[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Kati33 pisze: 10 maja 2019, 10:51 Ale nie zapomnijcie ze Radek ma mega chrapkę na wygrana!
Radziowi wczoraj mina zrzedła jak usłyszał od Kachy, że tylko 100 tysi jest, bo Paweł jej powiedział. Ewidentnie liczył na 300-400 tysięcy ;)
findmyskyy
Obserwator
Posty: 499
Rejestracja: 24 mar 2019, 10:18
x 149

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: findmyskyy »

Trochę sportu, więc Kaśka uciekła.
Awatar użytkownika
noemi
Użytkownik
Posty: 110
Rejestracja: 30 kwie 2019, 18:33
x 15
x 53

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: noemi »

grzegorz.kra pisze: 10 maja 2019, 10:51
noemi pisze: 10 maja 2019, 10:08 Okazuje się, że to jej najbliższa osoba chciała ją złamać, nie telewizja:)
Zgadzam się z całą wypowiedzią, myślę podobnie tylko to ostatnie zdanie trochę naciągnięte. Myślę że nie chciał jej celowo złamać tylko jego zazdrość to spowodowała.
Skoro oboje się zdecydowali na udział Justyny to powinien odpuscić takie akcje i najlepiej wyłączyć streama. Nakręcił się z zazdrości i to zniszczyło uczestnictwo Justyny. Tak na chłodno, to myśle że i tak Justyna by wyleciała lub odeszła, z Pawłem czy bez, POWÓD, TRZEBA MIEĆ DUŻY DYSTANS DO SIEBIE JAK SIĘ DECYDUJE NA UDZIAŁ W TAKIM PROGRAMIE. Niestety Justyna go nie ma a Paweł to w ogóle.
On chciał ją ukarać, a to ją złamało, może tak powinnam napisać. Zresztą ten schemat karania widzieliśmy sami w programie. Czy to jak obraził się, że Justyna zażartowała z objęcia Igora. Czy jak wtedy jak mieli spać oddzielnie, Justyna przyszła do sypialni się z nim pożegnać, a on jak mumia leżał i nie odwzajemniał jej pocałunków. A w czym tu zawiniła Justyna?
On dodatkowo tak się obraził, że przestał prowadzić instastory na Justyny instagramie i dodatkowo usunął jej nicka ze swojego instagrama.
Dla mnie to tak obraźliwy związek dla niezależnej kobiety, że mam ochotę analizować ich każde zachowanie :lol: Czy to też się leczy? :o
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Tymczasem od rana spina przy śniadaniu, a podobno najbardziej konfliktowych osób w programie już nie ma :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Z tego co widzę Igor rozpętuje wojenkę o śniadanie z Bartkiem i Kasią, więc bardzo spokojnie długo było :lol:
Awatar użytkownika
noemi
Użytkownik
Posty: 110
Rejestracja: 30 kwie 2019, 18:33
x 15
x 53

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: noemi »

Ale zobaczcie każdy powiedział swoje zdanie i koniec tematu.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

A co z dniem szczerości ? Już nie będą pokazywać materiałów uczestnikom w obawie, że wszyscy spakują walizki i wyjdą ? :) Wczoraj miał być czat z Madzią i też go przełożyli, a szkoda.

W niedzielę wyskoczy Magda Z. i od poniedziałku zostanie 7 osób: Radek, Madzia, Oleh, Igor, Iza, Bartek, Kasia. I wtedy dopiero zacznie się prawdziwa gra - jestem ciekawy, w jaką stronę pójdą Radek z Igorem - czy będą starali się wyeliminować siebie, czy też w pierwszej kolejności Madzię i Bartka. Niestety obawiam się, że mimozy Oleh, Iza i Kasia mogą dociągnąć aż do finału - dlaczego ? Bo będą łatwymi przeciwnikami do pokonania na ostatniej prostej.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

marimba pisze: 09 maja 2019, 19:27
Emikus pisze: 09 maja 2019, 19:20
marimba pisze: 09 maja 2019, 19:19

Przecież i tak nasze głosy nie mają znaczenia
Dlaczego nie mają znaczenia?
Uważam, że o odejściu uczestnika i tak decyduje produkcja. Łukasza wyrzucili, ponieważ wszyscy byli już powoli zmęczeni tym, że tylko on robił dramy, Andżelika odpadła, bo burzyła ład w mieszkaniu, i potrzebowali jeszcze Juszes i tak dalej. My i tak nie jesteśmy w stanie zweryfikować, czy faktycznie większość zagłosowała na danego uczestnika. Produkcja traktuje smsy jako sondaż nastrojów widzów do danego uczestnika, oraz dodatkowy dochód.
Jasne. W końcu taka Kaśka jest na tyle "irytująca", że mieszkańcy nominują ją kolejny raz z rzędu, a i tak dostaje mało głosów od widzów. 8)
Gurson pisze: 09 maja 2019, 18:37 Pod pewnym względem ten program to PORAŻKA! Bo nie przypominam sobie edycji, w której tyle osób opuszcza program przedwcześnie: Daniel, Marlena, Maciek, Kuba, Justyna, Paweł - 6 osób!!! W żadnej edycji tyle nie odeszło. Trzeba było dać zwykłych "No-name" - ktoś oblał egzamin w doborze uczestników/. Ta edycja miała nawiązywać do 1 edycji - do pięt jej nie dorasta!
Obecny "BB" nawiązuje do pierwszej edycji sprzed 18 lat, ale głównie pod względem PR-u, reklamy czy autopromocji. Mam wrażenie, że skład został stworzony pod "twardy" target TVN-u, a jednocześnie tak, by był kontrowersyjny, czego "kozłem ofiarnym" stał się Kuba. Oczywiście jego zachowania nie bronię.
quote=wiatriwoda post_id=518420 time=1557436592 user_id=15171]
Może Angela wrócić w niedzielę by podbić oglądalność.
[/quote]
I wróci... ale tylko do studia "Big Brother Arena". Chyba takiej potrzeby podbijania oglądalności nie ma, skoro prawdopodobnie będzie kolejna edycja. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Nadiab
Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 09 maja 2019, 14:22
x 23
x 33

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nadiab »

A według mnie dobrze, że Igor zwrócił uwagę Kasi i Bartkowi..szczególnie jemu. Dobrze wiedzą, że zależy im na zdobyciu punktów obywatelskich i dlatego robią śniadanie.. ale nie, im zachciało się naleśników ;) ale kulturalnie zakończyli dyskusje ale założę się, że Kasia i Bartek podadzą tą sytuację jako uzasadnienie do nominacji Olega i może nawet Madzi.. ;) hyhy
balarion
Junior
Posty: 835
Rejestracja: 19 kwie 2017, 11:03
x 419
x 527

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: balarion »

maniana92 pisze: 10 maja 2019, 11:23
tinsel pisze: 10 maja 2019, 11:20 Tymczasem od rana spina przy śniadaniu, a podobno najbardziej konfliktowych osób w programie już nie ma :)
Ale spina, coś strasznego. Idź tam na kanał, twoja idolka zaraz pewnie coś nagra.
Sprostowanie, ze wszystko bylo rezyserowane. Ze nikim nie gardzila, ze lubi ludzi, ze przyjaciele to nie g**no, ze Pawel nie sika po scianach i ze sie strasznie kochaja:)
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 07 mar 2019, 19:01
x 913
x 460

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Spiderman0409 »

Justyna już w domu w Białymstoku.
Nagrała własnie krótkie instastory:
https://www.instagram.com/stories/juszes/
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Możecie opisać co nagrała? Nie wszyscy mają konto na insta :)
kingus_6r
Użytkownik
Posty: 58
Rejestracja: 01 kwie 2019, 11:25
x 16
x 4

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kingus_6r »

Powiedziała, że cieszy się, ze opuściła program i że jeśli ktoś żałuje ze wyszła to jej przykro ale czuła że to już jej czas.. wspomniała,że nie chciała od razu występować na live, woli za jakiś czas jak ochłonie i przemyśli. Zakomunikowała że zaraz idzie na zakupy i kupi produkty jakie chce i zrobi sobie najpyszniejsze śniadanie na świecie
Ostatnio zmieniony 10 maja 2019, 11:46 przez kingus_6r, łącznie zmieniany 1 raz.
findmyskyy
Obserwator
Posty: 499
Rejestracja: 24 mar 2019, 10:18
x 149

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: findmyskyy »

W sumie to nic takiego. Że jeszcze nie czytala na swój temat, że cieszy się, że jest w domu i idzie w końcu na zakupy.
grzegorz.kra
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 05 maja 2019, 13:21
x 7
x 14

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: grzegorz.kra »

noemi pisze: 10 maja 2019, 11:07
grzegorz.kra pisze: 10 maja 2019, 10:51
noemi pisze: 10 maja 2019, 10:08 Okazuje się, że to jej najbliższa osoba chciała ją złamać, nie telewizja:)
Zgadzam się z całą wypowiedzią, myślę podobnie tylko to ostatnie zdanie trochę naciągnięte. Myślę że nie chciał jej celowo złamać tylko jego zazdrość to spowodowała.
Skoro oboje się zdecydowali na udział Justyny to powinien odpuscić takie akcje i najlepiej wyłączyć streama. Nakręcił się z zazdrości i to zniszczyło uczestnictwo Justyny. Tak na chłodno, to myśle że i tak Justyna by wyleciała lub odeszła, z Pawłem czy bez, POWÓD, TRZEBA MIEĆ DUŻY DYSTANS DO SIEBIE JAK SIĘ DECYDUJE NA UDZIAŁ W TAKIM PROGRAMIE. Niestety Justyna go nie ma a Paweł to w ogóle.
On chciał ją ukarać, a to ją złamało, może tak powinnam napisać. Zresztą ten schemat karania widzieliśmy sami w programie. Czy to jak obraził się, że Justyna zażartowała z objęcia Igora. Czy jak wtedy jak mieli spać oddzielnie, Justyna przyszła do sypialni się z nim pożegnać, a on jak mumia leżał i nie odwzajemniał jej pocałunków. A w czym tu zawiniła Justyna?
On dodatkowo tak się obraził, że przestał prowadzić instastory na Justyny instagramie i dodatkowo usunął jej nicka ze swojego instagrama.
Dla mnie to tak obraźliwy związek dla niezależnej kobiety, że mam ochotę analizować ich każde zachowanie :lol: Czy to też się leczy? :o
Faktycznie masz rację, tak to wygląda niestety. Nie wiedziałem o tym Instagramie. W takim razie to lekko chorobliwa zazdrość. Czy to związek dla niezależnej kobiety? Hmm mało takich związków? Zakochana kobieta tego nie widzi..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości