[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
o.-___-.o
Użytkownik
Posty: 87
Rejestracja: 03 maja 2019, 17:26
x 38

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: o.-___-.o »

ninka pisze: 06 maja 2019, 0:17 Mam do Ciebie prośbę bo widzę, że jesteś prawie tak mądry jak weganie, co oznacza określenie " w określonych ustach" bo z takim stwierdzeniem jeszcze się nie spotkałam? Może Ci chodziło określonych w ustawie? :lol:
Że powinno być coś w rodzaju "ustach określonych (typów) osób/ustach osób o określonych światopoglądach"? Mnie tam puryzm nie interesuje dopóki przekaz jest zrozumiały. Cząsteczki mleka w winie nie przeszkadzają w szerszym planie, że sobie na taką parabolę pozwolę.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Kilka uwag ode mnie, jako moderatora tej dyskusji:
@grzegorz.kra - nie piszemy posta pod postem (czytaj regulamin), jak również staramy się wypowidać na temat ;)
@Fillion - każdy użytkownik ma prawo do wyrażania swoich poglądów, natomiast jeśli uznajesz je za "przegięcie" zgłaszaj tego typu wypowiedzi, a sam nie brnij w niepotrzebną dyskusję. @bobaas za swoją wypowiedź dostał ostrzeżenie, jednak robienie offtopicu w tym wątku także nie jest mile widziane.
@balarion za swoje wypowiedzi otrzymał ostrzeżenie już wczoraj. Co ciekawe, w momencie nakładania nie widziałem jego kolejnych postów, w których nazywa uczestników programu "terrorystami". To już przegięcie.

Proszę Państwa. Cieszę się, że wspólnie oglądacie program, komentujecie go niemalże w czasie rzeczywistym, ale nie dajcie się aż tak ponosić emocjom. Ilu dyskutujących użytkowników, tyle poglądów i wyrażanych opinii. Szanujmy siebie nawzajem, bo naprawdę bywam przerażony, gdy zamiast skupić się na merytorycznej dyskusji, po kilku godzinach wchodzę na forum i zamiast tego czytam "zgłoszenia postów" :) No ludzie, oczywiście samokontrola jest potrzebna, ale jeszcze lepiej nie się wzajemnie nie wkurzać.

Proszę NIE ODPOWIADAĆ na ten post.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19306
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13419

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Każda kolejna Arena pokazuje, że dla Bartka Jędrzejaka taki program to o jeden most za daleko i szczytem jego możliwości jest stanie przy mapie w DDTVN i opowiadanie o największym borowiku w lesie pod Poznaniem albo fermie alpak. Niestety.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Jeżeli będzie kolejna edycja to wszyscy poza Ohme powinni wyleciec. ASBWS to stara wyjadaczka i jej takie wtopy nie powinny się zdarzać, w przypadku pogodynka można to nieco zwalić na stres, a Chajzer jr po prostu jest niestrawny w całej okazałości.

Oglądam program regularnie, może zmniejszym zaangażowaniem niż część osób tu piszących, ale na ten momem moim zdaniem powinna wygrać Madzia W., może nieco infaltywna i dziecinna, ale jako jedyna w pełni szczera z całej ekipy. W ostateczności stawiam też na Bartka i Izę, a każdy inny wybór będzie większym bądź mniejszym nieporozumieniem.
Awatar użytkownika
Giovanni
Obserwator
Posty: 632
Rejestracja: 11 wrz 2017, 19:25
x 69
x 53

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Giovanni »

kamil2505 pisze: 06 maja 2019, 1:01 Tak sobie myślę, że dość ciekawym twistem byłyby nominacje jak w "Big Brother Bitwa", czyli twarzą w twarz.
Myślę, że mogłoby to nieźle namieszać. :)
Co Wy na to?
Skoro jesteś przy 3 edycji WB to powiem Ci pewną ciekawostkę:Na początku Ken ,Frytka i Paweł jarali trawę co produkcja ukryła.
http://www.showmag.info/2009/02/19/taje ... rkotykach/
Uwielbiam alternatywną historię ,jestem kibicem Legii i najchętniej cofnąłbym czas ;D
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Trochę dostało jej się w komentarzach...
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
Posty: 3147
Rejestracja: 29 kwie 2016, 20:18
x 861
x 1637

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Manieq »

Tak sobie myślę - niby Kuba został wyrzucony za - jak to zgrabnie określono w programie - "mowę nienawiści", ale gdyby wrzucić część komentujących na fb/insta do Domu Wielkiego Brata, myślę że również nie zagrzaliby tam miejsca zbyt długo. Do tego stopnia hejt przesiąknął w codzienność (nie wszystkich, ale niestety wielu) Polaków, że nie ma słów, żeby to opisać.
Pozdrawiam, Manieq | 💙💛
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

Angela przed chwila byla gosciem w DDTVN. Wczoraj byla rozemocjonowana na Arenie, a dzisiaj juz spokojnie mowila.
Widac bylo, ze jej przykro jest, ze ten romans z Igorem zostal napompowany przez media. Mowila, ze nie wszystko tak wyglada jak chca widziec widzowie. No i ze podobno tam więcej takich romansow :o
Ja osobiscie żałuję , ze Justyna nie odpadla, zwlaszcza , ze to sie rozbiło tylko o 1 procent. Widac ,ze Justyna nie jest lubiana. ;/ Lukasz przesadzil z tym gadaniem , ze uczestnicy zazdroszcza Justynie. Mogliby na nominacjach mowic wprost ze ona ich irytuje i sprawa by byla jasna.
Mam nadzieje ze w niedziele ona wyjdzie, chociaz boje sie ze odpadnie Magda Z i Justyna bedzie siedziec tam w nieskonczonosc :angry:
Ktos wczoraj powiedział , ze Justyna prawie jak Alicja z pierwszej edycji tyle razy jest nominowana ;D No ,bez przesady Alicja to byla fajna, pookładana babka z zasadami a Justyna glupokowata dziewczyna, ktora nie moze dorosnąć.
Wpadki na Arenie to juz jak widac normalka. Mysle o Jedrzejaku i jego pytaniu do Marchewki o Kube, ktorego nawet nie poznala i to ze powiedzial, ze Angela byla 7 tygodni w domu :rolleyes:
Podobało mi sie uzasadnienie Kasi, dlaczego nominuje Magde Z- dlatego by jej corka sie nie musiala za nia wstydzic :lol:
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Zdaje się, że we wczorajszej "Arenie" Angela porównała swoją przyjaźń z Igorem do relacji Maćka z Karoliną... Niezależnie od tego, jak telewizja kreuje rzeczywistość, obie pary nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego 🙂 Jakoś nie przypominam sobie aby Karolina grzebała Maćkowi w spodniach, całowała się z nim w łóżku i żeby ten macał jej piersi 🙂
Ptoszek
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 05 maja 2019, 12:03
x 3
x 1

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ptoszek »

Angela w DDTVN w porównaniu do wczorajszej areny wyglądała fatalnie wory pod oczami oczy czerwone widać było ze zderzyła się z rzeczywistością i z tym co pisali inni o niej w internecie i że przepłakała całą noc
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

krzysztofuks pisze: 05 maja 2019, 22:41 Justyna i Paweł mówią, że jeżeli jedno z nich odpadnie drugie również opuści program.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Swietna informacja :) :) Tylko po co wtedy tam poszli?? Nie o wygrana w takim programie chodzi? A może przeczuwają , ze nie maja szans?
bobaas
Junior
Posty: 1214
Rejestracja: 03 kwie 2019, 18:56
x 288
x 668

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bobaas »

Kati33 pisze: 06 maja 2019, 10:14
krzysztofuks pisze: 05 maja 2019, 22:41 Justyna i Paweł mówią, że jeżeli jedno z nich odpadnie drugie również opuści program.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Swietna informacja :) :) Tylko po co wtedy tam poszli?? Nie o wygrana w takim programie chodzi? A może przeczuwają , ze nie maja szans?
Przeciez tam nikt nie poszedł po wygrana. W sobotę po raz pierwszy o tym rozmawiali odpowiadając na pytania widzów 😂
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13180
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2256
x 2446

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

W sumie racja. Ja jakbym chciał iść po jakąś wygraną do TV, to bym poszedł do "Milionerów". A nie do takiego programu jak BB ;D
Ostatnio zmieniony 06 maja 2019, 10:48 przez N-O-R-O-N, łącznie zmieniany 1 raz.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

[ Spoiler ]
Jagna
Użytkownik
Posty: 91
Rejestracja: 03 maja 2019, 7:52
x 160
x 131

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jagna »

Jakoś nikt już nie wspomina o Tomku, który z oczywistych powodów nie czekał na Angelę. Należę do grupy, która nie chciała odpadnięcia Ędżi z programu, bo wydaje mi się, że para Igor-Andżelika była tak naprawdę fajną, rozrywkową relacją i sto razy wolę coś takiego od Justyny wiszącej na Pawle i całującej go po rękach. Ale ten w/w Tomek musi sobie teraz w brodę pluć, że dał się namówić na świąteczne życzenia dla Andżeliki. Ja bym go na ulicy nie poznała, tak jak pewnie większość z nas, ale jego znajomi tak szybko o tym wszystkim nie przestaną gadać. Tym mnie wkurzyła, że narobiła facetowi trochę smrodku. Może gdyby została dłużej i jej relacja z Igorem zaczęłaby wyglądać na coś więcej niż tylko erotyczne przytulanki po alkoholu, to wszystkim byłoby łatwiej to sobie wytłumaczyć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości