[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Głosowanie przerwane zostało przedpołudniem. Stąd wczoraj na końcowej planszy pokazano procentowe wyniki głosowania na uczestników.
Pozdrawiam, Trzeciak
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Nadrobiłam odcinek. Moim zdaniem nie pokazywał Justyny i Pawła w złym świetle, a nawet przeciwnie. W sumie mogą nawet obrócić to w swój sukces.
ditt
Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: 08 lip 2018, 20:20
x 671
x 141

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ditt »

Rozczarował mnie Bartek, kiedy powiedział, że wyjście Justyny i Pawła go ani ziębi, ani parzy, i że bardziej przejąłby się, gdyby odszedł Igor, Hanys albo Madzia.
Wcześniej myślałem, że Bartek jest mądrzejszy. Takich prostaków jak Igor i Radek on ceni wyżej niż Justynę. :rolleyes:
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Tak, na koniec powiedzeili, że na Arenie będzie decyzja na temat głosowania czy coś, dziwnie to zabrzmiało.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Na sam koniec kiedy się żegnali ujrzałem przez kilka sekund taką Justynkę jaką była do odpadnięcia Łukasza. Dostrzegłem tą iskierkę radości, którą zgasił bezpowrotnie Paweł. Taką chcę ją zachować w pamięci ;)

@wiatriwoda
Chodziło o losowanie 5 000 zł.
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

A może to była iskierka radości z racji tego, że w końcu opuszcza dom BB :lol:
balarion
Junior
Posty: 835
Rejestracja: 19 kwie 2017, 11:03
x 419
x 527

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: balarion »

tinsel pisze: 10 maja 2019, 21:03 Nadrobiłam odcinek. Moim zdaniem nie pokazywał Justyny i Pawła w złym świetle, a nawet przeciwnie. W sumie mogą nawet obrócić to w swój sukces.
Ja mam inne zdanie. Każdy w filmiku o sobie zobaczył jak go obgaduje Justyna i przyjął to z pokora, nikt cyrku nie robił. Natomiast Justyna widząc filmik o sobie- nie mogła tego przeżyć, wręcz całkiem zwariowała. To jak to jest? Ona była zdania, ze obgadać może każdego, ja natomiast nikt nie ma prawa. Ten odcinek tylko utwierdził każdego jaka to była zadufana w sobie egoistka.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

@tinsel
Być może tak ale ujrzałem w końcu spontaniczną radość. Fajnie się roześmiała kiedy zdradziła Bartkowi prawdę o jajkach - taką ją polubiłem i tak chce ją zapamiętać. Mam nadzieję, że w normalnym życiu rozejdzie się z Pawłem i ułoży sobie szczęśliwe życie bez niego.
Pepunia
Obserwator
Posty: 586
Rejestracja: 28 mar 2019, 14:26
x 3
x 190

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pepunia »

Kto ma Instagram Justyna dodała kolejne instastory. Odnosi się tam między innymi do hejtu i dlaczego wyszła itd. Trochę tego jest.

Nie oglądałam do końca, ale broni Pawła, dziękuję mu i w ogóle gdyby nie on to wyszłaby wvzesniej itp.
o.-___-.o
Użytkownik
Posty: 87
Rejestracja: 03 maja 2019, 17:26
x 38

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: o.-___-.o »

tinsel pisze: 10 maja 2019, 20:14 Oj Radek z wysiłku aż zwymiotował :o Nie wiem po co takie zadania po których połowa grupy ledwo żyje.
Dla rozrywki widzów.
bobaas pisze: 10 maja 2019, 19:59 Olek po raz kolejny pokazuje, że jest chorobliwe ambitny. Dla mnie to jest już taka lekka głupota. Zajeżdzać się w imię czego?
Może do czegoś dojdzie w życiu. A może imigranci tak mają, że czują, że muszą się specjalnie wykazać. To by tłumaczyło finansowy sukces pewnej nacji, która dopiero niedawno odzyskała własne państwo do którego mogą wrócić z emigracji liczonej w sumie tysiące lat.
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

To ja chyba nie jestem w grupie docelowej, skoro dla mnie to żadna rozrywka patrzeć jak uczestnicy padają jak muchy.

balarion pisze: 10 maja 2019, 21:11 Każdy w filmiku o sobie zobaczył jak go obgaduje Justyna i przyjął to z pokora, nikt cyrku nie robił. Natomiast Justyna widząc filmik o sobie- nie mogła tego przeżyć, wręcz całkiem zwariowała. To jak to jest? Ona była zdania, ze obgadać może każdego, ja natomiast nikt nie ma prawa. Ten odcinek tylko utwierdził każdego jaka to była zadufana w sobie egoistka.
Myślę, że filmik nie był głównym powodem jej odejścia z programu, chociaż był jednym z powodów. Trzeba też przyznać, że większość nie dostała tak mocnych filmików jak Justyna, a szkoda bo byłoby ciekawiej ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Już raz to pisałem, ale napiszę drugi i ostatni, forma też ma znaczenie. Obgadywanie zwykłymi słowami, a wulgarnymi, robi różnicę, nie ważne kto by to mówił.
ninka
Użytkownik
Posty: 111
Rejestracja: 16 kwie 2019, 3:30
x 313
x 52

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ninka »

Nawet gdybym się bardzo starała to nie umie już zaufać Kasi, bo jak zaufać osobie, która na wyjściu do domu WB ujawnia że jest manipulantką.
kara
Użytkownik
Posty: 187
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:46
x 90
x 100

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kara »

ditt pisze: 10 maja 2019, 21:05 Rozczarował mnie Bartek, kiedy powiedział, że wyjście Justyny i Pawła go ani ziębi, ani parzy, i że bardziej przejąłby się, gdyby odszedł Igor, Hanys albo Madzia.
Wcześniej myślałem, że Bartek jest mądrzejszy. Takich prostaków jak Igor i Radek on ceni wyżej niż Justynę. :rolleyes:
Wydaje mi sie ze tu chodzi kogo on lubi a nie kogo ceni. Powiedzial co czuje i jak najbardziej to bylo szczere.
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

wiatriwoda pisze: 10 maja 2019, 21:35 Już raz to pisałem, ale napiszę drugi i ostatni, forma też ma znaczenie. Obgadywanie zwykłymi słowami, a wulgarnymi, robi różnicę, nie ważne kto by to mówił.
Zdecydowanie tak. Poza tym co z tego, że Justyna była na wielu z tych filmików, które oglądali inni, skoro nie było tam nic szczególnego.

LIVE
[ Spoiler ]
Ostatnio zmieniony 10 maja 2019, 21:47 przez tinsel, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości