[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2457

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Dla Oleha mogli by prostytutkę wynająć i i reszta do TV room :)
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

o.-___-.o pisze: 08 maja 2019, 20:10
Przecież kotom robi mięsne jedzenie, było już mówione. Chodzi o to, żeby nie robić zwierzętom krzywdy kiedy nie potrzeba.
Justyna osobiście stwierdziła, że jej vege produkty nie mogą we wspólnej lodówce leżeć obok mięsa, więc zrobili jej miejsce tylko na jej vegańskie jedzonko, i to że ona nie dotyka zwłok. Mając psa i kota napewno wielokrotnie dotykała, chodzi o to że dziewczyna mówi przesadnie i to jej napewno nie pomaga.
bustram
Activist
x 84
x 1539

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Mnie naprawdę przestraszyć może tylko burza i przebywanie podczas niej na otwartej przestrzeni (np. na molo). Tego bym się naprawdę bał, bo ogólnie jak tylko widzę czarne chmury to się chowam ze strachu :)

Ma to nawet swoją nazwę - brontofobia.

@krista
To jakaś wegańska zasada, że trzeba trzymać jedzenie z daleka od mięsa ? No cóż, dziewczyna swoimi dziwactwami zaprzepaściła szansę na zachęcenie do weganizmu a chłopak tylko przybił gwóźdź. Jestem tylko ciekawy kto wpadł na ten pomysł bycia wege, czy Justyna poszła za Pawłem czy Paweł za Justyną.
Ostatnio zmieniony 08 maja 2019, 22:16 przez bustram, łącznie zmieniany 1 raz.
Tynka
Użytkownik
x 10
x 10

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Tynka »

Moim zdaniem to od wyjścia Łukasza nic się tam nie dzieje i już nie ma co oglądać :-\
arekon
Użytkownik
x 32
x 74

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: arekon »

Żart Pawła, dziś przy wizycie osoby, która jest bardzo niskiego wzrostu - na jej pytanie, ilu was jest w domu, inteligentny Paweł odpowiedział - 10 i pół z Tobą... haha
- - - - - -
a teraz robi beke z niepełnosprawnych... super inteligent
Ostatnio zmieniony 08 maja 2019, 23:26 przez Direct, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączyłem posty. Nie pisz jednego pod drugim. Jeśli chcesz coś dodać do już napisanego posta, użyj funkcji "Edytuj".
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

Jaki poziom taki żart.
bustram
Activist
x 84
x 1539

[TVN/TVN7] Big Brother

Ciekawe kto dziś będzie w BB nocą - może Marchewka ? Jej chyba jeszcze nie było w nocnym programie.

@arekon
Igor: "10 i pół z Tobą"
Justyna: "jak mógł tak powiedzieć, rozumiem że jest z pato ale są jakieś granice"

Paweł: "10 i pół z Tobą"
Justyna: "jaki ty jesteś mądry, zabawny i w dodatku przystojny, kocham cię kochanie"

;D ;D ;D
Awatar użytkownika
noemi
Użytkownik
x 15
x 52

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: noemi »

Justyna: "zapytaj o płeć", Paweł: "Czy ta osoba ma płeć?" :lol: Wiem, że pewnie jest wykończony po tych treningach i dlatego mu się tak palnęło, ale i tak śmieszne :P
macterraman
Użytkownik
x 2
x 4

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: macterraman »

o co chodzi z Arkiem, o którym opowiada właśnie Iza?
Pepunia
Obserwator
x 3
x 189

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Pepunia »

bustram pisze: 08 maja 2019, 22:10 Mnie naprawdę przestraszyć może tylko burza i przebywanie podczas niej na otwartej przestrzeni (np. na molo). Tego bym się naprawdę bał, bo ogólnie jak tylko widzę czarne chmury to się chowam ze strachu :)

@krista
To jakaś wegańska zasada, że trzeba trzymać jedzenie z daleka od mięsa ? No cóż, dziewczyna swoimi dziwactwami zaprzepaściła szansę na zachęcenie do weganizmu a chłopak tylko przybił gwóźdź. Jestem tylko ciekawy kto wpadł na ten pomysł bycia wege, czy Justyna poszła za Pawłem czy Paweł za Justyną.
Ja np boję się gołębi (można myśleć że idiotyczne) ale jakbym poszla do secret roomu I byłby tam gołąb to zapewne miałabym takie same objawy jak Iza gdy zobaczyła Arka.
bustram
Activist
x 84
x 1539

[TVN/TVN7] Big Brother

@macterraman
viewtopic.php?f=169&t=10975&start=17835 (pierwszy post w spoilerze)
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
x 314
x 979

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Manieq »

bustram pisze: 08 maja 2019, 22:22 Ciekawe kto dziś będzie w BB nocą - może Marchewka ? Jej chyba jeszcze nie było w nocnym programie.
Dziś gościem będzie Madox, uczestnik 2 edycji "Mam Talent!".
POZDRAWIAM | MANIEQ
#WolneMedia
Awatar użytkownika
noemi
Użytkownik
x 15
x 52

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: noemi »

Pepunia pisze: 08 maja 2019, 22:30
bustram pisze: 08 maja 2019, 22:10 Mnie naprawdę przestraszyć może tylko burza i przebywanie podczas niej na otwartej przestrzeni (np. na molo). Tego bym się naprawdę bał, bo ogólnie jak tylko widzę czarne chmury to się chowam ze strachu :)

@krista
Ja np boję się gołębi (można myśleć że idiotyczne) ale jakbym poszla do secret roomu I byłby tam gołąb to zapewne miałabym takie same objawy jak Iza gdy zobaczyła Arka.
Mam identycznie z gołębiami! Jak zrywają się do lotu mam wrażenie, że lecą na mnie :lol: Nie zjem na mieście na podwórku jak jakiś gołąb się kręci. I wiele wiele innych. Każdy z nas ma chyba coś takiego. Ciekawe to jak tak przemyśleć:D
Pepunia
Obserwator
x 3
x 189

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Pepunia »

A ja myślałam, że tylko ja taka dziwna :lol: dokładnie jak taki stoi to jeszcze cichutko przebiegne, ale jak nagle zaczynają lecieć brrr. Ogólnie nie lubię ptactwa.

W każdym razie podziwiam Izę, bo widać jak bardzo to przeżywa.
Ostatnio zmieniony 08 maja 2019, 22:44 przez Pepunia, łącznie zmieniany 2 razy.
Inka007
Użytkownik
x 6
x 16

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Inka007 »

Z tego co kojarzę z działalności na YT Justyny, a dobre kilka lat już tam działa. Weganką już była przed związkiem z obecnym Pawłem. Poprzedni Paweł również był wege i w Hiszpanii działał z nią w branży modowej. Nie był mocno zaangażowany w jej kanał. Ogólnie będąc z nim była bardziej skromna. Od związku z nowym Pawłem zaczęła tak mocno podkreślać, że jest wege. Jakoś, po ujawnieniu jej nowego związku miała film z Pawłem, gdzie odpowiadali na pytania widzów i trochę właśnie hejty w jej stronę się posypały. Bo niby smieszkowali z tych komentarzy, ale słabo im to wyszło. Teraz nie ma tego filmu nawet na jej kanale.
Po tym co powiedziała, w swoim talk show jestem pewna, że ona namówiła Pawła, aby otworzył kanał. Bez niej by nic nie miał. Bo niestety nie widać w nim jakiegoś potencjału na youtubera. Teraz trochę wygląda tak, że przypisuje sobie sukcesy Justyny. I w sumie teraz mi jej szkoda. Miała rozpoczynającą się karierę, mogła dużo osiągnąć, a wróciła dla takiego kolesia, który nic nie ma. Po tym jak on ją traktuje na pewno nie jest to szczęśliwy, wspierający związek niestety.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”