[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
adamnowak76
Użytkownik
Posty: 236
Rejestracja: 11 sie 2011, 20:50
x 7

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adamnowak76 »

Przecież nowy uczestnik na tak późnym etapie już miał miejsce w poprzednich trzech edycjach Big Brothera w TVN:

I edycja: Rafał wchodzi do domu w 62 dniu programu, ale po dwóch dniach jest już nominowany do wyjścia, wychodzi 71 dnia.

II edycja: Arek wchodzi do domu w 69 dniu programu, odpadł 102 dnia - cztery dni przed finałem.

III edycja (Bitwa): Joanna i Tadeusz wchodzą w 69 dniu programu, ale mogła zostać jedna osoba. Decyzją mieszkańców, dom opuścił Tadeusz (74 dzień). Joanna odpadła z programu w 82 dniu - cztery dni przed finałem.

Edycji z TV4 nie śledziłem tak regularnie.
Ostatnio zmieniony 11 maja 2019, 19:51 przez adamnowak76, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Wejdzie jako uczestnik. Spodziewaliśmy się wszyscy po wywaleniu Kuby i odejściu Justyny z Pawłem nowego uczestnika.

Ciekawe czy Bartek go rozpozna, bo Chucho wystąpił też rok temu w Opolu na tym samym koncercie hitu na mundial: https://www.youtube.com/watch?v=ED6llMkCzFA
Ostatnio zmieniony 11 maja 2019, 19:53 przez Abbott, łącznie zmieniany 1 raz.
przemek94
Obserwator
Posty: 421
Rejestracja: 09 kwie 2019, 18:27
x 45
x 100

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: przemek94 »

Jeśli ten gość naprawdę wejdzie do domu WB to mi to nie przeszkadza przynajmniej coś się może dziać a on tego i tak nie wygra.
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Żadnej oficjalnej informacji, że on ma wejść jako uczestnik nie ma, więc nie sądzę, żeby tak miało być.
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

A jak się pojawi, to przyznasz sobie sam bana na tydzień? :P
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2526
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1992
x 661

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

adamnowak76 pisze: 11 maja 2019, 19:49 Przecież nowy uczestnik na tak późnym etapie już miał miejsce w poprzednich trzech edycjach Big Brothera w TVN:

I edycja: Rafał wchodzi do domu w 62 dniu programu, ale po dwóch dniach jest już nominowany do wyjścia, wychodzi 71 dnia.

II edycja: Arek wchodzi do domu w 69 dniu programu, odpadł 102 dnia - cztery dni przed finałem.

III edycja (Bitwa): Joanna i Tadeusz wchodzą w 69 dniu programu, ale mogła zostać jedna osoba. Decyzją mieszkańców, dom opuścił Tadeusz (74 dzień). Joanna odpadła z programu w 82 dniu - cztery dni przed finałem.

Edycji z TV4 nie śledziłem tak regularnie.
Anna Wódkiewicz weszła w piątej edycji na dziewięć dni przed finałem.
15 lat na forum! :)
J&M
Użytkownik
Posty: 171
Rejestracja: 27 kwie 2019, 21:20
x 3
x 70

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: J&M »

Napisał, że wchodzi i liczy na dobrą zabawę. Nie ma słowa o byciu uczestnikiem. Może tylko na imprezę jako wodzirej?
Awatar użytkownika
mseptember
Użytkownik
Posty: 228
Rejestracja: 11 maja 2019, 17:06
x 47
x 125

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mseptember »

Jeśli coś się nie wydarzy, to umrzemy z nudów. Tak się właśnie kończy znikanie z programu problematycznych uczestników. Mam nadzieję, że "Produkcja" ma jakiś pomysł, bo zostało jeszcze sporo czasu do finału...
Jagna
Użytkownik
Posty: 91
Rejestracja: 03 maja 2019, 7:52
x 160
x 131

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jagna »

Kati33 pisze: 11 maja 2019, 19:10 Jagna - prawie sie z toba zgadzam ;) Co do Oleha, to sama nie wiem, wydaje mi sie ze to jego kręcenie z " byla" dziewczyna z ktora sie dwa lata nie widzial, no i nominowanie Madzi zostalo zle odebrane :huh: Dlatego później nie wszyscy uwierzyli w to, ze sie zakochal w Madzi; on jest bardzo mlody, ale raczej dobry z niego chlopak;
Kasia jest powazna na swoj wiek, bo ma dopiero 23 lata. No i ma klopoty z waga. Nie wszyscy musza byc szczupli jednak ona chyba za duzo je, powinna uwazac :(
Co Justysi i Pawla i .....ich wielkiej milosci?? :o :o Hm. Ja nie ogladam na żywo, ale tu czytalam wypowiedzi ludzi, widzialam kilka filmikow ,ktorych nie bylo na tvn 7. Nic nie bylo zmanipulowane. Jak chca to niech wierza sami w swoja milosc i zyja w swoim swiecie.
Kati, jeżeli chodzi o Oleha, to pisałam kiedyś o tym, że myślę, że związek z dziewczyną na zewnątrz sobie wymyślił, żeby dodać sobie powagi. Madzię nominował jakoś na samym początku, jak jeszcze się w niej nie kochał :)
A jeżeli chodzi o Justynę i Pawła to o ich chorej relacji pisałam tyle, że zostałam chyba nawet delikatnie (i słusznie) upomniana, że dość już bicia piany. To co napisałam na temat filmiku pisałam ironicznie. W zakończeniu tego tematu wyraziłam szczere obawy o losy Justyny przy tym niezrównoważonym facecie, więc powinno to jednoznacznie wyjaśnić moje nastawienie. Ale miło, że ktoś jest równie czujnie nastawiony do przedziwnych układów Justyna-Paweł jak ja :)
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

J&M pisze: 11 maja 2019, 20:26 Napisał, że wchodzi i liczy na dobrą zabawę. Nie ma słowa o byciu uczestnikiem. Może tylko na imprezę jako wodzirej? Obrazek
Nie szukajcie ukrytych motywów. Wystarczy wejść na jego konto na fejsie. Pod zdjęciem jest.

Od jutra mamy nowego uczestnika 🙂
Awatar użytkownika
rafal_rambo
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 17 mar 2019, 23:12
x 10
x 153

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rafal_rambo »

Jeśli faktycznie to nowy uczestnik to pewnie wejdzie na początku "Areny", przed nominacjami i też będzie nominował.
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Nie sadzę, żeby produkcja pozwoliła mu napisać na własnym fejsie zanim sami tego nie ogłoszą. Chociaż ogólnie wprowadzenia jeszcze jakiegoś nowego uczestnika nie wykluczam. Niedługo się okaże ;)

W odcinku tv prawie wszystkie wczorajsze spiny Kasi z grupą pokazali.
Ostatnio zmieniony 11 maja 2019, 20:58 przez tinsel, łącznie zmieniany 1 raz.
Masturbator2000
Użytkownik
Posty: 170
Rejestracja: 20 mar 2019, 17:43
x 23
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Masturbator2000 »

Wystarczy porównać tą jego grafikę z tymi które wrzucał TVN żeby zobaczyć że nie jest zrobiona przez tych samych grafików.
jas06
Junior
Posty: 1335
Rejestracja: 28 gru 2016, 13:13
Lokalizacja: 51°30'45.3"N 0°13'08.5"W
x 339
x 200

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jas06 »

Abbott pisze: 11 maja 2019, 20:49 Nie szukajcie ukrytych motywów. Wystarczy wejść na jego konto na fejsie. Pod zdjęciem jest.
Ja widzę w tym obrazku róźnicę, w porównaniu do obrakzu z Juszes widzę róźnice z tłem i logo, bo na tym z Juszes i Pawłem napis "tvn" jest zmniejszony, a tutaj odpowiedni. Także ten dolny, bo ten jakby to było na tym z Face "cenzurowany napis" i wklejony inny.
Ostatnio zmieniony 11 maja 2019, 21:02 przez jas06, łącznie zmieniany 1 raz.
on/jego
To jest nasza wojna (także informacyjna)
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2526
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1992
x 661

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

Dzisiejszy odcinek jakiś taki mniej ociężały odkąd nie ma Juszes. Obawiałem się, że będzie nuda, a Zając pociągnęła odcinek!
Ostatnio zmieniony 11 maja 2019, 21:15 przez Dejmian, łącznie zmieniany 1 raz.
15 lat na forum! :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości