[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Pepunia
Obserwator
x 3
x 189

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pepunia »

Opóźniona nie, po prostu troszkę dłużej myśli. Myślę, że została wychowana bezstresowo mając podstawione wszystko pod nos. Jest niezaradna, bo nigdy nie musiala być. Niestety rodzice wiecznie żyć nie będą. Powinni pozwolić jej się usamodzielnic. Myślę też że to jak ja odbieramy i jak widoczne różnice są pomiędzy nią a reszta uczestników to miejsce i towarzystwo w jakim się obracamy. Jeśli ona non stop imprezuje beztrosko to co może wiedzieć o życiu tak jak inni?
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 »

oitnb61- no oczywiscie juz jak zwykle zrozumienie tematu :-[ Jak mozna kochac byc sprzedawca w obuwniczym??? Po to sie konczy studia za granica by pracowac z upierdliwymi klientami? Wiem co mowie bo na studiach pracowalam w sklepach. Dziękuje za taka prace, ja jej nie pokochalam 8) 8)
Pepunia
Obserwator
x 3
x 189

[TVN/TVN7] Big Brother

Tak kocha swoją pracę, że poszła do BB i już jej nie ma. Sama to powiedziała. To praca na zasadzie "jest bo jest" żeby więcej kasy było, oprócz tego co być może dostaje od rodziców.
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 »

Ja też inne studia robiłam, a pracuje całkiem gdzie indziej i lubię to co robię.
Bo BB to przygoda życia ,dlatego poszła. Nie tylko ona straciła/straci pracę przez jakiś reality show.
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Oj, nie o prace tutaj chodzi. Ja tez skonczylam historie i robie co innego. Jednak Madzia jest niezaradna. Dziwne jest tez to ze nic zlego w tym programie nie robi, a boi sie ze jej rodzina znac nie bedzie chciala? ?Magda Z .dobrze powiedziala, ze jest od niej mlodsza a dojrzalsza.
findmyskyy
Obserwator
x 149

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: findmyskyy »

Pepunia pisze:
nieistotne1 pisze: 16 maja 2019, 7:54 Wczoraj obejrzałam odcinek o 20.00 i byłam zniesmaczona.
Większa żenada może być dziś jak zmontują te "nenufary" i dadzą podkład muzyczny ObrazekObrazek
O której mniej więcej to było na live? :)
Wenka
Użytkownik
x 38
x 42

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Wenka »

Kati33 pisze: 16 maja 2019, 10:10 Oj, nie o prace tutaj chodzi. Ja tez skonczylam historie i robie co innego. Jednak Madzia jest niezaradna. Dziwne jest tez to ze nic zlego w tym programie nie robi, a boi sie ze jej rodzina znac nie bedzie chciala? ?Magda Z .dobrze powiedziala, ze jest od niej mlodsza a dojrzalsza.
Tak Magda Z to szczyt dojrzałości i wzór do naśladowania, to że wpadła to jej rozumu nie dodaje, mieszka z rodzicami, wychowują jej dziecko, tatuś załatwił ciepłą posadkę a ona w BB siedzi i mówi że ma chore dziecko, to co ty kobito robisz w tym programie? Myślisz że wygrasz? Chyba nie, bo chlejesz jak chłop, klniesz jak menel , włazisz koledze do łóżka, wzór do naśladowania 😈
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

Kati33 pisze: 16 maja 2019, 10:10 Oj, nie o prace tutaj chodzi. Ja tez skonczylam historie i robie co innego. Jednak Madzia jest niezaradna. Dziwne jest tez to ze nic zlego w tym programie nie robi, a boi sie ze jej rodzina znac nie bedzie chciala? ?Magda Z .dobrze powiedziala, ze jest od niej mlodsza a dojrzalsza.
E no Decybel to szczyt moralności ;) młoda mamusia która zaciążyła w wieku 16 lat, klnie jak faceta i czeka tylko na alko. Tatuś jej załatwił pracę, więc rzeczywiście ona to może gadać najwięcej.
A mogę zapytać skąd macie pomysł, że jest zaradna?
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

A wiecie na co choruje corka Magdy Z.?
Wenka
Użytkownik
x 38
x 42

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Wenka »

oitnb61 pisze: 16 maja 2019, 10:23
E no Decybel to szczyt moralności ;) młoda mamusia która zaciążyła w wieku 16 lat, klnie jak faceta i czeka tylko na alko. Tatuś jej załatwił pracę, więc rzeczywiście ona to może gadać najwięcej.
A mogę zapytać skąd macie pomysł, że jest zaradna?
Jest nowy artykuł na wp że znowu wlazła Igorowi do łóżka I że była natarczywa 🤮 I że prawdopodobnie był sex, widzowie oburzeni 😆
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2479

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Igor keczupem po 9 oblał drzwi łazienki w ramach dywersji, Radek podejrzewa Łukasza, Iza czuwała prawie całą noc i podejrzewa Igora.
Pepunia
Obserwator
x 3
x 189

[TVN/TVN7] Big Brother

findmyskyy pisze: 16 maja 2019, 10:13
Pepunia pisze:
nieistotne1 pisze: 16 maja 2019, 7:54 Wczoraj obejrzałam odcinek o 20.00 i byłam zniesmaczona.
Większa żenada może być dziś jak zmontują te "nenufary" i dadzą podkład muzyczny ObrazekObrazek
O której mniej więcej to było na live? :)
Ok 16:30
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

Madzia wczoraj podejrzewała Łukasza, dziś Iza Igora :D mają dobre tropy.

Poza tym słyszeliście jak właśnie Olek obgadal Madzie z Decybelem za jej plecami? To pewnie z miłości 😎
User122
Użytkownik
x 4
x 6

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: User122 »

Ja Madzię uwielbiam i cały czas trzymam są nią kciuki żeby wygrała, ale w ostatnim czasie zaczynam trochę rozumieć Olka. Dopóki był Łukasz i Justyna można powiedzieć, że trochę trzymała go na dystans. W poprzednim tygodniu to Madzia chodziła za nim krok w krok, obiad na podłodze jadła obok niego, leżała na chmurkach, sama szukała kontaktu mam wrażenie w każdym możliwym momencie. W sobotę gdzie był Olek tam Madzia. Co wydarzyło się w nocy wszyscy wiemy i oglądając film to Magda go pocałowała, a nie odwrotnie. Całą niedzielę też za nim biegała, sam Olek powiedział Izie, że zauważył, że gdzie on tam ona. Wchodzi Łukasz i Madzia zaczyna zachowywać się tak jak kilka tygodni temu. Znowu jej przeszkadza to że ją przytula, w pewnym stopniu odsuwa go od siebie i chwilami na prawdę go rozumiem, bo może nie tyle co jest zazdrosny o te ich przytulanki, ale bardziej o to że jak są w grupie to Madzia jakby o nim zapomniała i cały czas jest blisko Łukasza co da się zauważyć nawet z perspektywy widza. Wcześniej wątpiłam w tą jego "miłość" do Madzi i dalej nie wiem czy to jest szczere, ale jedno jest pewne. Madzia przy nim się zmienia i to na plus, podoba mi się to, że stara się ja nauczyć tego żeby sama podejmowała decyzję i nie dawała się tak manipulować innym. Miłość to jest na pewno za duże słowo, ale wydaje mi się że chłopak się zauroczył i na pewno miesza jej mniej w głowie niż Łukasz...
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas »

User122 pisze: 16 maja 2019, 10:55 Ja Madzię uwielbiam i cały czas trzymam są nią kciuki żeby wygrała, ale w ostatnim czasie zaczynam trochę rozumieć Olka. Dopóki był Łukasz i Justyna można powiedzieć, że trochę trzymała go na dystans. W poprzednim tygodniu to Madzia chodziła za nim krok w krok, obiad na podłodze jadła obok niego, leżała na chmurkach, sama szukała kontaktu mam wrażenie w każdym możliwym momencie. W sobotę gdzie był Olek tam Madzia. Co wydarzyło się w nocy wszyscy wiemy i oglądając film to Magda go pocałowała, a nie odwrotnie. Całą niedzielę też za nim biegała, sam Olek powiedział Izie, że zauważył, że gdzie on tam ona. Wchodzi Łukasz i Madzia zaczyna zachowywać się tak jak kilka tygodni temu. Znowu jej przeszkadza to że ją przytula, w pewnym stopniu odsuwa go od siebie i chwilami na prawdę go rozumiem, bo może nie tyle co jest zazdrosny o te ich przytulanki, ale bardziej o to że jak są w grupie to Madzia jakby o nim zapomniała i cały czas jest blisko Łukasza co da się zauważyć nawet z perspektywy widza. Wcześniej wątpiłam w tą jego "miłość" do Madzi i dalej nie wiem czy to jest szczere, ale jedno jest pewne. Madzia przy nim się zmienia i to na plus, podoba mi się to, że stara się ja nauczyć tego żeby sama podejmowała decyzję i nie dawała się tak manipulować innym. Miłość to jest na pewno za duże słowo, ale wydaje mi się że chłopak się zauroczył i na pewno miesza jej mniej w głowie niż Łukasz...
Na bezrybiu i rak ryba. Taka kolej rzeczy. Jak się nie na co się lubi (Łukasz, Justyna) to się lubi co się ma (Olek). Ona nigdy nie była blisko z Radkiem, Iza, Decybelem czy nawet Kasia. Była od zawsze blisko z Łukaszem i Justyna bo to jej klimat. Zbliżyła się bardziej do Olka, bo została w to wciągnięta przez niego i jego naporczywość oraz przez sytuacje w domu, bo bliskie jej osoby zaczynały z domu odchodzić. A relacja z Bartkiem czy Igorem to zupełnie co innego. To są jej kumple na imprezę.
Ostatnio zmieniony 16 maja 2019, 11:22 przez bobaas, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”