[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
oitnb61
Poster
Posty: 1874
Rejestracja: 03 kwie 2019, 16:14
x 76
x 676

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: oitnb61 »

No to Angela namieszała tym tekstem. Madzia też go słyszała "uważaj na Bartka". Ciekawe co teraz z tym wszystkim zrobią, bo Bartek nic złego nie robi przeciw Igorowi przecież.
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

Aco konkretnie mowili uczestnicy w sobote odnosnie wygranej? Po co w takim razie tam poszli?
Owszem, lepiej pojsc po wygrana do Milionerow tylko, ze tam trzeba cos wiedziec a w BB nie :rolleyes: :rolleyes: :lol:
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

No tak, w takim razie całą kasę powinni przeznaczyć na szczytny cel, jeżeli dla nich to tylko fajna zabawa to jak najbardziej jestem za tym, żeby zasilić jakieś fundacje :)

Andżela po zderzeniu z rzeczywistością przeżyła ogromny szok, wierzyła że nikt nie widzi dokładnie co tam się dzieje ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ale, że tym tekstem Angela rozpęta taką wojenkę. Bartek i Iza poirytowany bardzo.
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

To była jej zemsta za odpadnięcie, odchodzę to jeszcze zamieszam :lol: Zwyczajnie wbiła kij w mrowisko, cała Andżela ;D
oitnb61
Poster
Posty: 1874
Rejestracja: 03 kwie 2019, 16:14
x 76
x 676

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: oitnb61 »

Nie dziwię się. Teraz Igor mówił, że w czwartek Angela powiedziała mu że coś mu powie jak będzie wychodziła.
Tak się nie robi, bo namieszała i to ostro. Powinna jakaś karę pieniężna dostac.
Jak Iza już się zirytowana, a lubiła Angelę to coś w tym musi być.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ponoć 3 dni temu powiedziała, że powie na odchodne coś :) Także taki był plan.
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Igor trochę stara się bronić Angelę. Niestety nie dają posłuchać całości rozmowy.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Angela myślała, że wyjdzie na superbohaterkę, a ekipa z nią związana uznała ją w sumie za niezrównoważoną :)
bobaas
Junior
Posty: 1214
Rejestracja: 03 kwie 2019, 18:56
x 288
x 668

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bobaas »

Decybel też się odcięła od niej bardzo szybko a myślę, że wie więcej niż daje poznać. One we dwie miały i mają coś do Bartka ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Bartek rozmawia z Justyną i mówi o Angeli: Ona jest chora.
Gurson
Obserwator
Posty: 301
Rejestracja: 22 mar 2019, 15:28
x 30
x 88

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Gurson »

Już dawno, dawno temu się nie udzielałem - no to jestem!

Kilka moich zdań na temat BB:

Moim zdaniem KUBA nie wyleciał za rasizm, rasizm był tylko przykrywką - czemu? Pamiętacie jak Radek mówił o nadwyżce uczestników, że jest ich za dużo, a do końca jest już mało tygodni? Musieli wyrzucić Kubusia, aby w miarę wyrównać szanse, zwłaszcza, że teraz jest Paweł w grze.

Przypuszczam, że para "duo-wege" nie zyskała sympatyków, o ile Justynka zyskała sporo sympatyków od początku, to myślę, że z chwilą wejścia do BB jej chłopaka - bardzo, ale to bardzo straciła. Patrząc się na mentalność polaków, uważam, że wielu odebrało to wejście chłopaka Justyny negatywnie, bo to przecież osoba bliska. Większa część widowni rozumie innych uczestników - głosowanie to ewidentnie pokazało.

Kolejne moje spostrzeżenie jest takie, iż chyba Paweł sam się już zorientował, że nie jest mile odbierany przez mieszkańców i chyba dociera do niego, że udział w "show" mógł Justynie zaszkodzić - sądzę, że przedwczesne wyjście to ucieczka, gdyż tym pokażę, że nie ma jaj. Bo oboje czują, że Justa może za tydzień opuścić dom - ja na jego miejscu zostałbym do czasu samoczynnej eliminacji w nominacjach.

Nie jestem zaskoczony nominacjami - uważam, że Decybel pokochali widzowie i to mówię całkiem serio! Dziewczyna została zaakceptowana przez widzów i myślę, że jej śmiech też. Jestem prawie pewien, że Zajączek zostanie, bo pokazuję, że jest pracowita, jest w kuchni - a widzowie na to patrzą, (przykład Radka). Polska wieś też myślę, że jest za nią i erotomani :) Dom bez Magdy i jej specyficznego wyrażania emocji już nie będzie taki sam. Przegranego w przyszłą niedzielę upatruje w osobie Justyny, bądź Kasi - w żadnym przypadku nie biorę Decybela pod uwagę.

Jeśli sprawdzi się scenariusz, że ktoś z wegan opuści program i drugie za nim pójdzie - to teoretycznie zwolni się miejsce. Na miejscu produkcji urządziłbym "twista" z dziką kartą - powrotem wyeliminowanej osoby z programu. Bo nie ma już sensu dawać kogoś nowego, za mało czasu.
findmyskyy
Obserwator
Posty: 499
Rejestracja: 24 mar 2019, 10:18
x 149

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: findmyskyy »

Mnie się wydaje, że Andżela sama nie wie czemu tak powiedziała Igorowi. Chyba chciała namieszać na koniec.
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

I trochę się jej udało, bo zaczęli jakieś dramy wyciągać :)
Pepunia
Obserwator
Posty: 586
Rejestracja: 28 mar 2019, 14:26
x 3
x 190

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pepunia »

Zgadnijcie gdzie siedzi Madzia. Co mają do powiedzenia osoby, które uważają, że to tylko Oleh się do niej przytula? Gdzie ona od chyba wczoraj non stop szuka kontaktu z Olehem (nie mówię, że się do niego przytula, ale ewidentnie o swoim dystansie już zapomniała).

Myślę, że jak to faceci wyjaśnia sobie ale kwas zostaje. Kobiety będą do tego wracały. Bartek też.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 5 gości