[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
kingus_6r
Użytkownik
x 16
x 3

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kingus_6r »

Madzia podobno opowiadała o tym rano Izie, ale nie mogę tego odszukać...
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2457

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Jak była pod prysznicem, wcześniej też z kimś o tym mówiła.
kamil2505
VIP Expert
x 22
x 447

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kamil2505 »

BartekBBfan pisze: 12 maja 2019, 12:50 Coś czego nikt się nie spodziewa... w ramach tygodnia szczerości mogą tez mieć nominacje twarzą w twarz :)
Już pisałem o tym jakiś czas temu, że taki twist mógłby się pojawić. Szczególnie przy okazji tygodnia jakim jaki teraz jest. :)

Co do wyjścia byłego uczestnika. Najchętniej bym zobaczył Agnieszkę, którą w sumie nawet nie mieliśmy okazji poznać w programie.

Mimo wszystko jeżeli już miałby ktoś wejść z byłych uczestników to lepiej gdyby widzowie o tym zdecydowali w jakimś głosowaniu sms lub na stronie internetowej.
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 6M 30zł
Obserwator88
Użytkownik
x 16
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Obserwator88 »

kingus_6r pisze: 12 maja 2019, 15:44
maniana92 pisze: 12 maja 2019, 12:56 Madzia pocałowała się wczoraj z Olkiem, no to ładnie. Madzia mówi, że tylko minutkę.
O której godz. o tym opowiadała bo nie mogę odszukać ?
12.58 cam 1
gruzożer
Użytkownik
x 3

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: gruzożer »

Takatar pisze: 12 maja 2019, 15:34 @gruzożer

Nie może być takiego zapisu bo w przypadku tego programu mogłoby podchodzić pod ubezwłasnowolnienie. Do programu wchodzą na własne życzenie (zgłosili się na casting) i mogą z niego wyjść w każdej chwili. Nikt tu nikogo nie trzyma na siłę. Oczywiście produkcja może przekonywać uczestnika aby jednak został w programie, jest dostępny psycholog, który pewnie ocenia czy rezygnacja podyktowana pod wpływem chwili czy też ma podłoże psychologiczne i dla dobra tej osoby lepiej będzie aby opuściła program.
Ubezwłasnowolnienie byłoby wtedy gdyby nie można było opuścić programu.Tu po prostu byłaby kara za złamanie kontraktu.A podpisanie kontraktu jest dobrowolne.

To jest program rozrywkowy i jego uczestnicy podpisują kontrakt.Każdy uczestnik podpisuje kontakt w którym np zobowiązuje się do brania udziału w programach po wyjściu. Uczestnik który odpada nie może sobie powiedzieć-odpadłem mam to gdzieś. Nie, on musi brać udział w Arenie,. musi pojawiać się w programach TVN nawet jeżeli już nie ma na to ochoty bo zobowiązuje go do tego kontrakt a za jego złamanie jest kara.

I tak samo powinno być w wypadku wyjścia z programu. Już 4 uczestników powiedziało sobie że w sumie im się znudziło i wyszło z programu zabierając zabawki. To są jaja.A program drastycznie na tym traci, znam wiele osób które m.inn z tego powodu przestają się interesować tym programem-sam do nich należę.

Wyobraz sobie że masz ulubiony serial. Oglądasz od jakiegoś czasu regularnie każdy odcinek i nagle się okazuje że aktor grający głównego bohatera mówi-mi się już znudziło od jutra nie przechodze na plan. To jest niemożliwe-jest kontrakt i za zerwanie umowy są przewidziane kary.

Taki zapis spowodowałby że ludzie odpowiedzialnie podejmowaliby decyzje o wejściu do takiego formatu.Przecież można ze 100% pewnością powiedzieć że taki Daniel wszedł do programu będąc pewnym że trochę sobie pobędzie , zasieje ziarno i się zmyje. Takie zachowania powinny być maksymalnie ograniczone.

Oczywiście mówie o wyjściu na zasadzie-znudziło mi się idę do domu. Jeżeli zespół psychologów oceniłby że wyjście takiego uczestnika jest wskazane to co innego.
Ostatnio zmieniony 12 maja 2019, 16:17 przez gruzożer, łącznie zmieniany 1 raz.
Obserwator88
Użytkownik
x 16
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

bobaas pisze: 12 maja 2019, 15:55 Ale Oleh bajeruje Madzię :lol: Pocałunek był w kiblu, hahaha
O co chodzi? Ten ich pocałunek podczas wczorajszej imprezy był w kiblu? Kiedy była o tym mowa?
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas »

Na molo jak wspominali między sobą.
Awatar użytkownika
Abbott
Activist
x 367
x 1370

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott »

Magda z Kasią dalej nieświadome się pakują.
Obserwator88
Użytkownik
x 16
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

Iza wspomina, że pakowała się "zachowawczo", pytanie brzmi: Czego ona nie robi zachowawczo? XD
Stasia080818
Użytkownik
x 15
x 57

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Stasia080818 »

Nie rozumiem zachwytu nad osobą Madzi. Ani ogólnego poparcia dla niej. Według mnie dziewczyna dokladnie wie co robi. Wcale nie jest taka ''shy''. Przeglądając jej zdjęcia dzisiaj, bodajże na instagramie, odniosłam wrażenie że nie jest to taka "dziewczynka nieśmiała" jaka próbuje grać. I ten jej lęk przed pająkami. Śmiechu warte. Mam arachnofobie I wiem że tylko otwierajac drzwi do tego pokoju I widząc te sztuczne pająki ucieklabym...Nie, daleko od pokoju, ale z samego domu. Poza tym nawet osoby niebojace się pająków, miałyby problem z takim paskudztwem na ręce. Więc coś jest nie tak....Poza tym jak to jest że nieudolność i zakrecenie Madzi, to jej ,,nie pomyślałam, nie wiedziałam, nie umiem" jest tolerowane przed grupę, a Kasia która też jest troszkę leniuszkiem jest pietnowana. Czy to kwestia wymiarów?
ziomek321
Użytkownik
x 37

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ziomek321 »

Też macie takie wrażenie, że od dwóch dni Iza się onaczwj zachowuje?
Awatar użytkownika
Abbott
Activist
x 367
x 1370

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott »

LIVE
Iza do Kasi w trakcie pakowania: "Co Ja ci będę pomagać jak Ty to już robisz trzeci raz"😀
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 566
x 1352

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Medyk24 »

I będzie to jeszcze robić co najmniej czwarty raz. :lol:
POZDRAWIAM, Medyk24
berbla
Obserwator
x 271
x 178

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: berbla »

W tym programie wszyscy zaskakujaco szybko pozbywaja się swoich fobi. Normalnie TVN7 jako "ręce które leczą" :D
Obserwator88
Użytkownik
x 16
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

Jak przeglądałam instagrama Madzi, to przyznam, że też mi się troszkę to gryzło, poza tym wystąpiła w najnowszym sezonie Warsaw shore, a tak się martwi co powiedzą rodzice. Zdziwiło mnie to.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”