[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
maniana92
Obserwator
x 147
x 136

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: maniana92 »

Igor po słońcu stwierdził, że jest 14;30, ma nosa na kacu.
Pepunia
Obserwator
x 3
x 189

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Pepunia »

A i przy okazji nie mam nic do Kasi, ale co spojrzę na stream i widzę ja to coś je. Ciężko tego nie zauważyć.
Obserwator88
Użytkownik
x 16
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Obserwator88 »

Przypuszczalne nominacje:
Igor - Kasia i Oleh lub Bartek
Bartek - Kasia lub Magda Z. i Oleh
Iza - Kasia lub Magda Z. i Oleh
Madzia - Magda Z i Iza
Radek - Kasia i Oleh lub Magda Z.
Magda Z. - Kasia i Bartek lub Madzia
Oleh - Kasia i Magda Z.
Kasia - Magza Z. i Igor lub Radek
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas »

Często nasza podświadomość tak działa, że widzimy to co chcemy zobaczyć a nie to jaka jest rzeczywistość :) Tak jest z Kaśką. Zrobili jej edit lenia, głodomora i kogoś kto ciągle je. Ja jakoś nie zauważyłem by jadła więcej niż inni. Ale teraz tak jest, że wszyscy zwracają na nią uwagę szczególnie w kwestii jedzenia.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2457

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Ładnie, Igor sikał do umywalki ,a Magda na niej siedziała. Wg relacji Madzi :lol:
Awatar użytkownika
Abbott
Activist
x 367
x 1370

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott »

Chyba ktoś jeszcze poza Marchwią zaśpiewa. Słychać próby ze studia, ale nie wiem kto?!
Obserwator88
Użytkownik
x 16
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

Oleh nadaje się do romansowania, ale jego osobowość w grupie znika. Być może jakiś wpływ na to może mieć też język, widać, że nie wypowiada się do końca swobodnie. Poza tym przesadnie szpanuje przed chłopakami, co wcale nie daje fajnego efektu. Nie jest inicjatorem śmiesznych pogawędek tak jak Igor, Radek, Bartek czy Madzia, dlatego ludzie będą go nominować twierdząc, że w porównaniu do pozostałych uczestników mają z nim najmniejszy kontakt.
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

Obserwator88 pisze: 12 maja 2019, 14:35 Przypuszczalne nominacje:
Igor - Kasia i Oleh lub Bartek
Bartek - Kasia lub Magda Z. i Oleh
Iza - Kasia lub Magda Z. i Oleh
Madzia - Magda Z i Iza
Radek - Kasia i Oleh lub Magda Z.
Magda Z. - Kasia i Bartek lub Madzia
Oleh - Kasia i Magda Z.
Kasia - Magza Z. i Igor lub Radek
Igor - w sumie się zgadzam,.
Bartek - on jest w dobrej komitywie z Kasią, mimo że uważa że Kasi w programie "nie ma" to myślę, że nie będzie jej nominował, bo wie, że Kaśka go nie wskaże. Taktyka weźmie górę i da Decybela oraz Oleha.
Iza - podobnie jak Bartek z Kaśką dobrze żyje i myślę, że wie, że ta jej nie będzie szybko nominować. Wskaże Olka i Decybela/Igora.
Madzia - Decybel i Iza/Broda
Broda - Kaśka i nie wiem kto, ale na pewno nie Oleh, Iza i chyba Bartek.
Decybel - Kaśka i Bartek
Oleh - Kaśka i Bartek/Iza
Kaśka - Decybel i Broda
Barteg
Obserwator
x 1851
x 326

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Barteg »

@bobaas w większości się zgadzam, ale myślę, że Igor nie wskaże Olka, tylko kogoś z dwójki Bartek/Iza, a Radek jako drugą osobę wybierze Madzie, która może dostać też głos od drugiej Magdy zamiast Bartka.
gruzożer
Użytkownik
x 3

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: gruzożer »

Ta edycja BB to ogromna porażka produkcji.

Przede wszystkim każdy uczestnik powinien mieć wpisany w kontrakt zapis że w wypadku rezygnacji z udziału w programie ponosi konsekwencje finansowe.To spowodowałoby że do programu nie wchodziłyby osoby które nie są pewne że chcą walczyć o wygraną a jedynie wypromować trochę siebie i pewne idee które reprezentują.

Druga sprawa to wręcz histeryczne podchodzenie to tzw poprawności politycznej. Wyeliminowanei z programu zostały tak naprawdę dwie osoby bez żadnego powodu. Jedna poleciała za głupi niesmaczny dowcip, druga za to że w nerwach coś tam chlapnęła i to nawet nie bezpośrednio do osoby do której niechęć była skierowana.Można różnie ich oceniać ale tak naprawde to takie osoby są solą takich programów-osoby kontrowersyje barwne. To nie jest program w którym powinni brać grzeczni nudni ludzie.Poza tym jeżeli pewna grupa funkcjonuje razem to jest oczywste że nawiązują się sympatie, przyjaznię ale też czasami powstają konflikty-tłumienie takich konfliktów w zarodku doprowadza do nienormalnej sytuacji.

Jasne że gdyby doszło do jakiś zachowań rasistowskich (a zachowaniem rasistowskim nie jest głupi, niesmaczny żart-można sobie żartować z grubych , chudych, rudych łysych a nie można z koloru skóry-to jest chore) czy fizycznej przemocy to byłby powód do reakcji-tu nie było takich powodów a tylko popsuli program.

Trzecia sprawa-dobór uczestników. Mnóstwo nudnych ludzi-jakaś niebrzydka dziewczyna z nadwagą która tylko żre, leży i czasami coś zaśpiewa, matka Polka która nikomu nie chce podpaść czy jeszcze inne dziewczę mające ewidentne problemy z psychiką które nakłada sobie tone tapety na twarz 10 razy dziennie i tak można wymieniać.

Wpuszczając partnera jednego z uczestników już zupełnie zabili ten program bo było oczywiste że albo sami odejdą albo zostaną szybko wyeliminowani.

Doszło do tego że wszystkie kontrowersyjne-ale przez to ciekawe osoby opuściły już program. Nie ma czego oglądać.
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

Ja myślę, że Broda nie będzie chciał dać Madzi ze względu na Olka, ale się okaże. Decybel jest cięta od początku na Bartka. Nie wiem czy jej przeszło ;) Jak nie Bartek to faktycznie chyba Madzia.
Awatar użytkownika
bee
Użytkownik
x 9
x 82

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bee »

Super by było gdyby Angela wróciła.
Obserwator88
Użytkownik
x 16
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

Ta Kaśka ma taki charakter, że gdy nie obgaduje to nie ma z nią o czym rozmawiać.
Awatar użytkownika
Abbott
Activist
x 367
x 1370

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott »

Tak naprawdę, to dziewicami nominacyjnymi są obecnie Bartek i Igor. Może w tych kategoriach uczestniczy dzisiaj będą patrzeć?!
ziomek321
Użytkownik
x 37

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ziomek321 »

Ja niestety myślę, że dziś może być Madzia nominowana. Zauważyłem, że Decybelka, Iza i Radek traktują ją jakoś inaczej. Zauważyłem dziwne żarty Decybelki w jej stronę. Iza od razu ucina rozmowę z Madzią. A co do Radka... to oprócz Kasi nie ma kogo właściwie wybrać, więc zdecyduje się na Madzię z racji tego, że ma z nią najmniejszy kontakt
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”