[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Wenka
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 02 maja 2019, 9:37
x 37
x 42

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wenka »

bobaas pisze: 14 maja 2019, 1:04 Chodziło o ten komentarz od widzów na początku, z pytaniem, czy ona jest transwestytą. Ale nie jest. Przecież to widać. Były też jej zdjęcia z dzieciństwa w programie i w BB Nocą. Jakaś głupia plota, jak to ma często miejsce w internecie.
Transem oczywiście nie jest ale implanty pośladków ma, a też niby narzeka że ma dużą pupę i tu już wychodzi jej nieszczerość bo przecież podkreśla kształty jak może to raczej kompleksów nie ma, jak ktoś widział angielską wersję Warsaw Shore to tam wszystkie dziewczyny tak wyglądają jak Madzia, wielkie zrobione pupy na to getry i krótka bluzka, u nas tak z genów to raczej mało kobiet ma takie kształty 😜
Awatar użytkownika
mseptember
Użytkownik
Posty: 228
Rejestracja: 11 maja 2019, 17:06
x 47
x 125

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mseptember »

Abbott pisze: 14 maja 2019, 7:58 Albo dadzą Olehowi jakieś utrudnienie np. ma się bić jedną ręką...
Może mu każą stanąć tyłem :lol: . A Łukasz przecież wchodząc wiedział o zadaniu, więc cokolwiek się wydarzy, to na jego własne życzenie.
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

Wenka - jestes pewna ze Madzia ma implanty? Nic wczesniej na ten temat nie slyszalam. Tez uwzazam ze,specjalnie zaklada takie ciuchy by ja wyeksponowac.
Wenka
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 02 maja 2019, 9:37
x 37
x 42

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wenka »

Kati33 pisze: 14 maja 2019, 8:28 Wenka - jestes pewna ze Madzia ma implanty? Nic wczesniej na ten temat nie slyszalam. Tez uwzazam ze,specjalnie zaklada takie ciuchy by ja wyeksponowac.
Zauważyłam to już na początku programu (siedzę w temacie 😜) przy okazji masażu jak leżała na brzuchu, po tym najlepiej jest rozpoznać sztuczne piersi czy pupę bo na nie grawitacja nie działa 😁. Potem kilka wpisów widziałam na ten temat, gdzieś nawet były jej zdjęcia sprzed kilku lat bez pupy 😏, rozumiem że można przytyć ale cudów nie ma i tłuszcz ci ciała nie wyrzezbi 😀
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

No to nowosc dla mnie z tymi posladkami w takim razie; ;) Tyle czasu ogladam i nigdy o tym nie slyszalam. Chociaz czasami bylam zdziwiona ze Madzia jest szczupla i ten tylek ma taki nienaturalnie duzy. A masz fotki Madzi sprzed lat? Osobiscie nie przeszkadza mi , ze ktos ma implanty itp, chociaz sama bym sobie nie zrobila. Zreszta Madzia jest mocno skupiona na wygladzie, wiec mnie to nie dziwi ;)
Pisaliscie o tym, ze niektorzy nie sa nominowani itd. O ile Iza i Oleh nie sa nominowani bo sa przezroczyści to jakby rozumiem, to nie rozumiem czemu nikt Igora nie nominuje. Przeciez on jest jakis :P .
Ogladam dopiero teraz powtorke na tvn 7. Widac, ze alkohol to dla nich jest priorytetem.Bez alko by tam wialo nuda :o
maniana92
Obserwator
Posty: 271
Rejestracja: 19 kwie 2019, 21:20
x 147
x 137

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: maniana92 »

Sama mówiła, że nie miała żadnej operacji, ale pewnie kłamała, a co do Igora, jaki wy macie problem, że nikt go nie nominuje, może po prostu jego lubią, ciężko wam to zrozumieć.
Wenka
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 02 maja 2019, 9:37
x 37
x 42

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wenka »

Kati33 pisze: 14 maja 2019, 9:07 No to nowosc dla mnie z tymi posladkami w takim razie; ;) Tyle czasu ogladam i nigdy o tym nie slyszalam. Chociaz czasami bylam zdziwiona ze Madzia jest szczupla i ten tylek ma taki nienaturalnie duzy. A masz fotki Madzi sprzed lat? Osobiscie nie przeszkadza mi , ze ktos ma implanty itp, chociaz sama bym sobie nie zrobila. Zreszta Madzia jest mocno skupiona na wygladzie, wiec mnie to nie dziwi ;)
Pisaliscie o tym, ze niektorzy nie sa nominowani itd. O ile Iza i Oleh nie sa nominowani bo sa przezroczyści to jakby rozumiem, to nie rozumiem czemu nikt Igora nie nominuje. Przeciez on jest jakis :P .
Ogladam dopiero teraz powtorke na tvn 7. Widac, ze alkohol to dla nich jest priorytetem.Bez alko by tam wialo nuda :o
Zdjęć nie mam, pod artykułami na fb pisały osoby które ją znają i pupy nie miała ale charakter jest prawdziwy, nie gra 😀
Mnie kompletnie nie przeszkadzają operacje poprawy wyglądu i też rozumiem osoby które nie przyznają się do tego, mogą być przez to źle odbierane, takie mamy realia 🙄
oitnb61
Poster
Posty: 1874
Rejestracja: 03 kwie 2019, 16:14
x 76
x 676

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: oitnb61 »

Nie, Madzia miała tylko nos operowany.
berbla
Obserwator
Posty: 274
Rejestracja: 04 maja 2019, 10:50
x 270
x 178

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: berbla »

bustram pisze: 13 maja 2019, 23:27 Daniel nie potrafi ułożyć zdania bez wstawek o dekalogu i zasadach religijnych, którymi się kieruje. Dobrze, że odszedł - nawiedzeńców nie znoszę. Justyna też była takim nawiedzeńcem, ale umiała się jako tako kontrolować (do czasu).
Jehowych taka misja, nawracać wszędzie i wszystkich. I to kłamstwo n/t ich przekładu Bibli, że tylko interpunkcja, co za ściema.
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

Mysle ze lubia uczestnicy Igora. On jest fajny, chociaz czesto zbyt obcesowy ;)
Magda Z. chyba za duzo sobie pozwala po alkoholu. Juz widze co o niej w jej urzedzie mowia :P
Awatar użytkownika
bee
Użytkownik
Posty: 221
Rejestracja: 23 mar 2019, 14:02
x 9
x 79

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bee »

Kati33 pisze: 14 maja 2019, 9:38 Mysle ze lubia uczestnicy Igora. On jest fajny, chociaz czesto zbyt obcesowy ;)
Magda Z. chyba za duzo sobie pozwala po alkoholu. Juz widze co o niej w jej urzedzie mowia :P
Facet konkret ja go lubie za humor i podejście do ludzi. Fajnie prowadzi treningi. Co do Magdy Z. Spoko babka z charakterem i do tańca i do różańca taka babka konkret co w sercu to na jezyku i co najwazniejsze nauczona roboty sprzątania gotowania itd. Zauważcie że te dwie osoby nie marudzą.
jas06
Junior
Posty: 1335
Rejestracja: 28 gru 2016, 13:13
Lokalizacja: 51°30'45.3"N 0°13'08.5"W
x 339
x 200

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jas06 »

Big Brother Pobudka 14 maja:
[ Spoiler ]
PS: Postanowiłem, że wrzucę normalne nagranie, nie przerobione do 50 klatek na sekundę i nie wyciętym sponsorem.
on/jego
To jest nasza wojna (także informacyjna)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Jak możecie być tak łatwowierni i wierzyć osobom z komentarzy na fb, które podobno znają Madzię? XD Czyli dziewczynie, którą od prawie dwóch miesięcy widzicie codziennie na ekranie nie ufacie, a łomom z fejsa owszem? 😀

:facepalm:

Poza tym jej pośladki to jej sprawa. I na nic tłumaczenia, że dzięki programowi stała się osobą publiczną.
Pepunia
Obserwator
Posty: 586
Rejestracja: 28 mar 2019, 14:26
x 3
x 190

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pepunia »

Takie pośladki to albo implanty albo po prostu ćwiczenia. Madzia powiedziała, że nie ćwiczy. Ale może nie ćwiczy tylko w domu BB. Kto wie.
erzuli
Użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: 13 maja 2019, 23:10
x 240
x 60

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: erzuli »

No nieeeeee odpalam na dzień dobry Playera i co widzę Oleha oblecha :((((( który tradycyjnie nic nie wie :)))) to nie będzie dobry dzień ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości