[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
o.-___-.o
Użytkownik
Posty: 87
Rejestracja: 03 maja 2019, 17:26
x 38

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: o.-___-.o »

ditt pisze: 14 maja 2019, 22:53 Radek pokazał się w tym programie z tak złej strony, że zasługuje na to, by przegrać w niedzielę z trzema młodymi dziewczynami i Bartkiem.
W obecnie oglądanym odcinku Radek mi się podoba, w miejsca gra w tony jakie powinny być grane w zadaniu PRL-współpracownik. Więc moja preferencja nie jest raczej po tym kogo lubię (poza eliminacją z wylotem Marchewki), ale po tym kto najmniej rozrywki zapełni. IMHO jeszcze nie czas na Radka. Ale za to powinni złapać Kaśkę za słowo. Gdyby ona wyleciała to powinni jej zaproponować - przegrałaś, nie masz szans na wygraną, ale możesz zostać z grupą.
J&M pisze: 14 maja 2019, 22:47 z innej beczki: wykop zmawia się na akcję przeciwko Kasi - tworzą memy o tym, że Kasia jest przeciwniczką 500+ i wrzucają na "madkowe" grupy, na których wcześniej był hejt na Radzia :P
Takie grupy opanowały Polskę i jest ich nie mało.
nieistotne1 pisze: 14 maja 2019, 22:55 I Ty mówisz o kulturze, nazywając Łukasza pedałem?
Prymitywy nie zrozumieją (co zresztą widać poniżej po aktualizacji wyświetlanej zawartości).
MB89 pisze: 14 maja 2019, 22:56 Widzę że pustak próbuje mi coś wmówić, no coż. Jaki nick taki piszący.
Nic mnie to nie boli, bo wiem, że nic inteligentniejszego nie jesteś w stanie wymyślić. Im więcej rzucisz na mnie epitetów z własnego podwórka tym mnie bardziej rozśmieszysz a innym pokażesz co sobą reprezentujesz.Więc masz dwie strategie do wyboru - albo wznieść się na wyżyny i pokazać mi moje miejsce (zgaduję, że poza twoim zasięgiem) albo postawić na stary dobry konflikt klasowy typu "te, cztery-oczy, nie filozuj". Jak się postarasz to mnie autentycznie zaboli - że tyle czasu tracę na rozmowę z prymitywem.
ewunia
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 10 maja 2019, 18:07
x 100
x 60

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ewunia »

odpadnie Radek na bank - wszyscy maja dosyc tego zaklamanego obywatela a jak nie odpadnie wiele osob przestanie ogladac BB
findmyskyy
Obserwator
Posty: 499
Rejestracja: 24 mar 2019, 10:18
x 149

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: findmyskyy »

Podczas finału będzie płacz, że oglądamy Bartka, Izę i Oleha
MB89

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MB89 »

ditt pisze: 14 maja 2019, 23:01
tomasz_walek pisze: 14 maja 2019, 22:57Radek na bank zostaje. Nie ma szans żeby najbardziej inteligenty uczestnik wyleciał kiedy zostaje taki ktoś jak Łukasz chociażby.
Nie sadzę, by Radek na bank został, bo w tej chwili na niego jest 47% głosów, a na pozostała czwórkę razem wziętą - 53%.
Poza tym Radek nie jest najbardziej inteligentnym uczestnikiem, choćby właśnie Łukasz bije go pod tym względem na głowę. Łukasz w końcu skończył psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim, a Radek chyba nie skończył żadnych studiów.
Inteligencja danego człowieka nie zależy od tego jaką się ukończyło szkołę tylko co się ma w głowie. Radek jest zdecydowanie mądrzejszy od tego pseudo-aktorzyny z paradokumentów.
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Ale co my możemy poradzić, jak Izy i Oleha nie chcą nominować? :P
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Nie czytałem tego wątku przez kilka godzin, a tu już wyzywanie uczestników od "pedałów", "głupich", a użytkowników forum od "pustaków".

Naprawdę, niektórych tylko na tyle stać?
balarion
Junior
Posty: 835
Rejestracja: 19 kwie 2017, 11:03
x 419
x 527

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: balarion »

ewunia pisze: 14 maja 2019, 23:15 odpadnie Radek na bank - wszyscy maja dosyc tego zaklamanego obywatela a jak nie odpadnie wiele osob przestanie ogladac BB
;) tak jak wszyscy przestali ogladac po odejsciu naszej wege-parki. A tak naprawde ich odejscie dobrze zrobilo programowi- wreszcie jest normalnie.
Awatar użytkownika
Imon
Junior
Posty: 871
Rejestracja: 11 maja 2016, 17:11
x 544
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Imon »

@MB89
piszesz o inteligencji czy o mądrości Radka?
Bo wiesz, istnieje różnica między inteligencją a mądrością, i wcale nie subtelna.
ditt
Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: 08 lip 2018, 20:20
x 671
x 141

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ditt »

MB89 pisze: 14 maja 2019, 23:21Radek jest zdecydowanie mądrzejszy od tego pseudo-aktorzyny z paradokumentów.
Nie sądzę. Łukasz potrafi bardzo celnie punktować innych i robi to w inteligentny sposób. A Radek? To zwykły fałszywiec, poza tym to, że on dobrze dogadywał się z patologią (Maciej, Kuba), a atakował Łukasza i Justynę, i że teraz namawia Oleha do ciągnięcia "romansu" z Madzią, też przekreśla go u mnie.
o.-___-.o
Użytkownik
Posty: 87
Rejestracja: 03 maja 2019, 17:26
x 38

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: o.-___-.o »

ditt pisze: 14 maja 2019, 23:01
tomasz_walek pisze: 14 maja 2019, 22:57Radek na bank zostaje. Nie ma szans żeby najbardziej inteligenty uczestnik wyleciał kiedy zostaje taki ktoś jak Łukasz chociażby.
Nie sadzę, by Radek na bank został, bo w tej chwili na niego jest 47% głosów, a na pozostała czwórkę razem wziętą - 53%.
Poza tym Radek nie jest najbardziej inteligentnym uczestnikiem, choćby właśnie Łukasz bije go pod tym względem na głowę. Łukasz w końcu skończył psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim, a Radek chyba nie skończył żadnych studiów.
Z drugiej strony, patrząc obiektywnie, kto w dziedzinie "zostawanie" ma lepsze osiągi? Łukasz powrócił zza grobu. Niestety Radek raczej wyleci, mimo, że ulubieńcem moim nie jest, ale dla kolorytu jest dość potrzebny, a w najnowszym zadaniu się pięknie odnalazł. Zdecydowanie wolę taką "inteligencję adaptatywną" niż inteligencję w stylu "ty jesteś moim trenerem, ale ja też wiem co dla mnie dobre" Łukasza. Mimo, że w życiu codziennym to raczej pasuje do mnie bardziej.
MB89 pisze: 14 maja 2019, 23:21 tylko co się ma w głowie.
Co się ma w głowie to raczej wiedza. Inteligencja to jak głowa pracuje, przynajmniej w warunkach wysokich obrotów.
MB89 pisze: 14 maja 2019, 23:21 Radek jest zdecydowanie mądrzejszy od tego pseudo-aktorzyny z paradokumentów.
Może jest mądrzejszy, może jest bardziej doświadczony, może ma większą wiedzę, spryt czy empatię, ale wypowiedź była o inteligencji. Już dostatecznie dużo mamy problemów z definicją inteligencji, żeby wplatać pozostałe słowa wyliczanki. Możemy przyjąć, że jest multum rodzajów inteligencji, ale najłatwiej jest przyjąć, że chodzi o tą klasyczną. Którą dodatkowo tradycyjnie wiążemy, że szerokością światopoglądu, oczytaniem, słownictwem itd.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16077
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Patryczon a co to w ogóle znaczy? :lol:

Uuu przyjaciele Madzi są przeciwko Olehowi. A Gocha go broni jezu...
Ostatnio zmieniony 14 maja 2019, 23:32 przez Jordi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38175
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3644

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Nie zdziwię się jak znajomi Madzi, którzy są w TV, do niej dziś ''dzwonili''.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16077
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Jadą znajomi po Olku.

Dowalili też Radziowi i Igorowi.
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

Wojna na forum, a PRLowcy dają radę, nadrobiłam i zaskoczyło mnie jak fajnie im to wyszło. Role dopasowali im do cech charakteru, bez psychologa się nie obeszło :)
bobaas
Junior
Posty: 1214
Rejestracja: 03 kwie 2019, 18:56
x 288
x 668

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bobaas »

Ciekawe co internety na słowa przyjaciół Madzi :) Z tego nic nie będzie. Koniec i kropka. A Ohme po raz kolejny bredzi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości