[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
rafal_rambo
Obserwator
x 10
x 153

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rafal_rambo »

LIVE

Igor trochę niezadowolony że kazali mu zakończyć zadanie z Justyną i teraz sam zawiązał sobie oczy i chodzi tak po domu.
Jolajolanta
Użytkownik
x 59
x 18

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jolajolanta »

bustram pisze: 08 maja 2019, 19:08 Paweł: "ja posprzątam, a ty krój, ja posprzątam, ja posprzątam", po czym wsadził jedną chochelkę do zmywarki i oderwał Justynę od krojenia, bo nie wiedział jak ją włączyć. Justyna ją włączyła i powiedziała: "kochanie teraz ty troszkę pokrój, a ja posprzątam". Krojenie też oczywiście zaraz porzucił. Facet porażka.
Porażka. Facet ma nieuzasadnioną manię wyższości. Jak Madzia wyjdzie z programu i poogląda program to pozna prawdziwą twarz Pawła i Justyny. Ciągle gada że poczciwa, dobroduszna ale tępa idiotka wrrr. :redface: :redface: :redface:
Meera
Użytkownik
x 16

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Meera »

Jolajolanta pisze: 08 maja 2019, 19:11
bustram pisze: 08 maja 2019, 19:08 Paweł: "ja posprzątam, a ty krój, ja posprzątam, ja posprzątam", po czym wsadził jedną chochelkę do zmywarki i oderwał Justynę od krojenia, bo nie wiedział jak ją włączyć. Justyna ją włączyła i powiedziała: "kochanie teraz ty troszkę pokrój, a ja posprzątam". Krojenie też oczywiście zaraz porzucił. Facet porażka.
Porażka. Facet ma nieuzasadnioną manię wyższości. Jak Madzia wyjdzie z programu i poogląda program to pozna prawdziwą twarz Pawła i Justyny. Ciągle gada że poczciwa, dobroduszna ale tępa idiotka wrrr. :redface: :redface: :redface:
Obydq9je tak gadają o Madzi?
Awatar użytkownika
noemi
Użytkownik
x 15
x 52

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: noemi »

Kiedy tak o Madzi mówiła?
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 »

W tvn 7 nie widzialam by tak o Madzi zle mowili? Naprawde??
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas »

Nie mówiła nic takiego. To jest interpretacja @Jolajolanta
Awatar użytkownika
noemi
Użytkownik
x 15
x 52

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: noemi »

Pewnie chodzi o tą sytuację na randce, ale nazwała ją idiotką, że jest taka naiwna, ale w dobrym sensie. Sama siebie zresztą też tak nazwała. Jeżeli się mylę to mnie poprawcie.
o.-___-.o
Użytkownik
x 38

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: o.-___-.o »

Dejmian pisze: 08 maja 2019, 17:52
Abbott pisze: 08 maja 2019, 17:22 18 lat temu finały były wielkimi wydarzeniami. Impreza plenerowa przed domem, a także łączenie z miastami finalistów.
W Czwórkowych edycjach finaliści zostali przeniesieni do studia przed ogłoszeniem zwycięzcy. Po Siódemce też nie spodziewam się fajerwerków.
Takiego wydarzenia jak finały BB1-3 to już raczej nie zobaczymy. Podejrzewam, że wszystko niestety odbędzie się w studio. Jedyną różnicą pewnie będzie to, że finaliści będą do końca w domu. Na świecie (poza małymi wyjątkami) finały to dziś niewielki show niczym nie odróżniający się od innych odcinków danej edycji. Wyjątkami zawsze byli Niemcy i Australia - tam były to wielkie wydarzenia. W Australii to było ogromne show.
Mamy do czynienia z dwiema krzywymi, że sobie tak pofilozofuję. Jedna to jest opadające zainteresowanie z powodu nadpodaży dóbr i usług szeroko pojętej rozrywki. Druga to rosnąca zamożność, poświęcanie coraz większej ilości zasobów (czas, pieniądze) na kulturę oraz nowe kanały "płatności". Kto wie czy pojedyncze reality-show nie odbiją i nie ukażą się w znacznie większej skali niż ta edycja BB. Oczywiście potrzeba zmienionej formuły pod dzisiejsze dynamiczne czasy, zwrotów akcji dla wymagającego, znudzonego widza, ciekawszych uczestników (co wymaga wyższej nagrody m.in.), innych kanałów monetyzacji itd.. Upraszczając temat IMHO jeszcze zobaczymy jakiś rodzaj reality-show typu BB z nagrodą 1 mln zł (a nawet więcej doliczając inflację). Wyobraźmy sobie np. edycję BigBrother - Youtube Stars vs. twitchowi gamerzy vs. tradycyjni celebryci. Każda osoba przyciągałaby tłum własnych fanów a do tego interakcje między nimi. Każdy z uczestników mógłby puszczać w świat tweety, instagramy itd. tylko nie mógłby widzieć reakcji na nie. Pomysłów jest bez liku. W końcu ktoś się odważy i coś chwyci 10 poziomów lepiej niż ta nudna kalka programu sprzed 20 lat z jaką mamy do czynienia tutaj. Analogią niech będzie Breaking Bad. Nie zastosowano tam żadnych nowych wynalazków, po prostu poskładano istniejące klocki w przepiękny sposób - efekt: serial, którym zachwycają się setki milionów ludzi niewiele mniej niż dużo droższą Grą o Tron. O, to jest ciekawe też. Czy w tej edycji BB ludzie rozmawiają o dziełach kultury? To zawsze dodaje smaczku, a wydaje mi się, że tego w ogóle nie ma. Obawa o prawa autorskie? No chyba nie, bo przecież takich programów typu reakcje/komentarze/przeglądy są miliony.
J&M
Użytkownik
x 3
x 70

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: J&M »

ja tylko mam nadzieję, że sparing Pawła i Oleha odbędzie się w takich dmuchanych strojach sumo, bo inaczej zrobią sobie krzywdę :)
o.-___-.o
Użytkownik
x 38

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: o.-___-.o »

Abbott pisze: 08 maja 2019, 18:53 Krojenie, czyli profanacja zwłok zwierzęcych, jest zgodne z ich ideologią? Kilka tygodni temu Justyna nie brała udziału w wojnie na poduszki ze względu na pierze.
Przecież kotom robi mięsne jedzenie, było już mówione. Chodzi o to, żeby nie robić zwierzętom krzywdy kiedy nie potrzeba. Ludzie nie potrzebują jeść mięsa, nie potrzebują prawdziwego pierza w poduszkach itd. Nie jest to jakoś idealnie logicznie skodyfikowane, ale ewidentnie żądasz od niej standardów, których oczekuje się od mało kogo. Nie powinno być problemu z przyjęciem pewnych założeń, które są niejako furtkami w dążeniu do niemożliwego ideału, którego oni wymagają od siebie a niektórzy tutaj jeszcze rygorystyczniej od nich wymagają.

Jeżeli chodzi o profanację zwłok to ciekawe jak oni do tego podchodzą. Bo mogę sobie zarówno wyobrazić podejście "nieszanowanie zwłok napędza przyzwolenie na przemoc i pogardę" jak i "zwłoki to zwłoki, nie cierpią więc należy użyć je optymalnie by zmniejszać cierpienie". Np. wielu przeciwników polowań (np. ja) wyraźnie rozróżnia postawę "postrzelam sobie" (nawet w ramach tzw. eko-regulacji) a "co upoluję to wykorzystam/zjem do ostatniej kosteczki".
findmyskyy pisze: 08 maja 2019, 18:58 Świńska kupa w kaszance? Co oni gadają?
Abstrachując od tego do czego się to odnosi, znacie program "Bizzare Foods" z takim łysawym kolesiem? Mnie w temacie jedzenia "świńskiej kupy" do teraz trzęsie po obejrzeniu kilku odcinków i to w zupełnie różnych kontekstach kulturowych. Nawet w USA, powiedzmy sobie, w niektórych regionach nie zawsze mają bardzo restrykcyjne podejście do czyszczenia jelit zwierzęcych przed gotowaniem/jedzeniem. Błueee. Tylko raz w życiu coś innego mnie tak prześladowało przez lata jeżeli chodzi o obrzydzanie posiłków. OIDP to wspomnienie z roku 2013...
Jordi
VIP Expert
x 2131
x 2047

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

O konkurs i zaraz wielkie minusy dla Juszes i Pawła.

Igor z Kachą super.

Siora w PZ z Juszes zwalającą ją z kanapy :lol:
Ostatnio zmieniony 08 maja 2019, 20:32 przez Jordi, łącznie zmieniany 1 raz.
annawoj1104
VIP Expert
x 225
x 797

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

Iza bardzo fajnie na tym pokazie wypadła, no i Bartuś mistrz jak zwykle ;)
Emikus
Użytkownik
x 16
x 26

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Emikus »

Ale tą Magdzie jednak ciągnie do Olka 😋😋😋
Jordi
VIP Expert
x 2131
x 2047

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

Paweł nawet z Decybelem złapał kontakt :o

On ma lepszy kontakt z grupą od Juszes powoli.
annawoj1104
VIP Expert
x 225
x 797

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

Nie ogladam live oczywiscie, ale Magda Z jest spoko przez ostatnie dni, w TV całkiem pozytywnie jest pokazywana
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”