[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
bee
Użytkownik
x 9
x 82

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bee »

Magda bardzo estetycznie. Kaśka znowu „ Jaką ty masz Magdo ładną sukienkę chciałabym mieć taką o wielki bracie proszę dostarczyć mi tu rajstopy „
Też wydaje Wam się, że jest taka roszczeniowa i rośnie jej ego ?

Weganka nagrywa non stop na Insta filmiki jak to zwierzaki sie ciesza ze wrocila jak jej dobrze wkleja pozytywne komentarze dla niej. Ona ma jakby świra ...
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 »

tomasz_walek - tez sie kiedys zastanawial jak sie ma weganizm do picia alkoholu. Dlaczego uwazasz ze weganie nie powinni pic??
bee- Justyna ma swoj swiat i bardzo chce byc w nim szczesliwa :( Kasia niestety jest bardzo dziecinna. Roszczeniowa to bardzo dobre okreslenie ;)
bustram
Activist
x 84
x 1535

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Czy nie uważacie, że taki wystrój domu jest ładniejszy niż na co dzień ?
Załączniki
Przechwytywanie.JPG
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion »

tomasz_walek pisze: 13 maja 2019, 13:28 Witam,

Justyna Paweł - Justyna to chyba najgorszy uczestnik w tej edycji. Najbardziej konfliktowa, i wiecznie narzucajaca swoje zdanie innym. Ktoś tu kiedyś pisał że słodziaki to grupa "inteligencka", w odróżnieniu od pato, natomiast ja uważam odwrotnie, Justyna, a szczególnie Paweł to cwierć inteligenci - serio Paweł czasami przypominał mi Stiflera z WS. Pozatym ja jako weganin jestem zawiedziony taką reprezentacją w WB. Weganin nie powinien pić alkoholu. Czipsy nie są wegańskie, a widziałem że Justyna je jadła.

Szulim, Ohme są bardzo stronniczy, nie powinni tacy byc. Ich rola powinna się ograniczyc tylko do komentowania wydarzeń a nie wydawania własnych opinii na temat uczestników, które jak pisałem są bardzo stronnicze w kierunku słodziaków.
Mam takie samo zdanie o Justynie i tym “ktorego rece sa warte miliony dolarow” jak sama Justyna mowila. Wszystko robili tylko na pokaz, nawet placzki. A jak dotarlo do nich, ze wszyscy ich rozszyfrowali, to uciekli. Nikt tak nie gardzil mieszkancami jak oni.

Co do pani A. - Miszczak powinien ja dawno wywalic I pewnie by to zrobil, ale mysle, ze negatywnej prasy w zw. z tym sie obawia. Ze “prowadzaca- twarz programu byla tak slaba, ze musieli ja zmienic”.
Po 1sze- zero znajomosci programu, to wrecz hanba. Nie wie nawet kto jak sie nazywa. Udaje, ze streamy oglada. Jest tak olewcza i rozkojarzona, ze nawet w trakcie nominacji w ogole nic nie slucha, nie notuje- I bez przerwy musza ja ratowac i na ucho jej mowic.
Po 2gie- ta wspomniana stronniczosc. Chyba jeszcze nigdy nie widzialem programu, zeby prowadzacy otwarcie pokazywal z kim sympatyzuje, a kogo darzy niechecia. Poczawszy od Justyny- zachwytami nad nia, chwaleniem jej “udawanego weganizmu”, poprzez wrecz chamskie i bezczelne ataki na Angelike. W czym pani A. jest od niej lepsza, zeby atakowac o akcje z Igorem, ze “zobaczymy co pasazerowie powiedza”. Gdyby Angelika pomyslala, to by jej tak mogla na to pocisnac, ze wyszla by ze studia I spokoj by byl. Wystarczyloby cos w stylu “to nie ja mialam 5mezow I to nie ja teraz jestem nianka pana S., wiadomo dlaczego”. A. jest znana z braku zasad, a innych chce wychowac- to jest szczyt
Ostatnio zmieniony 13 maja 2019, 14:26 przez balarion, łącznie zmieniany 1 raz.
tomasz_walek
Użytkownik
x 2
x 8

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tomasz_walek »

Kati33 - Zależy od tego jak postrzega się weganizm, jeżeli jestes weganem z pobudek zdrowotnych, tylko i wyłącznie dla zdrowia, to w hierarchi zdrowotnej używki typu alkohol, papierosy są wyżej od diety roślinnej.
W skrócie jeżeli ktoś decyduje się na dietę roślinną dla zdrowia, wczesniej powinien zostac abstynentem.
Weganizm z pobudek etycznych to nie moja bajka, ale czy nie jest hipoktyzją że człowiek może się nachlać, naćpać ale pozostaje w zgodzie z naturą ponieważ żadne zwierze nie cierpi przez ich uzywki?
A co do czipsów to wydaje mi się że każde tanie czipsy typu lays crunchip są smarowane wzmacniaczem smaku, tłuszczem zwierzęcym po prostu
bustram
Activist
x 84
x 1535

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Kati33 pisze: 13 maja 2019, 13:57 Moim zdaniem Radek i iza powinni byc zorientowani w temacie PRL, przeciez zyli w tamtych czasach. Poza tym Radek chwalil sie, ze zna dobrze historie Polski. :huh:
Mieli chyba po 11 czy 12 lat kiedy PRL się skończył, także z tym "zorientowaniem" bym nie przesadzał ;)

Bartek chyba już poirytowany kurami, bo ciągle je przepędza albo kopie :)
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 »

tomasz_walek- dzieki za wyjasnienie :) Przy tych imprezach cotygodniowych tez o tym myslalam. Justyna ciagle sie produkowała o zdrowym odzywianiu, a w piciu alkoholu jak widac nie widziala nic niezdrowego. Skladu chipsow nigdy nie analizowalam a to dlatego ze ich wcale nie potrzebuje. Mozliwe , ze sa tam dodatki odzwierzece. Jak widac Justyna wiele robi na pokaz. Nie wspomne o jej " facecie" :huh:
Bustram, moze i byli dzieciakami, ale powinni cos pamietac. Historie chyba tez w szkole mieli :(
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1208

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

Łukanio stał się teraz przodownikiem pracy, podłogę myje, zabawnie się na to patrzy :D
annawoj1104
VIP Expert
x 224
x 775

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

Kartki na alkohol powinni zabrać Bartkowi za kopanie kur :P
Awatar użytkownika
tamianka
Obserwator
x 99
x 245

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tamianka »

tomasz_walek pisze: 13 maja 2019, 14:25 Kati33 - Zależy od tego jak postrzega się weganizm, jeżeli jestes weganem z pobudek zdrowotnych, tylko i wyłącznie dla zdrowia, to w hierarchi zdrowotnej używki typu alkohol, papierosy są wyżej od diety roślinnej.
W skrócie jeżeli ktoś decyduje się na dietę roślinną dla zdrowia, wczesniej powinien zostac abstynentem.
Weganizm z pobudek etycznych to nie moja bajka, ale czy nie jest hipoktyzją że człowiek może się nachlać, naćpać ale pozostaje w zgodzie z naturą ponieważ żadne zwierze nie cierpi przez ich uzywki?
A co do czipsów to wydaje mi się że każde tanie czipsy typu lays crunchip są smarowane wzmacniaczem smaku, tłuszczem zwierzęcym po prostu
jeśli chodzi o czipsy, to mam akurat w domu paczką Crunchipsów i nie ma w składzie nic odzwierzęcego. tłuszczem jest olej słonecznikowy. jedyne, co w jakikolwiek sposób może sugerować cokolwiek związanego z mięsem to jakiś aromat dymu wędzarniczego. ale to tylko drogą skojarzeń, że wędzi się najczęściej mięso i ryby.

z alkoholem jest chyba trochę bardziej skomplikowanie - większość win na przykład nie jest wegańskich, bo do ich filtrowania używa się czegoś z ryb (nie pamiętam czego dokładnie, ale pewnie można znaleźć gdzieś to info) i gdy ostatnio szukałam wina dla koleżanki weganki, to w całym Auchanie znalazły się 2 tylko będące na pewno wegan. są ponoć jakieś marki twierdzące, że są wegan friendly ale nie mają certyfikatu, więc pewności nie ma. nie wiem natomiast, jak jest z innymi alkoholami, w tym whisky.

Justyna mówiła, że jest weganką z powodów ideologicznych, więc argument że niezdrowe to akurat nie ma tu zastosowania. nie musi jeść/pić zdrowo, ważne żeby nie odzwierzęco.
Wenka
Użytkownik
x 38
x 42

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Wenka »

Kati33 pisze: 13 maja 2019, 14:06 tomasz_walek - tez sie kiedys zastanawial jak sie ma weganizm do picia alkoholu. Dlaczego uwazasz ze weganie nie powinni pic??
bee- Justyna ma swoj swiat i bardzo chce byc w nim szczesliwa :( Kasia niestety jest bardzo dziecinna. Roszczeniowa to bardzo dobre okreslenie ;)
Kaśka jest roszczeniowa i niewdzięczna do tego, jak dziewczyny mogły sobie wybrać prezent to wybrały dla Kaśki sukienke bo nie ma w czym chodzić ale jakoś podziękowań nie widziałam, narzekała za to że za duża i dała do zrozumienia że jej się nie podoba, nieładnie się zachowała :( sama ma ciuchy wszystkie czarne i takie ktore tuszują jej brzuch to tak jej dobrali, wypadało podziękować I tyle.
Awatar użytkownika
noemi
Użytkownik
x 15
x 52

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: noemi »

Tak jak wiele wkurzało mnie w Justynie i Pawle to już trochę na siłę wymyślacie. Justyna sama mówiła, że dostała chipsy wege. A czemu nie miałaby pić alkoholu? Nie przestała jeść mięsa, żeby się zdrowo odżywiać. Sama również mówiła, że lubi zjeść fast-foody czy słodycze (wege).
Oni to też są ludźmi i mogą lubić się napić i czasem zjeść coś niezdrowego...
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2336

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Iza została babką klozetową hah.
tinsel
VIP Expert
x 618