[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 656
x 3407

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Z innej beczki. Ciekaw byłem jak duża szansa jest na wystep De Mono w "BB Arena". Co prawda występu nie ma na liście planowanych koncertów, jednak 16 czerwca widnieje informacja o "szczegółach niebawem" . Może to tylko zbieg okoliczności, że to dzień finału BB. 😉
Meera
Użytkownik
x 16

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Meera »

wiatriwoda pisze: 07 maja 2019, 20:30 LIVE: Madzia trochę zawaliła i lecą minusy dla reszty, za prysznic.
A co takiego Madzia zrobiła?
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas »

Mi też jest szkoda Justyny, bo została wsadzona na minę. Wciąż mam wrażenie, że tam jest dużo większy spisek niż nam się wydaje. Myślę, że intuicja jej nie myli i te obawy wczoraj były słuszne. Zauważcie, że obecnie hejt w internecie na nią i na niego jest przeogromny, a oni z internetu żyją. Nie wiem czy to się przełoży na popularność i więcej odsłon czy wręcz przeciwnie.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2469

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Wymyśliła, że rano umyje nogi i będzie to prysznic i reszta po niej dostała po -2, największe wkurzenie miał Igor, Kasia też, ale na brata za to, że jej mycie głowy uznał prysznicem.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3600
x 1608

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Trzeciak »

Karol pisze: 07 maja 2019, 21:03 Z innej beczki. Ciekaw byłem jak duża szansa jest na wystep De Mono w "BB Arena". Co prawda występu nie ma na liście planowanych koncertów, jednak 16 czerwca widnieje informacja o "szczegółach niebawem" . Może to tylko zbieg okoliczności, że to dzień finału BB. 😉
Tego dnia De Mono zagra na 56 KFPP w Opolu: https://elubaczow.com/2019/04/12/sebast ... lubaczowa/
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1215

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

LIVE
[ Spoiler ]
Czarnula87
Użytkownik
x 131
x 37

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Czarnula87 »

Ten turniej to wymyślili sami czy WB? Ogólnie podobają mi się te aktywności grupowe dla nich, nie mają czasu na nudę, coś się dzieje, mają szanse się zgrywać ze sobą :] i nie wiem czy dobrze widzę czy nie, bo nie oglądam streama regularnie, ale wydaje mi sie, że Wege Para jakby juz mniej się kleiła do siebie i tylko ze soba czas spędzała, więcej chyba oddzielnie
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 656
x 3407

[TVN/TVN7] Big Brother

Takie tam. 😉 Biedna Karolina, faktycznie to tylko braterstwo 😂

A tak na poważnie, nie mam nic do nich jako ludzi. Zapewne świetnie bawią się realizując swoje pasje, spędzając czas w swoim gronie, ale do "Big Brothera" się nie nadawali. I nic im nie brakowało. Po prostu to ewidentnie nie ich bajka. Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić, żeby dziś w domu Wielkiego Brata mieszkał Tomek, Karolina czy Maciek. Wszyscy i wszystko, w tym także nasze postrzeganie uczestników tak się zmieniło, że tego muru nie da się już rozbić, nawet wyobraźnią 🙂
Pepunia
Obserwator
x 3
x 189

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Pepunia »

Oni grali potem WB wymyślił żeby zrobili turniej. Ale ogólnie sami zaczęli grać. Od początku tego zadania atmosfera ogólnie się poprawiła. Wege para też nie klei się bo Paweł jest związany z Magdą Z.
Agata_BB_2019
Użytkownik
x 341
x 32

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Agata_BB_2019 »

Patrząc na Magdę Z. obstawiam, że nie wytrzyma do końca związania i wybuchnie.
Nawet mi jej teraz trochę szkoda :(
Inka007
Użytkownik
x 6
x 16

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Inka007 »

Agata_BB_2019 pisze: 07 maja 2019, 22:22 Patrząc na Magdę Z. obstawiam, że nie wytrzyma do końca związania i wybuchnie.
Z jakiego powodu? Jak ich relacja po związaniu wygląda ? :)
Awatar użytkownika
Takatar
Obserwator
x 166
x 164

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Takatar »

@Karol

Rozumiem, że odnosisz się do tej trójki z filmiku który wrzucił Maciek. Jeżeli tak to mały błąd w twoim poście, mianowicie zamiast Bartek powinien być Tomek.

Odnosząc się do całego posta to podobnie odnoszę wrażenie, że obecnie oni mi w ogóle nie pasują do ekipy BB, którą mamy obecnie w domu.

Pamiętam jak na początku wszyscy, a napewno większość z forum wypowiadała się, że wszyscy mieszkańcy są tacy sami. Po blisko 2 miesiącach widać, że każdy z mieszkańców jest inny, ale też znacznie się otworzyli. Każdy miał swój typ na początku programu. Jak obecnie uwielbiam Madzie za to, że jest najbardziej sobą sposród wszystkich mieszkańców, tak na początku programu jej nie widziałem.

Ewidentnie widać, kto z mieszkańców miał negatywny wpływ na grupę i kiedy wyszedł z domu, grupa się bardziej rozkręcała.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 656
x 3407

[TVN/TVN7] Big Brother

@Takatar dzięki, poprawione 😉 Spać mi się chce, stąd ta pomyłka. Jednakże w całości zgadzam się z tym co piszesz. W pierwszym tygodniu wszyscy wydawali się być kalkami samych siebie. 1,5 miesiąca dużo obnażyło, a ciekawe ile jeszcze rewelacji przed nami.

Dla mnie najbardziej na plus zmienił się Bartek, co wcale nie oznacza, że jest moim faworytem. Po prostu w pierwszym tygodniu uważałem go za pajaca, mało śmiesznego rapera, którego nikt nie zna. Kolejne tygodnie pokazały, że w życiu nie miał lekko, że pod full capem kryje się odpowiedzialny, zabawny gość, którego aż chce się słuchać. I całkiem nieźle rapuje, tak samo fajny ma styl opowiadania swoich historii. Może nie zawsze są ciekawe, ale z jego ust często brzmią przezajebiście. Nawet życiową traumę potrafi w ten sposób przekuć w coś znośnego.

To nie zmienia faktu, że gdyby nie odcinek w TVN7 o dniu wczorajszym, dziś nie byłoby o czym rozmawiać 😉 Nudny dzień.
Agata_BB_2019
Użytkownik
x 341
x 32

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Agata_BB_2019 »

Inka007 pisze: 07 maja 2019, 22:33
Agata_BB_2019 pisze: 07 maja 2019, 22:22 Patrząc na Magdę Z. obstawiam, że nie wytrzyma do końca związania i wybuchnie.
Z jakiego powodu? Jak ich relacja po związaniu wygląda ? :)
[ Spoiler ]
Meera
Użytkownik
x 16

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Meera »

Madzia nie potrafi gotować?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”