37
x 16
x 129

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Obserwator88 »

Ptoszek pisze: 06 maja 2019, 0:56 wydaje mi się ze wegepara została dziś całkowicie wypchnięta z grupy teraz już całkiem na boku są tylko Kasia i Madzia z nimi gadają
Jakby to powiedział Radek: Dobrze ćwerkocie Ptoszku :lol:
bobaas
Junior
Posty: 1214
Rejestracja: 03 kwie 2019, 18:56
x 288
x 668

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bobaas »

Jeszcze Bartek z nimi rozmawia :D
Obserwator88
Użytkownik
Posty: 229
Rejestracja: 05 maja 2019, 13:37
x 16
x 129

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Obserwator88 »

Kasia zapunktowała w tym tygodniu, jest sympatyczna, ale mam wrażenie, że część osób zapałała do niej ostatnio aż przesadną sympatią. Ona nadal nic nie wnosi do tego programu. Jest bo jest, czasem zaśpiewa, czasem podczepi się pod jakąś rozmowę, ale to wszystko.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Wegeparka mogłaby się spokojnie dogadać z Kasią, Madzią, Izą, Bartkiem, Radkiem a nawet Igorem. Tylko mniej obściskiwania się, mniej filozofii a więcej otwartości, aby w końcu przełamać te hermetyczne grupki.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Kaśka do finału raczej nie dojdzie, bo ma z kim przegrać, ale Decybela i Wegeparę spokojnie ogra. Dalej może być gorzej. Oleh musiałby być z nią, to byłaby wyrównana walka moim zdaniem.
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

droczer pisze: 06 maja 2019, 0:59
krista pisze: 06 maja 2019, 0:41 Znam rosyjski, Google Translate nie jest mi potrzebne.
Owszem, Oleh zamienił „szanuję” na „kocham”. Ale ciekawe, że ogólnie jego tłumaczenie jest językowo O NIEBO lepsze niż twoje. A przecież było robione z marszu. To świadczy o tym, że Oleh naprawdę całkiem dobrze opanował język polski.
Moje też z marszu ale zgodnie z treścią, jego niestety podkoloryzowane.

Miał być szczery a niestety jest odwrotnie, widać że klei się do osób które wie że są mocne żeby przetrwać.
Barteg
Obserwator
Posty: 312
Rejestracja: 15 kwie 2019, 17:07
x 1829
x 326

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Barteg »

Ja mam jeszcze jedną refleksję po dzisiaj. Radek jest zdecydowanie najgorszą osobą tam, człowiek uzurpuje sobie prawo do bycia liderem grupy, do tego stara się być sztucznie miły dla każdego (szczególnie od czasu jak był nominowany), absolutnie najbardziej fałszywa osoba. Choć często podczas całego tygodnia bardziej irytuje mnie np Igor, czy Olek to po prostu Igor nie jest zbyt mądrym gościem i tyle, nie udaje też jaki ma stosunek do niektórych osób, o Olehu też można dużo napisać, ale Radek w momencie nominacji przebija ich wszystkich. Nie dość, że ma absurdalne powody to jeszcze robi to z taką pogardą, poczuciem wyższości... Ja naprawdę nie miałbym problemu jakby po prostu powiedział np, że nie lubi tych ludzi albo ma taką strategię i tyle.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Skończcie już z tym Olehem. Przecież ta Stefania to jedna wielka ściema, wymyślił ją na poczekaniu żeby nie wyjść na nieudacznika a wy roztrząsacie to już kolejne dni. Stefania to ściema, zrozumcie to w końcu.
RXRi2
Użytkownik
Posty: 216
Rejestracja: 26 lut 2016, 2:53
x 67

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RXRi2 »

Co do ogłaszenia wyników głosowania widzów, brakuje mi tych werdyktów w stylu Miecugowa czy Sołtysika.
"Justyno opuścisz dom Wielkiego Brata...ale jeszcze nie dzisiaj"
"Kasiu możesz pożegnać się... z Andżeliką. Bo to ona opuści Dom Wielkiego Brata a nie ty"
"Andżeliko, przygoda z Wielkim Bratem trwa nadal... Niestety od teraz bez Twojego udziału"
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

O dokładnie ! Też mi tego brakuje, chociaż być może pachniałoby tanim show. Mnie wystarczyłaby animacja procentowa przed ogłoszeniem wyników - widzowie powinni wiedzieć te kilka sekund wcześniej.
artlomen
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 26 kwie 2019, 16:56
x 1
x 14

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: artlomen »

FA98 pisze: 06 maja 2019, 1:17
bustram pisze: 06 maja 2019, 0:53 To pewnie jakaś zbieranina ludzi z okolicznych wiosek, może nawet i siedzą za darmo. Podobno tylko "sztuczni kibice" są wynajmowani i płacą im po 40 zł.
No właśnie już nie. Jeszcze tydzień temu można było poprzez agencję się dostać na zewnątrz i do studia, a teraz już zrobili tak, że to Endemol Shine na własną rękę prowadzi zapisy do studia "za free" na fejsie (np. Rochstar z Voice tak robi), a przez agencję już tylko na zewnątrz. Skutki tego dzisiaj widzieliście, bardzo słabo. Dlatego całkiem możliwe, że tydzień temu byłem tam w studiu po raz ostatni, ale to się jeszcze okaże.
REGULAMIN UCZESTNICTWA W NAGRANIACH DO AUDYCJI TELEWIZYJNEJ pt. „BIG BROTHER ARENA”
https://www.facebook.com/notes/endemol- ... 489810070/
goldenmen
Użytkownik
Posty: 131
Rejestracja: 28 mar 2019, 22:08
x 18
x 36

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: goldenmen »

regulamin bardzo restrykcyjny ale najlepsze to jest pkt o karach. śmiech na sali bo występujesz za free a możesz karę wychaczyć

Do tego pkt 3. Nagrania przeznaczone są dla osób, które są fanami audycji telewizyjnej pt. „Big Brother”, w szczególności na bieżąco śledzą poczynania mieszkańców Domu Wielkiego Brata.
jest ciekawy publiczność musi sledzić na bieżąco BB a prowadzący BB tego nie muszą hehe bo ciągle w programie gadaja głupty i notują wpadki w stylu angela wyszła po 7 tygodniach itd itd
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 13 gości