[TVN/TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
bustram
VIP Expert
x 54
x 1182

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram » 06 maja 2019, 1:27

O dokładnie ! Też mi tego brakuje, chociaż być może pachniałoby tanim show. Mnie wystarczyłaby animacja procentowa przed ogłoszeniem wyników - widzowie powinni wiedzieć te kilka sekund wcześniej.
0 x
artlomen
Użytkownik
x 1
x 5

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: artlomen » 06 maja 2019, 1:32

FA98 pisze:
06 maja 2019, 1:17
bustram pisze:
06 maja 2019, 0:53
To pewnie jakaś zbieranina ludzi z okolicznych wiosek, może nawet i siedzą za darmo. Podobno tylko "sztuczni kibice" są wynajmowani i płacą im po 40 zł.
No właśnie już nie. Jeszcze tydzień temu można było poprzez agencję się dostać na zewnątrz i do studia, a teraz już zrobili tak, że to Endemol Shine na własną rękę prowadzi zapisy do studia "za free" na fejsie (np. Rochstar z Voice tak robi), a przez agencję już tylko na zewnątrz. Skutki tego dzisiaj widzieliście, bardzo słabo. Dlatego całkiem możliwe, że tydzień temu byłem tam w studiu po raz ostatni, ale to się jeszcze okaże.
REGULAMIN UCZESTNICTWA W NAGRANIACH DO AUDYCJI TELEWIZYJNEJ pt. „BIG BROTHER ARENA”
https://www.facebook.com/notes/endemol- ... 489810070/
0 x
goldenmen
Użytkownik
x 17
x 26

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: goldenmen » 06 maja 2019, 2:26

regulamin bardzo restrykcyjny ale najlepsze to jest pkt o karach. śmiech na sali bo występujesz za free a możesz karę wychaczyć

Do tego pkt 3. Nagrania przeznaczone są dla osób, które są fanami audycji telewizyjnej pt. „Big Brother”, w szczególności na bieżąco śledzą poczynania mieszkańców Domu Wielkiego Brata.
jest ciekawy publiczność musi sledzić na bieżąco BB a prowadzący BB tego nie muszą hehe bo ciągle w programie gadaja głupty i notują wpadki w stylu angela wyszła po 7 tygodniach itd itd
0 x
o.-___-.o
Użytkownik
x 37

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: o.-___-.o » 06 maja 2019, 3:12

ninka pisze:
06 maja 2019, 0:17
Mam do Ciebie prośbę bo widzę, że jesteś prawie tak mądry jak weganie, co oznacza określenie " w określonych ustach" bo z takim stwierdzeniem jeszcze się nie spotkałam? Może Ci chodziło określonych w ustawie? :lol:
Że powinno być coś w rodzaju "ustach określonych (typów) osób/ustach osób o określonych światopoglądach"? Mnie tam puryzm nie interesuje dopóki przekaz jest zrozumiały. Cząsteczki mleka w winie nie przeszkadzają w szerszym planie, że sobie na taką parabolę pozwolę.
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 289
x 1472

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 06 maja 2019, 5:19

Kilka uwag ode mnie, jako moderatora tej dyskusji:
@grzegorz.kra - nie piszemy posta pod postem (czytaj regulamin), jak również staramy się wypowidać na temat ;)
@Fillion - każdy użytkownik ma prawo do wyrażania swoich poglądów, natomiast jeśli uznajesz je za "przegięcie" zgłaszaj tego typu wypowiedzi, a sam nie brnij w niepotrzebną dyskusję. @bobaas za swoją wypowiedź dostał ostrzeżenie, jednak robienie offtopicu w tym wątku także nie jest mile widziane.
@balarion za swoje wypowiedzi otrzymał ostrzeżenie już wczoraj. Co ciekawe, w momencie nakładania nie widziałem jego kolejnych postów, w których nazywa uczestników programu "terrorystami". To już przegięcie.

Proszę Państwa. Cieszę się, że wspólnie oglądacie program, komentujecie go niemalże w czasie rzeczywistym, ale nie dajcie się aż tak ponosić emocjom. Ilu dyskutujących użytkowników, tyle poglądów i wyrażanych opinii. Szanujmy siebie nawzajem, bo naprawdę bywam przerażony, gdy zamiast skupić się na merytorycznej dyskusji, po kilku godzinach wchodzę na forum i zamiast tego czytam "zgłoszenia postów" :) No ludzie, oczywiście samokontrola jest potrzebna, ale jeszcze lepiej nie się wzajemnie nie wkurzać.

Proszę NIE ODPOWIADAĆ na ten post.
4 x
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 505
x 1477

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: pulkownik » 06 maja 2019, 5:37

Każda kolejna Arena pokazuje, że dla Bartka Jędrzejaka taki program to o jeden most za daleko i szczytem jego możliwości jest stanie przy mapie w DDTVN i opowiadanie o największym borowiku w lesie pod Poznaniem albo fermie alpak. Niestety.
4 x
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 334
x 806

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Medyk24 » 06 maja 2019, 6:52

Jeżeli będzie kolejna edycja to wszyscy poza Ohme powinni wyleciec. ASBWS to stara wyjadaczka i jej takie wtopy nie powinny się zdarzać, w przypadku pogodynka można to nieco zwalić na stres, a Chajzer jr po prostu jest niestrawny w całej okazałości.

Oglądam program regularnie, może zmniejszym zaangażowaniem niż część osób tu piszących, ale na ten momem moim zdaniem powinna wygrać Madzia W., może nieco infaltywna i dziecinna, ale jako jedyna w pełni szczera z całej ekipy. W ostateczności stawiam też na Bartka i Izę, a każdy inny wybór będzie większym bądź mniejszym nieporozumieniem.
2 x
POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
Giovanni
Obserwator
x 35
x 26

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Giovanni » 06 maja 2019, 7:51

kamil2505 pisze:
06 maja 2019, 1:01
Tak sobie myślę, że dość ciekawym twistem byłyby nominacje jak w "Big Brother Bitwa", czyli twarzą w twarz.
Myślę, że mogłoby to nieźle namieszać. :)
Co Wy na to?
Skoro jesteś przy 3 edycji WB to powiem Ci pewną ciekawostkę:Na początku Ken ,Frytka i Paweł jarali trawę co produkcja ukryła.
http://www.showmag.info/2009/02/19/taje ... rkotykach/
0 x
Przepraszam za swoje wczesniejsze zachowanie zrozumiałem swój błąd.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 289
x 1472

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 06 maja 2019, 9:13

Trochę dostało jej się w komentarzach...
0 x
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
x 152
x 616

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Manieq » 06 maja 2019, 9:19

Tak sobie myślę - niby Kuba został wyrzucony za - jak to zgrabnie określono w programie - "mowę nienawiści", ale gdyby wrzucić część komentujących na fb/insta do Domu Wielkiego Brata, myślę że również nie zagrzaliby tam miejsca zbyt długo. Do tego stopnia hejt przesiąknął w codzienność (nie wszystkich, ale niestety wielu) Polaków, że nie ma słów, żeby to opisać.
4 x
POZDRAWIAM | MANIEQ
Kati33
Obserwator
x 366
x 388

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 » 06 maja 2019, 9:48

Angela przed chwila byla gosciem w DDTVN. Wczoraj byla rozemocjonowana na Arenie, a dzisiaj juz spokojnie mowila.
Widac bylo, ze jej przykro jest, ze ten romans z Igorem zostal napompowany przez media. Mowila, ze nie wszystko tak wyglada jak chca widziec widzowie. No i ze podobno tam więcej takich romansow :o
Ja osobiscie żałuję , ze Justyna nie odpadla, zwlaszcza , ze to sie rozbiło tylko o 1 procent. Widac ,ze Justyna nie jest lubiana. ;/ Lukasz przesadzil z tym gadaniem , ze uczestnicy zazdroszcza Justynie. Mogliby na nominacjach mowic wprost ze ona ich irytuje i sprawa by byla jasna.
Mam nadzieje ze w niedziele ona wyjdzie, chociaz boje sie ze odpadnie Magda Z i Justyna bedzie siedziec tam w nieskonczonosc :angry:
Ktos wczoraj powiedział , ze Justyna prawie jak Alicja z pierwszej edycji tyle razy jest nominowana ;D No ,bez przesady Alicja to byla fajna, pookładana babka z zasadami a Justyna glupokowata dziewczyna, ktora nie moze dorosnąć.
Wpadki na Arenie to juz jak widac normalka. Mysle o Jedrzejaku i jego pytaniu do Marchewki o Kube, ktorego nawet nie poznala i to ze powiedzial, ze Angela byla 7 tygodni w domu :rolleyes:
Podobało mi sie uzasadnienie Kasi, dlaczego nominuje Magde Z- dlatego by jej corka sie nie musiala za nia wstydzic :lol:
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 289
x 1472

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 06 maja 2019, 9:57

Zdaje się, że we wczorajszej "Arenie" Angela porównała swoją przyjaźń z Igorem do relacji Maćka z Karoliną... Niezależnie od tego, jak telewizja kreuje rzeczywistość, obie pary nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego 🙂 Jakoś nie przypominam sobie aby Karolina grzebała Maćkowi w spodniach, całowała się z nim w łóżku i żeby ten macał jej piersi 🙂
2 x
Ptoszek
Użytkownik
x 4
x 1

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Ptoszek » 06 maja 2019, 10:02

Angela w DDTVN w porównaniu do wczorajszej areny wyglądała fatalnie wory pod oczami oczy czerwone widać było ze zderzyła się z rzeczywistością i z tym co pisali inni o niej w internecie i że przepłakała całą noc
0 x
Kati33
Obserwator
x 366
x 388

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 » 06 maja 2019, 10:14

krzysztofuks pisze:
05 maja 2019, 22:41
Justyna i Paweł mówią, że jeżeli jedno z nich odpadnie drugie również opuści program.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Swietna informacja :) :) Tylko po co wtedy tam poszli?? Nie o wygrana w takim programie chodzi? A może przeczuwają , ze nie maja szans?
0 x
bobaas
Junior
x 267
x 607

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas » 06 maja 2019, 10:25

Kati33 pisze:
06 maja 2019, 10:14
krzysztofuks pisze:
05 maja 2019, 22:41
Justyna i Paweł mówią, że jeżeli jedno z nich odpadnie drugie również opuści program.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Swietna informacja :) :) Tylko po co wtedy tam poszli?? Nie o wygrana w takim programie chodzi? A może przeczuwają , ze nie maja szans?
Przeciez tam nikt nie poszedł po wygrana. W sobotę po raz pierwszy o tym rozmawiali odpowiadając na pytania widzów 😂
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”