[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 652
x 3382

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Ale przyznacie, że jego wejście zamieszało. Cel osiągnięty, choćby miał iść po trupach 😉 I teraz jego osoba niemalże non stop jest na językach.
kamilefverlund
Użytkownik
x 73
x 47

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kamilefverlund »

w ogole widze, ze Polska wersja Big Brother jest wzorowana mocna na izraelskiej... tu np. gra z pradem i aplikacjami
https://www.youtube.com/watch?v=wsEP2hrQFd8

a nawet byla aktywistka weganska:
https://www.youtube.com/watch?v=yjBY3XAI62o

ciekawe czy przypadek... raczej nie...

tylko, ze tam przynioslo to inny skutek, a tu nawet na forum budzi kontrowerjse... mega mnie to dziwi...

Juszes jest wkurzajaca okay, ale nie ze wzgledu na jej wegannizm... jestesmy w XXI wieku :rolleyes:

i mam wrazenie, ze ta jej rola w programie, ustalona ogolnie... aby nieudolnie skopiowac z wersji izraelskiej... takie moje zdanie, pozdrawiam i milego dnia
kara
Użytkownik
x 90
x 99

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kara »

To ze Kaska wziela kromke chleba nie pytajac czy to moze czyjas kromka, to glupie, ale Pawel ja upomnial ona przeprosila no i na tym powinni zakonczyc. Ona powinna sobie uswiadomic ze nie kazdy lubi jakiegos podjadania itp. Moje to moje,...... Ale wg mnie sprawa dotyczy zzupelnie innej sytuacji ,Nastepnego dnia Pawel jej zarzuca ze powinna sie dziewczyna odchudzic, bo robi sobie krzywde itp. Ale czy oni zapytali jej czy ona chce sie odchudzic, czy jej to przeszkadza? Dlaczego chca decydowac za nia, dlaczego Pawel chce jej narzucic swoje pogladu. Ona ma zdrowa cere, piekne zdrowe wlosy itp, czego np Justnie brakuje. Moze dla Kasi Justyna jest zbyt wychudzona i powinna sie wziasc za siebie, bo wyglada jak anorektyczka. Problem w Kasi jest taki ze nie potrafi otwarcie powiedziec ze ona niema problemu, ze niech kazdy tam spojrzy na siebie.Takie jest moje zdanie na cala ta sytuacje , aczkolwiek Kasie nie jest moja faworytka i jak dla mnie ona powinna odpasc wreszcie.
Wenka
Użytkownik
x 38
x 42

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Wenka »

Kasia narzeka że jest za gruba, nawet była taka rozmowa że za dużo narzeka że ciągle sama sobie wytyka co ma tłuste a żre na potęgę i jeszcze innym podbiera.
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 »

Ja tam nie wiem jak jest, moze niech sie wypowiedza osoby , ktore ogladaja na zywo. Czy Kasia je wiecej od innnych?
Niby Pawel ma racje,ze weglowodany nie sa wskazane w duzej ilosci, ale mozna to powiedziec bardziej taktownie. Zwłaszcza , ze sam apollem nie jest :lol:
No i zgadzam sie ze Justyna wyglada prawie jak anorektyczna. Bez makijazu wyglada bardzo niekorzystnie. Nie kazdemu facetowi sie takie kobiety podobaja.
berbla
Obserwator
x 271
x 178

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: berbla »

Pamiętacie rozmowe Pawła z Łukaszem w studiu przed wejscie Pawła do domu WB? Łukasz prosił go wtedy żeby był wsparciem dla Justyny i żeby zaopiekował sie Kasia. Pawe oczywiście obiecał, że sie zaopiekuje.
findmyskyy
Obserwator
x 149

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: findmyskyy »

Paweł dużo mówił przed wejściem, np. że rozmówi się z Radkiem.

A on kręci dramy ze słabszymi, żeby pokazač swoją wyższość. Co mu do wagi jakiejś obcej dziewczyny...
Awatar użytkownika
bee
Użytkownik
x 9
x 82

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bee »

berbla pisze: 09 maja 2019, 10:00 Pamiętacie rozmowe Pawła z Łukaszem w studiu przed wejscie Pawła do domu WB? Łukasz prosił go wtedy żeby był wsparciem dla Justyny i żeby zaopiekował sie Kasia. Pawe oczywiście obiecał, że sie zaopiekuje.
Niech mu Olo wyklepie miche w niedziele i tyle.
bustram
Activist
x 84
x 1539

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Dziś warto obejrzeć odcinek, bo pokażą reakcję Izy na widok Arka w PZ. Tego nie było na streamie a sądząc po tym w jaki sposób Iza wyszła z PZ (zapłakana i na czworakach) musiało być grubo :P
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Kto to jest Arek???
kwapa
Użytkownik
x 18
x 15

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kwapa »

Paweł cały czas w tych samych kalesonach w kwiatki. Ble.
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Czy ja sie myle , czy on jako jedyny facet tam kapie sie w bokserkach??
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 932
x 470

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 »

Kati33 pisze: 09 maja 2019, 10:30 Kto to jest Arek???
https://www.youtube.com/watch?v=PBHGSwrXZSY

LIVE
Awans Radzia do elity :D
pkt.3.jpg
lukiluki
Obserwator
x 223
x 284

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: lukiluki »

Z tego, co pamiętam, to żeby zaliczyć zadanie tygodniowe, wszyscy uczestnicy muszą mieć co najmniej 9 pkt. Coś mi się wydaje, że głównie przez Pawła, nie będzie ono zaliczone
bustram
Activist
x 84
x 1539

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Podejrzewam, że WB specjalnie paru osób nie dopuści, aby rozdać kilka zadań specjalnych na koniec tygodnia :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”