[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
typeO
Obserwator
Posty: 668
Rejestracja: 28 kwie 2019, 10:20
x 219
x 466

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: typeO »

Krótkie podsumowanie uczestników według mnie: Madzia wciąż zachwyca naturalnością, naiwnością i wiarą w ludzi. Nie jest głupia jak niektórzy piszą , tylko niedojrzała, niedostosowana, umysł dziecka w ciele dojrzałej kobiety. Kibicuję jej w tej grze. Bartek - człowiek po przejściach, który się pozbierał i jest dobrym ojcem i mężem. Często się hamuje, by nie wypaść żle w oczach widzów i to mnie złości, ale czasem jego uwagi są bardzo celne. Trudno mu coś konkretnego zarzucić, chociaż ja mam dość jego opowieści o " dwójkach". Jak widzę internautom nie przeszkadzają takie gadki z ust Bartka i nikt nie mówi, że jest to trochę niesmaczne. Co innego Igor - wychwytuje się każdy jego sprośny żart. Iza i Radek to osoby dobrze scharakteryzowane na tym forum, więc nie będę się powtarzać. Dodam tylko, że Iza zaskoczyła mnie pozytywnie w zadaniu z "prądem" i zdobyła u mnie parę punktów na plus, choć generalnie uważam, że jest sztuczna. Kasia - duży talent wokalny, duża inteligencja i zdolność trafnej oceny sytuacji. Lubi manipulować, zbyt długo roztrząsa problemy, ma niską samoocenę. Za dużo się tłumaczy, usprawiedliwia. Po co? Potrzeba jej więcej luzu do siebie i innych. Oleh to jakiś mroczny człowiek, którego do końca nie czaję, ale jedno jest pewne: chce dojść jak najwyżej i zrobi wszystko, żeby tego dokonać.
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

Ktoś wcześniej się dziwił jak Ohme powiedziała że utożsamia się z Justyną, dla mnie był to sarkazm, chciała chociaż w taki sposób pokazać że można mieć dystans do uczestników ;)

Coś mi się wydaje, że najbliższe nominacje mogą być zaskoczeniem :)
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

Ja jestem bardzo zdziwiona po obejrzeniu wczorajszego BB noca . Ato dlatego, ze myślałam, ze program mimo wszystko bedzie bronil swoich uczestnikow :o A oni tak pojechali po Justynie i Pawle, ze ja na ich miejscu juz by tam nie przyszla w gosci nigdy. Z Pawla zrobili niestety osobe toksyczna i w sumie to dzieki niemu Justyna sie zalamala i wyszla; Mowily o tym psycholozki. Ta chudsza jeszcze probowala byc dyplomatka jednak ta grubsza powiedziala dokladnie to co mysmy tutaj pisali :huh: :huh: No to wyglada na to żeśmy mieli racje. No i zal mi Justyny w tej sytuacji. Ciekawa jestem czy się nad tym zastanowi czy nadal bedzie brnąć w ten zwiazek i udawac ,ze jest niesamowita szczęściarą??
Byla teoria psycholozek rowniez taka, ze byc moze Pawel zazdrosci Justynie popularnosci, ze to ja wybrano do programu itd. W takim razie dlaczego on wyszedl za nia ? Mysle ze milosc pewnie jest, ale troche dziwna. No i potwierdzili, ze Pawel zyczen na swieta nie wyslal dla Justyny. No to juz nie wrozy chyba dobrze i na przyszlosc. Bo ewidentnie ma problem ten koles :-\
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Wracając do bieżących wydarzeń to albo WB da im dzisiaj jakieś zadanie za dużą ilość punktów obywatelskich, albo będą bardzo ubogie zakupy ;)
Awatar użytkownika
noemi
Użytkownik
Posty: 110
Rejestracja: 30 kwie 2019, 18:33
x 15
x 53

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: noemi »

Ja myślę, że będą ciągnąć ten związek. Nabiją sobie wyświetlenia clickbaitowymi tytułami "czy big brother rozwalił nasz związek", "czy mój chłopak jest agresywny" na filmikach wyśmieją tą sytuację, powiedzą, że telewizja kłamie i tyle z tego będzie. Paweł do kamery w końcu odwzajemni pocałunek i komplementy.
Mam jedynie nadzieje, że jej znajomi powiedzą szczerze co o tym myślą, bo wszystkie komentarze będzie uważać za hejty.
A z tymi życzeniami to chłopak się zaorał. Takiego focha puścił na Justynę, że później nie wiedział jak w tej sytuacji się zachować. Na koniec powiedział, że nie wysłał życzeń, żeby jej nie rozpraszać :lol: A najlepsze jest to, że parę razy Justyna poruszała ten temat, mówiła, że big brother chciał ją złamać nie wysyłając jej życzeń od niego. A on kamienna twarz, NIC nie powiedział, że może się mylić :) Okazuje się, że to jej najbliższa osoba chciała ją złamać, nie telewizja:)


A wracając do programu. Czy petycja Kasi została kompletnie olana przez wielkiego brata? :lol:
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Na razie petycja została olana, a przez sytuację z Justyną i Pawłem wczoraj wszyscy zapomnieli o sekretnym pokoju. Na chwilę obecną ich budżet na zakupy wynosi 650 zł :P Także WB musi im dać jeszcze dzisiaj jakąś szansę, bo będzie bieda.
maniana92
Obserwator
Posty: 271
Rejestracja: 19 kwie 2019, 21:20
x 147
x 137

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: maniana92 »

Nie będzie takiej biedy, nie zapominajmy, że odpadły 3 osoby.
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 07 mar 2019, 19:01
x 913
x 460

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Spiderman0409 »

LIVE
Magda Z. prowadzi poranną musztrę.
Iza - uroczyste odczytanie regulaminu programu - 1 str.
Oleh - 2 str.
Ostatnio zmieniony 10 maja 2019, 10:23 przez Spiderman0409, łącznie zmieniany 1 raz.
SuzannaM
Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: 30 mar 2019, 15:47
x 71
x 46

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SuzannaM »

Zamiast wrzucać kogoś nowego mogliby automatycznie nominować wszystkich w następnym tygodniu. To mogłoby być ciekawe.
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

Mogło by być ciekawie, okazało by się, kto tak naprawdę ma najwyższe poparcie u ludzi ;)
Przydało by się jeszcze jakieś mega zadanie na podwyższenie punktacji, mają teraz taki luzik a zakupy lepsze by się przydały :D Mała kwota zeby zaszaleć i zrobić imprezę, mają tyly tematów do obgadania przy alko, przecież tyle się ostatnio zadziało :lol:
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

typeO pisze: 10 maja 2019, 9:14 Madzia wciąż zachwyca naturalnością, naiwnością i wiarą w ludzi. Nie jest głupia jak niektórzy piszą , tylko niedojrzała, niedostosowana, umysł dziecka w ciele dojrzałej kobiety. Kibicuję jej w tej grze.
Bardzo fajne i trafne określenie. Madzia nie jest głupia, jest po prostu mało doświadczona w prawdziwym, dorosłym życiu. Dla mnie też ewidentny nr.1 i jeśli nic strasznego się nie wydarzy, to w cuglach wygra tę edycję BB :)
typeO pisze: 10 maja 2019, 9:14Bartek - człowiek po przejściach, który się pozbierał i jest dobrym ojcem i mężem. Często się hamuje, by nie wypaść żle w oczach widzów i to mnie złości, ale czasem jego uwagi są bardzo celne.
To wstrzymywanie się właśnie mnie uwiera i dlatego do Bartka nie mogę się przekonać. Dla mnie on idzie taktyką Tomasza, tylko dużo inteligentniej. Niemniej no niestety nie jest w 100% sobą tam.


Na ten moment finałowa trójka moim zdaniem to Madzia, Bartek jednak i Iza. Z tej 3 Madzia zdobędzie grubo ponad 50% głosów w finale jeśli nic się z nią nie wydarzy.
SuzannaM pisze: 10 maja 2019, 10:22 Zamiast wrzucać kogoś nowego mogliby automatycznie nominować wszystkich w następnym tygodniu. To mogłoby być ciekawe.
Albo dorzucić chociaż kogoś i przedłużyć obecne głosowanie. Zwłaszcza, że Decybel w tym tygodniu naprawdę zaskakuje na plus :o

Np. zrobić normalnie nominacje, tylko bez możliwości głosowania na Kaśkę i Magdę Z. Wtedy byłoby dopiero ciekawie i gdyby nominkę dostał Radek, to kwasy murowane. Pamiętamy jak nie mógł przeżyć tej jedynej nominacji, którą miał póki co ;) Ciekawe też, jakby zareagowaliby na nominację Oleh, czy Bartek...
bobaas
Junior
Posty: 1214
Rejestracja: 03 kwie 2019, 18:56
x 288
x 668

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bobaas »

Chciałbym wszystkim przypomnieć, ze to uspokojenie się niektórych uczestników ma związek tylko i wyłącznie z zadaniem tygodniowym i to się od jutra zmieni :)
grzegorz.kra
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 05 maja 2019, 13:21
x 7
x 14

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: grzegorz.kra »

noemi pisze: 10 maja 2019, 10:08 Okazuje się, że to jej najbliższa osoba chciała ją złamać, nie telewizja:)
Zgadzam się z całą wypowiedzią, myślę podobnie tylko to ostatnie zdanie trochę naciągnięte. Myślę że nie chciał jej celowo złamać tylko jego zazdrość to spowodowała.
Skoro oboje się zdecydowali na udział Justyny to powinien odpuscić takie akcje i najlepiej wyłączyć streama. Nakręcił się z zazdrości i to zniszczyło uczestnictwo Justyny. Tak na chłodno, to myśle że i tak Justyna by wyleciała lub odeszła, z Pawłem czy bez, POWÓD, TRZEBA MIEĆ DUŻY DYSTANS DO SIEBIE JAK SIĘ DECYDUJE NA UDZIAŁ W TAKIM PROGRAMIE. Niestety Justyna go nie ma a Paweł to w ogóle.
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

Jordi - chyba nie jest to dziwne ze ludzie troche sie wstrzymuja i uwazaja na to co mowia; Wole takie cos niz to co robila Justyna z Pawlem uwazajac sie za najmądrzejszych. :rolleyes: Bartek jest ok; nie porownalabym go do Tomka, ktory byl drętwy jakby mial kij w d... :lol:
Tez taka trojke na final jak ty obstawiam. ;) Ale nie zapomnijcie ze Radek ma mega chrapkę na wygrana!
Swoja droga cos mi sie tu nie zgadza, ze oni nie wiedzieli jaka wygrana. :o
wir0s
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 20 mar 2019, 14:17
x 16
x 25

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wir0s »

LIVE BB1 10:36 Bartek czyta regulamin
[ Spoiler ]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości