[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
bobaas
Junior
Posty: 1214
Rejestracja: 03 kwie 2019, 18:56
x 288
x 668

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bobaas »

Oj, dzwoniło się tak po ludziach z żartami. O lodówke się też pytało, ale to u nas leciało tak: Lodówka u pani chodzi? Tak? A gdzie poszła? :lol:
ziomek321
Użytkownik
Posty: 99
Rejestracja: 21 kwie 2019, 12:16
x 36

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ziomek321 »

Olek do wejścia Łukasza mniej uwagi zwraca na Madzię.
kajtek900
Obserwator
Posty: 533
Rejestracja: 10 lut 2016, 9:44
x 65
x 67

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kajtek900 »

Czyli rozumiem, że oni teraz czekają na przemeblowanie? Zróbcie fotki ze stylizacji PRL mieszkania pliss.

Mam też nadzieję na fajne zadania, a nie tylko przebieranki..
Ostatnio zmieniony 13 maja 2019, 13:27 przez kajtek900, łącznie zmieniany 1 raz.
MB89

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MB89 »

bustram pisze: 13 maja 2019, 12:27 Jak mi brakowało tego burdelu w małej sypialni. I te dwa złączone łóżka... Król bałaganu wrócił na swe włości ! ;D
Jak tobie podoba się ten burdel w wykonaniu Łukasza to gratuluję. Do domu wrócił pierwszy bałaganiarz Rzeczypospolitej. Wstyd dla produkcji tego programu. Promuje burdel. Więcej już raczej tego szajsu po wczorajszym nie obejrzę!!!
tomasz_walek
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 30 kwie 2019, 13:24
x 2
x 7

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tomasz_walek »

Witam,

Justyna Paweł - Justyna to chyba najgorszy uczestnik w tej edycji. Najbardziej konfliktowa, i wiecznie narzucajaca swoje zdanie innym. Ktoś tu kiedyś pisał że słodziaki to grupa "inteligencka", w odróżnieniu od pato, natomiast ja uważam odwrotnie, Justyna, a szczególnie Paweł to cwierć inteligenci - serio Paweł czasami przypominał mi Stiflera z WS. Pozatym ja jako weganin jestem zawiedziony taką reprezentacją w WB. Weganin nie powinien pić alkoholu. Czipsy nie są wegańskie, a widziałem że Justyna je jadła.

Iza - nieszczera, gra pod publiczkę, stara się wszystkim przypodobać, może dojść daleko w programie, niestety.
Olek - dziwny człowiek, opowiadacz, wydaje się że dużo rzeczy które mówił po prostu zmyslał, pozatym OK.
Bartek - dziwne jest to że przyznał się do uzależnienie a na każdej imprezie najwięcej pije, upija się wręcz do nieprzytomności - to go dyskwalifikuje, TVN nie powinien promować takich zachowań. Bartek jak najszybciej powinien wylecieć z programu.
Radek - bardzo w porządku gość, szczerze to nie mam do niego żadnych zastrzeżeń, mam nadzieję że daleko zajdzie.
Igor - nie mam szczególnie o nim zdania, jest jakiś dziwny, po troche zgadzam się z Pawłem że udział w olimpidzie zobowiązuje go do czegoś więcej. Jako sportowiec powinien na pewno promować zdrowy tryb życia.
Magda Z - bardzo spoko, bardzo naturalna, jedna z moich faworytek, może daleko zajść w programie, powinna.
Magda W - dziecinna, infaltylna, naiwna, bardzo jej nie lubię, podobnie jak Bartek jak najszybcie do wylotki.
Kasia - bardzo inteligentna, może razic jej nieporadność w bardziej praktycznych zajęciach, ale może to jest po części na pokaz, obok Radka i Magdy Z, Kasia to moja faworytka.

Łukasz - porażka, szkoda sie rozpisywać o tym człowieku. Gdybym głosował bardzo bym się wkurzył na taką decyzję tvnu. Mam nadzieję że jak najszybciej poleci.

Szulim, Ohme są bardzo stronniczy, nie powinni tacy byc. Ich rola powinna się ograniczyc tylko do komentowania wydarzeń a nie wydawania własnych opinii na temat uczestników, które jak pisałem są bardzo stronnicze w kierunku słodziaków.

Z wcześniejszych uczestników bardzo lubiłem Kubę, szkoda że odpadł, Kuba mógł dojść w programie dość daleko, myslę że produkcja widziała jak rozkładają się głosy i że Kuba nie odpadnie w głosowaniu, dlatego postanowonio wyrzucić niewygodnego, choć bardzo lubianego uczestnika pod byle pretekstem.

Mój wymarzony skład finału na ten moment to Radek, Magda Z, Kasia.
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

LIVE
[ Spoiler ]
berbla
Obserwator
Posty: 274
Rejestracja: 04 maja 2019, 10:50
x 270
x 178

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: berbla »

MB89 pisze: 13 maja 2019, 13:27
bustram pisze: 13 maja 2019, 12:27 Jak mi brakowało tego burdelu w małej sypialni. I te dwa złączone łóżka... Król bałaganu wrócił na swe włości ! ;D
Jak tobie podoba się ten burdel w wykonaniu Łukasza to gratuluję. Do domu wrócił pierwszy bałaganiarz Rzeczypospolitej. Wstyd dla produkcji tego programu. Promuje burdel. Więcej już raczej tego szajsu po wczorajszym nie obejrzę!!!
Chyba burdelu nie widziałeś jeszcze...
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Te rekwizyty wymiatają, jak w serialu trochę, choć dom nie sprzyja temu, ale zadanie dla Łukasza, Radek jako towarzysz może być ciekawie.
bobaas
Junior
Posty: 1214
Rejestracja: 03 kwie 2019, 18:56
x 288
x 668

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bobaas »

LIVE
Wszysycy mają wsiąść do malucha :lol:
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Świetne to ;)
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

[ Spoiler ]
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

Moim zdaniem Radek i iza powinni byc zorientowani w temacie PRL, przeciez zyli w tamtych czasach. Poza tym Radek chwalil sie, ze zna dobrze historie Polski. :huh:
Balagan Lukasza czy tez kog innego mi nie przeszkadza; Nie moj cyrk, nie moje malpy ;)
tomasz_walek - twoje typowania sa raczej bardzo odmienne od wiekszosci osob tutaj. Wiekszosc obstawia w finale Madzie i Bartka. Radek bardziej do wylotu niz wygranej.
Co do Bartka i jego picia to sie akurat z toba zgadzam , bo sama to zauwazylam. dziwna sprawa :huh:
Awatar użytkownika
bee
Użytkownik
Posty: 221
Rejestracja: 23 mar 2019, 14:02
x 9
x 79

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bee »

Magda bardzo estetycznie. Kaśka znowu „ Jaką ty masz Magdo ładną sukienkę chciałabym mieć taką o wielki bracie proszę dostarczyć mi tu rajstopy „
Też wydaje Wam się, że jest taka roszczeniowa i rośnie jej ego ?

Weganka nagrywa non stop na Insta filmiki jak to zwierzaki sie ciesza ze wrocila jak jej dobrze wkleja pozytywne komentarze dla niej. Ona ma jakby świra ...
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

tomasz_walek - tez sie kiedys zastanawial jak sie ma weganizm do picia alkoholu. Dlaczego uwazasz ze weganie nie powinni pic??
bee- Justyna ma swoj swiat i bardzo chce byc w nim szczesliwa :( Kasia niestety jest bardzo dziecinna. Roszczeniowa to bardzo dobre okreslenie ;)
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Czy nie uważacie, że taki wystrój domu jest ładniejszy niż na co dzień ?
Załączniki
Przechwytywanie.JPG
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości