[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Nadiab
Użytkownik
x 23
x 32

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nadiab »

Zolcior pisze: 16 maja 2019, 13:11 LIVE
[ Spoiler ]
Tzn co mu na sercu leży? ;)
Zolcior
Użytkownik
x 11
x 2

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Zolcior »

[ Spoiler ]
Madagaskar
Użytkownik
x 4
x 39

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Madagaskar »

To mnie zastanawia jedno....jak ten lysiejący Obleh zniesie przyjaciół Madzi. Przeglądając jej Insta, rzuca się w oczy bliską relacja z przyjacielem facetem. Zmusi ja Obleh to zerwania przyjaźni czy temu koledze będzie kazał składać jakiekolwiek obietnice?
Awatar użytkownika
Abbott
Activist
x 380
x 1396

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott »

Tego już się nie dowiemy. Będziemy zajęci nowymi uczestnikami kolejnej edycji, a Ci pójdą w zapomnienie. 🙂
erzuli
Użytkownik
x 240
x 58

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: erzuli »

Mi się wydaje że ich drogi rozejdą się... Wszyscy się dziwią jak Madzia przeżyła te 30 lat... ja się natomiast dziwię jak ten Oleh przeżył jak on nic nigdy nie wie... nie ma swojego zdania... taka z niego sierotka marysia bo to nie jest spowodowane tym że jest nieśmiały, skryty czy coś bo by nie był w takim programie... ja w swoim życiu takiej osoby nie miałam okazji poznać oczywiście nie ubolewam z tego powodu :) on to jest dla mnie prawdziwym kosmitą...
Awatar użytkownika
Imon
Junior
x 547
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Imon »

oleh tylko jednego dnia:
1. w pokoju zwierzeń po zadaniu z wymiana koła powiedział, że super, bo byli drudzy i mogli nauczyć się na błędach drugiej drużyny,
2. wieczorem z rozmowie z Madzią powiedział, że on nie chce uczyć się na błędach innych, tylko na swoich ... nikt mu nie będzie mówił jak i co ma robić.

To pokazuje, że albo nie ma swojego jednego zdania, albo jest fałszywym manipulantem.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2479

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Madzia z Łukaszem powinni teraz skoro się ''zgodził na przytulanie'', potestować go świadomie.
Awatar użytkownika
Imon
Junior
x 547
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

hehe -- bardzo dobry pomysł; stawiam, że Oleh dostanie wypieków i będziemy mogli znowu podziwiać jego "wściek" w oczach.

Swoją drogą bardzo żałuję, że Oleh nie poznał się na urodzie Zającówny i to nie za nią chodzi i nie wyznaje jej miłości.
Stawiam 100 pączków przeciwko 1 herbacie, że słupki oglądalności BB poszybowałyby ostro w górę :lol:
Heh, rozmarzyłam się.

LIVE
[ Spoiler ]
Ostatnio zmieniony 16 maja 2019, 15:03 przez Imon, łącznie zmieniany 1 raz.
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 »

Oleh nie jest w typie Magdy Z. Mowila , ze jest za chudy ;)
Awatar użytkownika
Abbott
Activist
x 380
x 1396

[TVN/TVN7] Big Brother

Imon pisze: 16 maja 2019, 14:31 oleh tylko jednego dnia:
1. w pokoju zwierzeń po zadaniu z wymiana koła powiedział, że super, bo byli drudzy i mogli nauczyć się na błędach drugiej drużyny,
2. wieczorem z rozmowie z Madzią powiedział, że on nie chce uczyć się na błędach innych, tylko na swoich ... nikt mu nie będzie mówił jak i co ma robić.

To pokazuje, że albo nie ma swojego jednego zdania, albo jest fałszywym manipulantem.
A co mają decyzje życiowe do zespołowych zadań sprawnościowych?

Fakt, że czasami warto uczyć się na błędach innych.
Ostatnio zmieniony 16 maja 2019, 15:35 przez Abbott, łącznie zmieniany 2 razy.
bustram
Activist
x 84
x 1540

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Abbott pisze: 16 maja 2019, 11:28 Ile Ty masz lat? :rolleyes:
Ja ? To pytanie idealne dla was. Ile wy macie lat, że tak roztrząsacie najbardziej niedorzeczny wątek w Bigbrotherze, czyli "miłość" Oleha i Madzi. Forum nie można spokojnie czytać, bo całe jest zawalone wpisami co zrobił ten nudziarz i jak zareagowała Madzia. A co do kasy to nieraz czytałem tutaj wpisy "zagłosowałem za 30 zł", "zagłosowałem za 100 zł", więc wydaje mi się, że dużo znalazłoby się szaleńców gotowych przeznaczyć skromne 10 zł w szczytnym celu. Ja choć zwykle nie głosuję dorzuciłbym się wtedy ;)

PS. rozczaruję was - żadnej miłości nie ma. Oleh wie, że jest nudziarzem i normalnie nie miałby szans na finał - poprzez romans próbuje stać się atrakcyjny dla widzów, bo liczy na to, że będą chcieli kontynuacji i że wjedzie na jej plecach do finału.
Awatar użytkownika
Imon
Junior
x 547
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

@bustram
oczywiście, że to nie jest miłość i że jest drugie dno w zachowaniu Oleha. Zastanawiam się tylko czy Olehowi chodzi jedynie na wjeździe do finału na Madzi plecach, czy jeszcze nie liczy na łatwą przepustkę do UK dzięki dziewczynie po zakończeniu programu.
Awatar użytkownika
Abbott
Activist
x 380
x 1396

[TVN/TVN7] Big Brother

bustram pisze: 16 maja 2019, 15:11 Ja ? To pytanie idealne dla was. Ile wy macie lat, że tak roztrząsacie najnudniejszy wątek w Bigbrotherze, czyli "miłość" Oleha i Madzi.
Od tego jest forum by pisać co jest nudne, ciekawe lub skandaliczne, a przede wszystkim bieżące.
bustram pisze: 16 maja 2019, 15:11 A co do kasy to nieraz czytałem tutaj wpisy "zagłosowałem za 30 zł", "zagłosowałem za 100 zł", więc wydaje mi się, że dużo znalazłoby się szaleńców gotowych przeznaczyć skromne 10 zł w szczytnym celu.
Na temat wydawania takiej sumy na smsy już się wypowiadałem. Strata pieniędzy, ale to nie mój portfel. Co do szczytnych celów, to proponuję kilka fundacji.
bustram pisze: 16 maja 2019, 15:11 PS. rozczaruję was - żadnej miłości nie ma. Oleh wie, że jest nudziarzem i normalnie nie miałby szans na finał - poprzez romans próbuje stać się atrakcyjny dla widzów, bo liczy na to, że będą chcieli kontynuacji i że wjedzie na jej plecach do finału.
I wracam do mojego pytania. Ile masz lat?
Ostatnio zmieniony 16 maja 2019, 15:34 przez Abbott, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2479

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Wydaje mi się, że Iza walczy o immunitet lub o kasę na zakupy.
Wenka
Użytkownik
x 38
x 42

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Wenka »

Imon pisze: 16 maja 2019, 14:42 hehe -- bardzo dobry pomysł; stawiam, że Oleh dostanie wypieków i będziemy mogli znowu podziwiać jego "wściek" w oczach.

Swoją drogą bardzo żałuję, że Oleh nie poznał się na urodzie Zającówny i to nie za nią chodzi i nie wyznaje jej miłości.
Stawiam 100 pączków przeciwko 1 herbacie, że słupki oglądalności BB poszybowałyby ostro w górę :lol:
Heh, rozmarzyłam się.

LIVE
[ Spoiler ]
O tym samym dziś pomyślałam 😆 Decybel ma chcice tak jak Olek, co to by się działo 😜 ona tak gada że nie w jej typie bo za chudy a wczesniej żebrała o sexy u Kuby a on chyba mniejszy od Olka 🤨
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”