[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 529
x 1302

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Jeżeli będzie kolejna edycja to wszyscy poza Ohme powinni wyleciec. ASBWS to stara wyjadaczka i jej takie wtopy nie powinny się zdarzać, w przypadku pogodynka można to nieco zwalić na stres, a Chajzer jr po prostu jest niestrawny w całej okazałości.

Oglądam program regularnie, może zmniejszym zaangażowaniem niż część osób tu piszących, ale na ten momem moim zdaniem powinna wygrać Madzia W., może nieco infaltywna i dziecinna, ale jako jedyna w pełni szczera z całej ekipy. W ostateczności stawiam też na Bartka i Izę, a każdy inny wybór będzie większym bądź mniejszym nieporozumieniem.
POZDRAWIAM > Medyk24
Awatar użytkownika
Giovanni
Obserwator
x 52
x 45

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Giovanni »

kamil2505 pisze: 06 maja 2019, 1:01 Tak sobie myślę, że dość ciekawym twistem byłyby nominacje jak w "Big Brother Bitwa", czyli twarzą w twarz.
Myślę, że mogłoby to nieźle namieszać. :)
Co Wy na to?
Skoro jesteś przy 3 edycji WB to powiem Ci pewną ciekawostkę:Na początku Ken ,Frytka i Paweł jarali trawę co produkcja ukryła.
http://www.showmag.info/2009/02/19/taje ... rkotykach/
Uwielbiam alternatywną historię ,jestem kibicem Legii i najchętniej cofnąłbym czas ;D
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 609
x 3078

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

Trochę dostało jej się w komentarzach...
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
x 276
x 916

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Manieq »

Tak sobie myślę - niby Kuba został wyrzucony za - jak to zgrabnie określono w programie - "mowę nienawiści", ale gdyby wrzucić część komentujących na fb/insta do Domu Wielkiego Brata, myślę że również nie zagrzaliby tam miejsca zbyt długo. Do tego stopnia hejt przesiąknął w codzienność (nie wszystkich, ale niestety wielu) Polaków, że nie ma słów, żeby to opisać.
POZDRAWIAM | MANIEQ
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 »

Angela przed chwila byla gosciem w DDTVN. Wczoraj byla rozemocjonowana na Arenie, a dzisiaj juz spokojnie mowila.
Widac bylo, ze jej przykro jest, ze ten romans z Igorem zostal napompowany przez media. Mowila, ze nie wszystko tak wyglada jak chca widziec widzowie. No i ze podobno tam więcej takich romansow :o
Ja osobiscie żałuję , ze Justyna nie odpadla, zwlaszcza , ze to sie rozbiło tylko o 1 procent. Widac ,ze Justyna nie jest lubiana. ;/ Lukasz przesadzil z tym gadaniem , ze uczestnicy zazdroszcza Justynie. Mogliby na nominacjach mowic wprost ze ona ich irytuje i sprawa by byla jasna.
Mam nadzieje ze w niedziele ona wyjdzie, chociaz boje sie ze odpadnie Magda Z i Justyna bedzie siedziec tam w nieskonczonosc :angry:
Ktos wczoraj powiedział , ze Justyna prawie jak Alicja z pierwszej edycji tyle razy jest nominowana ;D No ,bez przesady Alicja to byla fajna, pookładana babka z zasadami a Justyna glupokowata dziewczyna, ktora nie moze dorosnąć.
Wpadki na Arenie to juz jak widac normalka. Mysle o Jedrzejaku i jego pytaniu do Marchewki o Kube, ktorego nawet nie poznala i to ze powiedzial, ze Angela byla 7 tygodni w domu :rolleyes:
Podobało mi sie uzasadnienie Kasi, dlaczego nominuje Magde Z- dlatego by jej corka sie nie musiala za nia wstydzic :lol:
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 609
x 3078

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

Zdaje się, że we wczorajszej "Arenie" Angela porównała swoją przyjaźń z Igorem do relacji Maćka z Karoliną... Niezależnie od tego, jak telewizja kreuje rzeczywistość, obie pary nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego 🙂 Jakoś nie przypominam sobie aby Karolina grzebała Maćkowi w spodniach, całowała się z nim w łóżku i żeby ten macał jej piersi 🙂
Ptoszek
Użytkownik
x 4
x 1

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Ptoszek »

Angela w DDTVN w porównaniu do wczorajszej areny wyglądała fatalnie wory pod oczami oczy czerwone widać było ze zderzyła się z rzeczywistością i z tym co pisali inni o niej w internecie i że przepłakała całą noc
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

krzysztofuks pisze: 05 maja 2019, 22:41 Justyna i Paweł mówią, że jeżeli jedno z nich odpadnie drugie również opuści program.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Swietna informacja :) :) Tylko po co wtedy tam poszli?? Nie o wygrana w takim programie chodzi? A może przeczuwają , ze nie maja szans?
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas »

Kati33 pisze: 06 maja 2019, 10:14
krzysztofuks pisze: 05 maja 2019, 22:41 Justyna i Paweł mówią, że jeżeli jedno z nich odpadnie drugie również opuści program.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Swietna informacja :) :) Tylko po co wtedy tam poszli?? Nie o wygrana w takim programie chodzi? A może przeczuwają , ze nie maja szans?
Przeciez tam nikt nie poszedł po wygrana. W sobotę po raz pierwszy o tym rozmawiali odpowiadając na pytania widzów 😂
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 744
x 888

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: N-O-R-O-N »

W sumie racja. Ja jakbym chciał iść po jakąś wygraną do TV, to bym poszedł do "Milionerów". A nie do takiego programu jak BB ;D
Ostatnio zmieniony 06 maja 2019, 10:48 przez N-O-R-O-N, łącznie zmieniany 1 raz.
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1208

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

[ Spoiler ]
Jagna
Użytkownik
x 161
x 131

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jagna »

Jakoś nikt już nie wspomina o Tomku, który z oczywistych powodów nie czekał na Angelę. Należę do grupy, która nie chciała odpadnięcia Ędżi z programu, bo wydaje mi się, że para Igor-Andżelika była tak naprawdę fajną, rozrywkową relacją i sto razy wolę coś takiego od Justyny wiszącej na Pawle i całującej go po rękach. Ale ten w/w Tomek musi sobie teraz w brodę pluć, że dał się namówić na świąteczne życzenia dla Andżeliki. Ja bym go na ulicy nie poznała, tak jak pewnie większość z nas, ale jego znajomi tak szybko o tym wszystkim nie przestaną gadać. Tym mnie wkurzyła, że narobiła facetowi trochę smrodku. Może gdyby została dłużej i jej relacja z Igorem zaczęłaby wyglądać na coś więcej niż tylko erotyczne przytulanki po alkoholu, to wszystkim byłoby łatwiej to sobie wytłumaczyć.
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 »

No to Angela namieszała tym tekstem. Madzia też go słyszała "uważaj na Bartka". Ciekawe co teraz z tym wszystkim zrobią, bo Bartek nic złego nie robi przeciw Igorowi przecież.
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Aco konkretnie mowili uczestnicy w sobote odnosnie wygranej? Po co w takim razie tam poszli?
Owszem, lepiej pojsc po wygrana do Milionerow tylko, ze tam trzeba cos wiedziec a w BB nie :rolleyes: :rolleyes: :lol:
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

No tak, w takim razie całą kasę powinni przeznaczyć na szczytny cel, jeżeli dla nich to tylko fajna zabawa to jak najbardziej jestem za tym, żeby zasilić jakieś fundacje :)

Andżela po zderzeniu z rzeczywistością przeżyła ogromny szok, wierzyła że nikt nie widzi dokładnie co tam się dzieje ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”