[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
bustram
Activist
x 84
x 1539

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Przecież i tak zwykle siedziała razem z nimi w dużej i rozmawiała a jak szykowali się do snu to szła do małej. Dla mnie bez różnicy, a głupio zostawiać jeden pokój wolny.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2457

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Skoro nikt nie odpadnie, wg mnie nikt nie wejdzie, to co produkcja może na Arenę wymyślić? Jakieś szersze nominacje może.
Awatar użytkownika
marta11654
Użytkownik
x 102
x 100

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: marta11654 »

wiatriwoda pisze: 10 maja 2019, 18:29 Skoro nikt nie odpadnie, wg mnie nikt nie wejdzie, to co produkcja może na Arenę wymyślić? Jakieś szersze nominacje może.
Ja myślę, że zaprosza Justynę, bo i tak powinna odpaść w niedzielę.
bustram
Activist
x 84
x 1539

[TVN/TVN7] Big Brother

Może jakieś łączenie z Areną albo odwiedziny byłych mieszkańców ? Myślę, że jeśli nie w niedzielę to w kolejnych będzie coś takiego, bo im bliżej do finału muszą jakoś podsycać emocje a z pomysłami krucho.
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas »

Igor mówi, że z Kaśką jedynie gada jak ma coś wyjaśnić a i tak z tego co mówi mu nie bierze do siebie :rolleyes: Wczorajsza rozmowa z Kaśką dla niego nic nie znaczyła. Wiemy Igor, że nie szanujesz Kaśki, bo kłamałeś jej prosto w oczy i nie miałeś cywilnej odwagi przyznać, czemu nazwałeś ją przy innych kłamczuchą. Mam wrażenie, że Igor myśli, iż powoli traci grunt pod nogami. Dzisiaj rano też w kuchni gadał, że dostał 1.5 pkt. od widzów i to znaczy, że pewnie jak będzie nominowany to wyleci. To miało na celu by go żałowali i nie nominowali? Bo go ludzie nie lubią na zewnątrz i tym samym nie jest zagrożeniem? ;)
Pepunia
Obserwator
x 3
x 189

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Pepunia »

Paweł znów dodał nick Justyny na instagramie a obok z serduszkiem. U niej zresztą tak samo.

Ale oczywiście Igor mówiąc tak o Kasi nie zachowuje się obywatelsko. Ale punkty maksymalne jak były tak są. W ogóle oni wszyscy jak matrony. A te biedaki praktycznie cały tydzień poza elita, to sprzątali to gotowali i cały tydzień na podłodze.
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1212

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

bustram pisze: 10 maja 2019, 18:05 Nie przesadzaj - Radek najwięcej robił uwag na temat sprzątania, jedzenia itd. W większości personalnie. A teraz coraz częściej czytam, że się próbuje przypodobać. W jaki sposób ? Że nie ciągnie tematu przez kilka dni tylko kończy dramę szybko ? To chyba zaleta. A pisząc "nie przeklina" miałem na myśli, że nie używa słów wulgarnych jako przecinka w zdaniu. Bo formalnie przeklinali wszyscy, ale nie wszyscy w takim natężeniu jak Igor czy Decybel.
Uwagi na temat sprzątania to jak dla mnie pierdoły i nie mają wiele wspólnego z tym co się naprawdę myśli o innych. Ale każdy może mieć na temat Radka swoje zdanie, ja mam takie :)

Zaraz 19 a oni dalej nie zrobili tych zadań, które pisali w PZ i punktacja też się prawie nie zmieniła od rana.
bustram
Activist
x 84
x 1539

[TVN/TVN7] Big Brother

@bobaas
Jakie to ma znaczenie ? Przecież to są obcy dla siebie ludzie i nie mają obowiązku się kochać. Ważne żeby dram nie było i dobra atmosfera w grupie, a tak obecnie jest ;) Za miesiąc się rozejdą i będzie koniec.
Pepunia
Obserwator
x 3
x 189

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Pepunia »

Może zadanie do jutra. To że mieli zakupy w piątek kilka razy nie znaczy, że musi tak zawsze być.
o.-___-.o
Użytkownik
x 38

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: o.-___-.o »

RXRi2 pisze: 10 maja 2019, 14:33 Łukasz mógłby wejść jako pierwszy z misją nabrania ich, że ponownie jest mieszkańcem.
Jak Łukasz nie wchodzi na serio to to byłoby naprawdę super. I jeszcze żeby po cichu sprzedał każdemu uczestnikowi jakąś wymyśloną tajemnicę o świecie zewnętrznym z przyrzeczeniem, że nikomu więcej ta osoba nie powie. Wygadają się to dostają karę, dotrzymają tajemnicy to nagroda (czyli w ich wypadku wóda i fajki).
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2457

[TVN/TVN7] Big Brother

Wejście Łukasza w ramach żartu na 2 dni, spoko, nawet Angela na 2 dni mogła by namieszać :)
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

Nie ma co się nakręcać, będzie imprezka to zobaczymy co w kim siedzi ;) dało się zauważyć, że Radek od początku programu się pilnuje, i zawsze jest z silniejszymi. Chłop wie jak się zachować, uwagę zwraca tylko słabszym i wytyka błędy, silniejszych nie rusza...a było za co zwrócić uwagę i to nie raz.

Dobry pomysł z wejściem byłego uczestnika, ich tam z wściekłości krew by zalała, a uszami dym by poszedł :lol:
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1212

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

Przydałby się jakiś twist, bo dzisiaj przez cały dzień nic się nie dzieje.
Awatar użytkownika
Abbott
Activist
x 367
x 1370

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott »

LIVE Od pół godziny muszą siedzieć w dużej sypialni. Zawsze kiedy ekipa coś szykowała w domu, to ich wywalała na zewnątrz.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2457

[TVN/TVN7] Big Brother

A skąd, nie raz siedzieli w sypialni.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”