[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
BartekBBfan
Użytkownik
Posty: 245
Rejestracja: 27 mar 2019, 0:14
x 78
x 259

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BartekBBfan »

Czy mogę od nich oczekiwać potwierdzenia w postaci kopii podjętych kroków oraz udzielonych do produkcji informacji?
findmyskyy
Obserwator
Posty: 499
Rejestracja: 24 mar 2019, 10:18
x 149

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: findmyskyy »

Może tak być, że Bartek zdobędzie więcej nominacji (chociaż wydaje mi się, że na początek bardziej zależy im na rozbiciu pary wege).
Magda Z. też chyba myśli, że to Bartek ją nominował....
bobaas pisze:Madzia dała się wciągnąć w rozmowę o rodzicach. Będzie tego pewnie żałowała po wyjściu.
Co mówiła?
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

BartekBBfan pisze: 06 maja 2019, 12:26 Czy mogę od nich oczekiwać potwierdzenia w postaci kopii podjętych kroków oraz udzielonych do produkcji informacji?
Nie wiem, ale odpowiedż na pewno z automatu.
grzegorz.kra
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 05 maja 2019, 13:21
x 7
x 14

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: grzegorz.kra »

BartekBBfan pisze: 06 maja 2019, 12:26 Czy mogę od nich oczekiwać potwierdzenia w postaci kopii podjętych kroków oraz udzielonych do produkcji informacji?
Szczerze to wątpię, a jakich kroków byś oczekiwał? Jaki pkt regulaminu Oleh złamał ?
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Bartek od początku wiadomo, że przyszedł wygrać, bo kasa miałaby posłużyć na jego zespół i promocję i album w Polsce. Ale to co zrobiła Andżela wczoraj było żenujące. Kwasy od rana lecą, a głupota i zaślepienie Igora poraża. Decybel oczywiście mu wtóruje... No i rykoszetem dostaje Juszes już wyraźnie odstawiona przez grupę z powodu Pawła...

Bartek chce wygrać, ale nie robi tego prowadząc jakąś skomplikowaną i pełną kłamstw grę, jak niektórzy tu chcą i chcieli to robić.

Na szczęście Izka zauważyła, że myliła się co do Andżeli. Radek też raczej neutralny stara się być.
Pepunia
Obserwator
Posty: 586
Rejestracja: 28 mar 2019, 14:26
x 3
x 190

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pepunia »

Radek nie jest neutralny jedzie na Justyne, teraz dostało się też Kasi. A o Izie powiedzieli, że jest stronnicza, bo jako jedyna zmieniła zdanie co do Angeliki. Która według Radkavjest "święta" bo mu powiedziała przy wyjściu, ze jest dobrym człowiekiem
slonce519
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 26 kwie 2019, 19:43
x 3

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: slonce519 »

Co Madzia mówiła o rodzicach ktoś wie?
kara
Użytkownik
Posty: 187
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:46
x 90
x 100

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kara »

Madzia nie mowila nic zlego o swoich rodzicach , chodzilo jej o to ze jest chowana pod kloszem , nawet w wieku 30 lat.

Teraz Justyna obgaduje Igora ze sie strasznie zmienil , bo odkad weszla Angela to Igor z nia nie rozmawia. Szkoda ze Iza sluchajac tego nie powiedziala ze Justyna odkad wszedl Pawelek to ona z nikim nie rozmawia , tylko lezeli w lozkach i sie mizdza. To co Igor ma wejsc im do lozka i znia rozmawiac.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Pepunia pisze: 06 maja 2019, 12:54 Radek nie jest neutralny jedzie na Justyne, teraz dostało się też Kasi. A o Izie powiedzieli, że jest stronnicza, bo jako jedyna zmieniła zdanie co do Angeliki. Która według Radkavjest "święta" bo mu powiedziała przy wyjściu, ze jest dobrym człowiekiem
Aha bo ja tylko tam początek tej draki widziałem, to może dalej coś powrzucał - w jego stylu przymilać się, a potem objechać kompletnie.

Juszes też swoich błędów nie widzi, tylko u innych... Co się z tymi ludźmi tam wyrabia ech... :-\
findmyskyy
Obserwator
Posty: 499
Rejestracja: 24 mar 2019, 10:18
x 149

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: findmyskyy »

Ale Justyna smęci od rana....


Awatar użytkownika
rafal_rambo
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 17 mar 2019, 23:12
x 10
x 153

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rafal_rambo »

LIVE

Chyba znowu jakaś kara
[ Spoiler ]
dweckl
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 06 maja 2019, 13:19
x 4

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dweckl »

rafal_rambo pisze: 06 maja 2019, 13:22 LIVE

Chyba znowu jakaś kara
[ Spoiler ]
raczej grunt pod Igora i Pawła, łatwo przewidzieć że do tego dojdzie ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Powiedzieli za co tak kara?
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

kara pisze: 06 maja 2019, 13:08 Madzia nie mowila nic zlego o swoich rodzicach , chodzilo jej o to ze jest chowana pod kloszem , nawet w wieku 30 lat.

Teraz Justyna obgaduje Igora ze sie strasznie zmienil , bo odkad weszla Angela to Igor z nia nie rozmawia. Szkoda ze Iza sluchajac tego nie powiedziala ze Justyna odkad wszedl Pawelek to ona z nikim nie rozmawia , tylko lezeli w lozkach i sie mizdza. To co Igor ma wejsc im do lozka i znia rozmawiac.

No wlasnie to mi sie w Izie nie podoba, ze nie przygada komus , bo boi sie podpasc.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Czekam aż linką zostaną związani Igor z Pawłem, albo Igor z Justyną a Paweł jako asystent. Haha Igor by wtedy wyszedł z siebie :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości